Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 8 és 8T

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-13 12:49:35

LOGOUT.hu

2019-től a Xiaomi saját, különálló márkaként vezette be az új Redmi modelleket.
A téma címében szereplő 2 típus alapvetően azonos hardverrel készült. Előbb a Note 8 (röviden RN8), majd kicsit később a Note 8T (röviden RN8T) jelent meg. Bizonyos információk szerint ezt a modellt szánták európai használatra.
Kicsit ellentmond ennek, hogy a Note 8-nak is van Global verziója, tehát nem csak sajátpiacos értékesítésre készült. Ennek ellenére vigyázni kell a verziókkal, mert van "Global" és "Global ROM"-os verzió is a boltokban. Alapvető különbség köztük, hogy ha csak Global ROM-os, akkor nincs benne a - Magyarországon szükséges - B20 csatorna támogatása. Enélkül - főleg vidéken - gond lehet a telefonálással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) MrDerekas válasza Pityu. (#650) üzenetére


MrDerekas
addikt

:C A hőskor :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#652) Pityu. válasza MrDerekas (#651) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem anno a nokia 5310 is jó volt,csak hát rá kaptam erre az okos izére,na meg azzal már nem lőttem olyan jó képeket :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#653) banda1981


banda1981
aktív tag

Igen én lehet nem vagyok átlag felhasználó!
Ez már a 3. Xiaomi telom,a családba pedig van még 5,és egyiken sem a gyári rom fut!
A Stabil később kapja meg az újabb funkciókat,vagy meg sem kapja!
Meg vesznek ki olyan funkciókat,ami esetleg átlag felhasználónak kell kellen!
Meg olyan is van,hogy egy adott frissítés után valami nem működik!
A reklámokrol ne is beszéljünk.......
Azt azért tudni kell,hogy egy telefon gyártó sem ad ki ilyen sűrűn frissítéseket!
Ezért van,és lesz is hiba a romba!
És még lehetne sorolni!
Persze ez is csak magán vélemény!
De bocsánat,ha valakit ezzel megbántottam!

[ Szerkesztve ]

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#654) MrDerekas válasza Pityu. (#652) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ja, változik a világ. Nokia540-el kezdtem és végigmentem a fejlődésen. Aztán ájfonos lettem és a Xiaomi volt az egyetlen gyártó, akinek kipróbáltam volna szívesen a telóját. A miui miatt vettem végülis egy Redmi note 7-et, még szervizbe volt az SE-m. Csak annyira jónak éltem meg a miui-t és a telót is, hogy immár két telóval nyomom :DDD iphoneSE+RN8. Dőzs van, meg igazából minden telefonos igényem le is van tudva ezekkel. Azandroidtól meg kiráz a hideg. (Telefonokat is ápolgatok a szélesebb ismerősi körben, de mindig a frász kerülgetett, mikor droido telót hoztak. Nekem az nem barát. Kellemes meglepetés lett a miui számomra.)

(#653) banda1981 Kijelentő mondat nem megy :F

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#655) Pityu. válasza banda1981 (#653) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Magyar régión egy deka reklám sincs :)

#MrDerekas

Nekem volt RN5,utána én hülye bekattantam vettem egy RN7-est mert google camera támogatás,aztán megint bekatt 4500 as aksi most igaz nekem nem 8/8T van hanem RN8 pro de ide is benézek,csak ott meg még nem vagyok kibékülve a fotózás résszel mediatek proci ugye a gcam leginkább snapdragonokat támogat szóval néha bánom az RN7-et de ez meg leveri üzemidőben meg a kamerája se lenne olyan rossz egy portoló van aki gcamot portolja erre a telóra azt követem,mert én meg szeretek fotózni és nincs mindig fényképezőgép nálam :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#656) H2o-pok válasza kovacss72 (#647) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Na az még nem volt, de most kikapcsoltam. Igaz erről gőzöm sem volt hogy mi a funkciója, van e köze a BT hoz vagy értesitésekhez.?

