Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ryaren


Ryaren
tag

Az lenne a problémám hogy a rendkívül hasznos éa király kis progi a RegCleaner nem működik nekem valamiért! Feltelepítem aztán szépen elakarom indítani de nem indul el pedig a folyamatok között ott virít a regcleaner.exe!

Tud valaki erre orvosságot?
Előre is köszi!!

nem a győzelem a szándék hanem a fontos!

(#2) Ryaren


Ryaren
tag

up!

nem a győzelem a szándék hanem a fontos!

(#3) #72042496 válasza Ryaren (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Érdekes, nekem működik. De már nem azt használom, hanem a Super Utilities-t, sokkal jobb. Több selejtet töröl, azontúl hasznos rendszerkarbantartó programokat tartalmaz. És csak 4 mega.

(#4) Ryu válasza Ryaren (#1) üzenetére


Ryu
tag

Hello.

Nekem is ez volt a probléma. Ha elindítod elvileg a TaskManager-ben láthatod, hogy fut. Nálam ha még 2-3 példányban elindítottam, akkor sikeresen betöltődött. Ekkor a TaskManager-ben is több példány fut. Így egész jól működik, de sajnos nem tökéletes, mert néha teljesen kifagy. Ezért inkább érdemesebb valami másra váltani szerintem. Próbáltam még más környezetben futtatni Xp alól, de se Win95, se Win98, 2000, nt, Me környezet nem tetszett neki. Annyit még érdekesség képpen, hogy friss Sp2 oprendszernél vígan működik, csak miután valamit még feltettem (sajnos nem jöttem rá, hogy mit), akkor kiakadt. Egy másik gépen Sp1-ről frissítettem Sp2-re, de ott is működik... :F

[Szerkesztve]

(#5) Grunya


Grunya
aktív tag

Nálam is működik érdekes...
Amúgy jó hogy van ez a téma, mert már én is gondolkodtam, hogy nyitok egy hasonlót. Nekem az lenne a kérdésem, hogy ki milyen rendszerkarbantartó progit használ SP2-höz. Még én is a regcleaner-t, de már szeretnék váltani, mert eléggé eljárt már felette az idő. Legjobb valami ingyenes progi lenne.

(#6) Loha


Loha
veterán

Próbáljátok ki a jv16 power tools -t :)

(#7) Gizmo_joe válasza Loha (#6) üzenetére


Gizmo_joe
csendes tag

Hello, és ezt honnan lehetne beszerezni, mert én idáig a regcleanert használtam, de most néztem rá a regeditemre,és hát eléggé tele volt minden sz@rr@l. Ez jobb?

[Szerkesztve]

(#8) pintyesz


pintyesz
senior tag

Meleg szívvel ajánlom a RegSupreme szisztító progit!:C
Egyszerű és nagyszerű!

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#9) gézu válasza Gizmo_joe (#7) üzenetére


gézu
őstag

Bővebben: link
Pl. innen

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#10) Gizmo_joe válasza gézu (#9) üzenetére


Gizmo_joe
csendes tag

thx

(#11) baluka


baluka
tag

Nálam sem működött a regcleaner, egyszerüen nem lehetett elindítani, még többször egymás utáni indítással sem, csak a feladatkezelőben látszott, hogy fut, próbáltam csökkentett módban is, semmi eredmény.
Kis gondolkodás után rájöttem a megoldásra: :B regeditet futtatva rákerestem a regcleanr - így e betű nélkül!!! - szóra, és az összes találatot töröltem, összvisz kettő volt, és láss csodát, minden a legnagyobb rendben, újra műkszik a progi.
Remélem, segítettem vkinek, aki hasonló gonddal küzd!

(#12) szimcsi


szimcsi
senior tag

Nekem azzal van problémám, hogy amikor az eszközök menüben a regisztrációs adatbázis rendbetételénél a mind végrehajtása elindításakor rövid időn belül abbamarad a keresés és kilép a program magától.

XP

(#13) lúzer válasza Loha (#6) üzenetére


lúzer
veterán

Na erre kíváncsi leszek, mert az új gépemen nekem is ezt csinálja!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#14) lúzer válasza baluka (#11) üzenetére


lúzer
veterán

És ez az ötlet honnan jött?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15) persil válasza szimcsi (#12) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem ugyanez a problémám, fogalmam sincs mitől csinálhatja, pedig igen régóta használom a progit, és eddig sosem volt vele baj.
Azt mondjuk tudom, hogy egészen pontosan attól a naptól vackódik nekem, amikor 2magos procit tettem a gépbe. Nem tudom van-e összefüggés, de azóta van.
Amúgy, ha 2-3x megpróbálom, akkor egyszer csak rendesen végigcsinálja.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.