(#657) V.Stryker válasza banda1981 (#630) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Úgy látom, hogy ezen a hétvégén kimarad a frissítés. :)

A Google Camera apk másnak sem megy? fel sem tudom rakni...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#658) banda1981 válasza V.Stryker (#657) üzenetére


banda1981
aktív tag

Probáld meg ezt,én ezt használom,tesztelgetem........
https://mega.nz/#!kowECQoD!Hb4w1za_niKe3KsbFUpRsesyOJT1OE2L7zvEVCo2yzI
Ar Sticker-t is rá tudod tenni!
https://youtu.be/IMn5bToFmjI
Frissítést ne is várd,mig a Koronavírus nem csillapodik!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#659) banda1981 válasza V.Stryker (#657) üzenetére


banda1981
aktív tag

Ez is itt van!
https://mega.nz/#!R851UI6L!4LIkSwlWxLCHlqFIWO8Hdsg3qioD_OFnI1n1J4CXaVA
Egyszerre fent lehet mind a 2.......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#660) Laca0 válasza H2o-pok (#644) üzenetére


Laca0
addikt

Honor Magic Watch-om van. Nekem sem dobálja le az órát. Az a lényeg szerintem, hogy az Egészség app-nál be legyen állítva a nincs korlátozás és az automatikus indítás.
A feladatkezelőben pedig a lakatot oda kell tenni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#661) iMaverick válasza banda1981 (#653) üzenetére


iMaverick
addikt

Annó amikor "berobbantak" az Android-os telefonok, szinte muszáj volt "rom-olni". Egyszerűen a (megfizethető árú) telefonokból kispórolták a procit-ram-ot és a rátolt szoftver képtelen volt megfelelő sebességgel futni...

Pl. Samsung Galaxy Ace /1/: Touchwiz + 256MB memória... Jött ki hozzá nemhivatalos "slim" rom és érdekes módon egyből használható lett.

Vagy az első kínai telefonok: a vas rendben volt /2 magos CPU, 1GB ram/, csak hát a szoftver "tyúklábas" volt, meg a Play!-ből nem akartak települni a progik, mondván nem compatible...

Ezért egyszerűen szükséges volt a root-olás, meg a rom-olás, már ha akartál egy normális készüléket. Na ez a "varázs" már elmúlt, a mostani ketyeréknél (szerintem!) nincs már szükség ezekre a trükkökre!

Mellesleg ugye "panaszkodtam", hogy az új stabil MIUI rom (11.0.6) nem jött ki:

Két nappal (sicc!) később... Azért ennyit még tudok várni. :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#662) hcs57 válasza banda1981 (#653) üzenetére


hcs57
őstag

Mint átlag felhasználó, aki RN8-t használ, csak bántja a szememet néhány helyesírási hiba, mint a:
- Ez már a 3. Xiaomi telom,a családban ,
- És-sel nem kezdünk mondatot, a meg-gel kezdés asonló.
- magánvélemény, telefongyártó egy szó.
Tudom, telefonról írtad, s funkciók elírták..
Ez az én véleményem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#663) V.Stryker válasza iMaverick (#661) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most is muszáj, csak más okokból. Vagyis most nem muszáj, de vannak zavaró dolgok. Egyrészt telerakják a telefonokat minden szarral, ezer, a felhasználó számára tök felesleges ballaszttal. Hát nem igaz,hogy egy 4gb ramos telefonnál 1,5 giga szabad ram van bekapcsolás után?! Miért kell rámeröltetni olyan alkalmazásokat, amiket abszolute nem szeretnék és amiknek törlési lehetősége sincs meg?
Másrészt nagyon felgyorsultak a gyártók, tök feleslegesen. Évente két új modell jön kb. ugyanazon szériából, ennek pedig az optimalizáció megissza a levét. Én speciel már nem akartam romolni, eleve iPhone-ról jöttem, megszoktam, hogy minden faxán működik, de itt most a Note 8-nál kiidegeltek a hibák:
- a fényképező app indítása után folyamatosan villogott a kijelző, fotózni nem lehetett, fókusz nem volt, telefon restart kellett.
- csöngött a bejövő hívás miatt, de nem tudtam felvenni. Pedig basszus, egy telefonnál letojom,hogy nem megy a játékgyorsító, de telefonálni minden körülmények között lehessen már.

Az egész gyári rom olyan volt, mint amikor úgy méssz az autóval, hogy benne ül 5 személy és tökig van pakolva a csomagtartó. Érzed, hogy ugyanaz a jó kis autó, de tele van ballaszttal. Most az eus rommal olyan, mintha tök üresen, egyedül ülnék benne.... könnyedebb.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#664) kirusz1 válasza V.Stryker (#663) üzenetére


kirusz1
őstag

Nálam nem jelentkeztek ilyen hibák.Kb fél éve használom.Egy zavaró dolog van amire nem találtam megoldást mikor lerakom az asztalra a telefont elforditja a képernyőt.nagyon érzékeny.Felkell állitanom és ha lerakom akkor már úgy marad :U

[ Szerkesztve ]

(#665) Pityu. válasza V.Stryker (#663) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen,szerintem is marhaság,hogy ontják a telefonokat fél évente,akkora változások nincsenek.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#666) iMaverick válasza V.Stryker (#663) üzenetére


iMaverick
addikt

Nálam ezek a hibák nem jöttek elő. Lehet egy factory reset gyorsabban célra vezetett volna.

Mi ez a sok felesleges program? Szerintem csak pér progi van, amit én sem értek, mi a faxért tettek fel, a kutyának nem kellenek? (MI Community, LENS, ShareME...)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#667) MrDerekas válasza iMaverick (#666) üzenetére


MrDerekas
addikt

A saját infrastruktúrájukat erőltetik. Amivel egyébként nem is lenne baj, főleg, hogy az újgenerációs felhasználók beledöglenek, ha valami nem online és azonnal... Az ilyeneket egyszerűen nem használom. Első bekapcsolás óta nem volt semmilyen funkciózavar a készülékemen. Ja, de: olykor nem világosodik vissza azonnal a kijelző, ha este a cigiből visszamegyek a lakásba :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#668) tachikoma válasza iMaverick (#666) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Mi community-t nem használom, de a másik kettőt elég sűrűn. Office lens az gugli app, remekül lehet vele előadásokról, tréningekről lementeni a prezentációkat fényképes formában, képernyőre feszítve, letisztítva.
ShareMe meg alap, ha két miuis teló között fájlokat akarsz átvinni. pl családban mindenki fényképezik, akkor lehet egybegyűjteni őket egy galériába. Saját wifi hotspoton keresztül megy, egész gyors. Sőt PC-re való letöltésre is kb a legegyszerűbb megoldás a saját ftp szerverén keresztül.

(#669) Jakuu válasza V.Stryker (#627) üzenetére


Jakuu
őstag

Van OTA, onnan kell telepiteni az updatet. Minden adat megmarad. En mar vagy legalabb ket honapja hasznalom a xiaomi.eu-s romot. A Magisket kell az OTA utan ujra feltenni nalam egyedul.

(#670) Jakuu válasza V.Stryker (#657) üzenetére


Jakuu
őstag

Siman megy minden hokuszpokusz nelkul a Gcam.
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/ Ez a legjobb mod szvsz a Note 8-hoz. A MGC_7.2.014_Parrot043-v3.apk- toltsd innen. Mar cfg fajt is kezel, tehat mentheto a konfig fajl is es mase is hasznalhato vele igy.
Azok meg itt talalhatoak : https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-parrot-02/

[ Szerkesztve ]

(#671) V.Stryker válasza Jakuu (#670) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm szépen. :R Tök jól működik, viszont utólag a mentési mappát hol tudom változtatni? :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#672) tachikoma válasza V.Stryker (#671) üzenetére


tachikoma
aktív tag

felső sávlehúzó -> fogaskerék -> Save to /DCIM/Camera. Ezt csak be vagy kikapcsolni tudod. Ha kikapcsolod, akkor a saját mappájába ment, és minden esetben csak belső memóriába, mert hivatalosan pixel telefonokra csinálták, azokban meg nincs SD kártya.

GCAM tool-lal lehet próbálkozni ha SD kártyára akarod menteni: https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-gcam-tool-automatically-photos-t3752115 (alkalmazásboltban is megtalálható)

[ Szerkesztve ]

(#673) H2o-pok válasza Jakuu (#670) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Erre gondoltál vagy 14 es végű?
MGC_7.3.017_Parrot043-v1.apk
Amúgy Tud ez magyarul?
Szelfit és videót is tudja?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#674) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Melyiket érdemes megvenni? sima 8 vagy a 8T?
Fényképezés fontos lenne. Szebb képeket készít a 8T?

(#675) MrDerekas válasza dudi6 (#674) üzenetére


MrDerekas
addikt

Idézet az Összefoglaló elejéből:
"Eltérések a RN8 és RN8T között:
RN8:
nincs NFC
van értesítési LED
2A-es töltő jár hozzá

RN8T:
van NFC
nincs értesítési LED
18W-os gyorstöltő jár hozzá
kicsit nagyobb a készülék háza"

Minden másban azonos.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#676) tachikoma


tachikoma
aktív tag

Így, hogy van raw támogatás a gcam-ben, ki mit használ raw feldolgozásra (esetleg szerkesztésre)? főleg pc-s program érdekel, de akár androidos app is.

(#677) dudi6 válasza MrDerekas (#675) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm, sajnos rosszul tettem fel a kérdést.
A sima redmi 8 (nem a note) és a note 8T-re gondoltam.
De közben eldöntöttem, hogy 8T lesz.
Honnan érdemes most megrendelni? Van [ennél] olcsóbb hely? 3 év garancia elég jól hangzik. Üvegfóliát honnan érdemes rendelni?

(#678) banda1981 válasza dudi6 (#677) üzenetére


banda1981
aktív tag

Én is tőlük rendelzem a Note 8-am,és 3 munkanap alatt megérkezett.
Olcsóbbat ennél én sem találtam.
Üvegfóliánál mindenki másra esküszik!
Tudsz ott is rendelni foliát.

[ Szerkesztve ]

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#679) Pityu. válasza banda1981 (#678) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem másik topikba note 8 pro a garanciás dologgal voltak kiakadva mi van ha a bolt csődbe megy,mert én is innen rendeltem és hivatalos garancia meg van a 2 év meg 1 év saját csak nem kaptam gari papírt csak számlát azonosítóval mert ők intéznek mindent.Én meg bíztam a boltba szerintem nincs gond vele.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#680) banda1981 válasza Pityu. (#679) üzenetére


banda1981
aktív tag

Én sem kaptam számlát,de írtam nekik emailt és vissza írtak,hogy a prfilomnál van a számla......
És ténylég! :))
Letöltöttem a pdf-et aztán kinyomtattam!
Úgyhogy van garancia papír!
Nézd csak meg.......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#681) MrDerekas válasza banda1981 (#680) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen, de plusz egy év az szoftveres jótállás csupán :K

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#682) previa69 válasza Laca0 (#2) üzenetére


previa69
csendes tag

Üdv
Mit lehet hivásrögzitésre használni ?
Melyik szoftver használható?
Sok címet kapok telefonon vezetés közben és csak utólag van időm menteni.

(#683) V.Stryker válasza previa69 (#682) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

EU -s rom tudja alapból.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#684) Pityu. válasza banda1981 (#680) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem a számlát írtam hanem garancia levelet.
RN7-nél külön eustockos garancia papírt is küldtek itt meg nem,de ahogy írtam nem nekem volt ezzel bajom.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#685) hcs57 válasza V.Stryker (#683) üzenetére


hcs57
őstag

S a nem EU-s? Nekem Global verziós van, OTA-n frissül, most jött a MIUI11-re 11.0.6 frissítés.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#686) LK válasza previa69 (#682) üzenetére


LK
addikt

Super Backupot használtam, és automatikusan menti a hívást, ha beállítod. Könnyen használható, + mentéseket is eszközölhetsz.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#687) banda1981 válasza previa69 (#682) üzenetére


banda1981
aktív tag

LK amit írt,az tényleg működik
https://www.revdl.net/super-backup-pro-sms-amp-contacts-android.html/
De egy kicsit zajós a felvétel!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#688) banda1981 válasza Pityu. (#684) üzenetére


banda1981
aktív tag

Elég a számla is.......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#689) Pityu. válasza banda1981 (#688) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mond elolvastad ami írtam anno fentebb?Le írom még egyszer,nem nekem volt gondom ezzel hanem egy két embernek az RN8 pro topikban mert milyen az,hogy nem adnak garancia papírt a telefon mellé amit én magam is tudok érvényesíteni,mint ami nekem is volt az RN7-nél.Én beszéltem a bolttal azt mondták,hogy ugyan az a garancia csak nem nálam van a garancia papír hanem náluk mert ők intéznek mindent,itt írták a másik topikba,hogy és mi van ha csődbe megy a bolt meg milyen már,hogy nem adnak garancia papírt majd ők intézik ez milyen kamu már meg ilyenek,erre írtam én,hogy van garancia és bízom a boltban.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#690) banda1981 válasza Pityu. (#689) üzenetére


banda1981
aktív tag

Igen olvastam amit írtál,és értettem is.......
Csak belinkeltem!
Valószínűleg ők nem olvasták el ezt a részt.
Amúgy én is megbízom bennük, és nem gondolom hogy csődbe mennének!
A mai világban szinte minden elektronikussan megy,gondolom ezért nincs papír!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#691) banda1981 válasza previa69 (#682) üzenetére


banda1981
aktív tag

Ha nyitott a BL-d,és van Magiskod ez negyon jó!
Kiprobáltam!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#692) Pityu. válasza banda1981 (#690) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Volt aki elolvasta csak ők nagyon szkeptikusak

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#693) xy.zsolt válasza Pityu. (#650) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Haha... hasonló volt nekem is...csak motorola :D 450Mhz-ment és ajánlott volt a tetőantenna használata kocsiban. Ja és akkor is fizettem mikor engem hívtak (belföldön)..... Na az volt a hőskor , kb 1993-95 Most meg nem tudom eldönteni melyik xiaomi mobilt vegyem .... nem egyszerű, na :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#694) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Megmaradt eus rommal is az a hiba, hogy megakad a net mobilinternet alatt. Mindegy hogy Facebook vagy böngésző... megáll, sok masodpercig lagol. Dual sim modban hasznalom... egyik hivas, masik net

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#695) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

ÁÁÁÁ, segítsetek! Valamelyik fórumtárs (ha minden igaz zsiráf a képe) linkelt valahová egy leírást, ami egy olyan progit tartalmaz,amivel root nélkül eltávolíthatjuk azokat az appokat, amiket amúgy a telefon nem enged törölni.

Egy órája keresem basszus... :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#696) V.Stryker válasza V.Stryker (#695) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Megvan.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#697) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Fekrakam ezt.
MGC_7.2.014_Parrot043-v3.apk

Vakut hogy lehet bekapcsolni, mert sehogy nem tudtam.
Beállitás van egy rakat, ....na most itt is mit célszerű be vagy kikapcsolni? Esetleg magyar nyelvet tud? (haveromnak mi9t pro ja van, azon van magyar nyelv)
Köszi

(#698) dudzsi válasza H2o-pok (#697) üzenetére


dudzsi
tag

Hello. Fent van az a nyilacska és a lenyilló részbe van.

(#699) H2o-pok válasza dudzsi (#698) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

😋 Tudom melyik nyilacska, villám ikon a vaku, mint mint minden más telefonon. Ki-autó-be. De nem kapcsol be.

(#700) dudzsi válasza H2o-pok (#699) üzenetére


dudzsi
tag

Nekem is ugyan ez a verzio van fent a hoozvaló congiggal "sima Noete 8" és müködik. Hát akkor jó kérdés. Nekem semmit nem kellet állitani hogy mennyen. Egy dolog zavar csak, hogy ha oda koppintok a képre amit szeretnék fényképezni akkor nem kapcsol be a vaku hogy segitse a zummolást. Bár ez lehet hogy ilyen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 8 és 8T
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.