Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Red Dead Online (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) #95558144


#95558144
törölt tag

Red Dead Redemption II Online, az önjelölt online banditák virtuális játszótere.

(#2) Pepeninho válasza #95558144 (#1) üzenetére


Pepeninho
őstag

Gyuszok ide is.

Ps4, p30 pro

(#3) #51177472


#51177472
törölt tag

Udv urak,

elegge bugos jelenleg a online, nyilvan patchelik majd.
Mindettol fuggetlenul nagyon tetszik, bar a kedvenc fegyvereim jo dragak, illetve egyes cosmetikok is sok sok aranyrudba kerulnek (bar inkabb veszek egy vagany hajat a noi karakteremnek fegyver helyett :DDD ), de gondolom jonnek majd a vasarolhato fizetoeszkozok.
Tetszik a grind, hiszen hasonlokepp szorakoztato mint a story mod.

(#4) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na az online részben végre lett értelme a lootolásnak. Tetszik, hogy nem lett kihalt a map, vannak rendesen állatok, még ha nem is olyan émelyítő mennyiségben mint az alap játékban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5) #81556480


#81556480
törölt tag

már be lettem ótva, hogy nem igaz, de nekem csak az a bajom hogy ONE S-en tiszta lagg meg rece. :((

Meg kikészít mikor töltöm a fegyvert, meg az ellenfél is, aztán másodpercekig csak nézzük egymást :DDD

csináltam 4-5 érdekes videót hogy miket tapasztaltam a laggok miatt. Ha rájövök hogy kell xboxról kiexportálni, akkor beteszem

[ Szerkesztve ]

(#6) Mike válasza Carlos Padre (#4) üzenetére


Mike
veterán

émelyítő? az állatok java csapatban jár. ehhez képest nagy kín keservesen találtam meg az az egy vaddisznót, ami visítozott. bezzeg a farkasokból amik ki akartak nyírni, jött 4. más kérdés, hogy bandájukat nem bírtam eladni, és legközelebbi belépésre már el is tűntek

a loot-olásról meg annyit, hogy Arthurral sosem törtem be házakba, most meg 15 dollárral a zsebemben azt nézem, mit lehetne ellopni, mert magamnak még lövök valamit, de etetni kell a lovat is, a tábor 1 dolcsi naponta, plusz az istálló is 1 dolcsi, tényleg mi van, ha nincs pénzem?

továbbá 32 dolcsi egy horgászbot

(#7) Mike válasza #81556480 (#5) üzenetére


Mike
veterán

ps4-en ilyen nincs, cserébe sűrűn fagy

(#8) #95558144 válasza Carlos Padre (#4) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ugyanaz a hosszú animáció van hozzá?

(#9) Carlos Padre válasza Mike (#6) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ami az alap játékban van, az max egy Disney rajzfilmben állja meg a helyét, nem tudom mikor jártál utoljára kinn a friss levegőn.

Igen, pont ezért írtam, hogy értelmet nyert a lootolástól. Arturnak 3800 dolcsija van, és jófiú, nem gazember, nem lootol. Elkölteni se tudja már mire mielőtt megdöglik szegény. Az online jobbnak tűnik ebből.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10) Carlos Padre válasza #95558144 (#8) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A lootoláshoz? Igen, minden ugyanaz, csak a városok kihaltabbak és nincs annyi állat, szóval vadászni is nehezebb.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11) #81556480 válasza Mike (#6) üzenetére


#81556480
törölt tag

csinálj néhány missiont vagy foglalós/deathmatchet időnként, és lesz pénzed. nekem stabilan 150$ felett van a lóvém

[ Szerkesztve ]

(#12) Mike válasza Carlos Padre (#9) üzenetére


Mike
veterán

nem szokásom a valóságban állatokat lelődözni, sőt, rühellem a vadászokat, ha már érdeklődtél a szabadlevegős elfoglaltságaim iránt

a loot-olás nem zavar, a szegénység sem, vadászni is rögtön elmentem, hogy legyen kajám
az már jobban, hogy a jó kis bőröket nem vette meg a butcher, meg a 2 csillagos pulykámat

(#11) LaciCRM
ok, de vadidegenekkel inkább nem

[ Szerkesztve ]

(#13) Pepeninho válasza Mike (#6) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nekem az kimaradt, hogy online volt problemad. Igy mar ertheto.

Ps4, p30 pro

(#14) Mike válasza Pepeninho (#13) üzenetére


Mike
veterán

már melyik problémám? a kamera követés? az a storyra vonatkozik

(#15) oriic válasza #95558144 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GTA Online-nak sincs külön élő topikja (Ami van az el is halt 4 hsz után), minek újat létrehozni, nem elég az alap topik? :U

Live-Die-Respawn

(#16) #51177472 válasza oriic (#15) üzenetére


#51177472
törölt tag

Főleg, hogy úgyis mindenki keverni fogja és össze-vissza jönnek majd a hsz-ek, de szvsz mindegy, itt legalább tovább jutottunk mint 4 hsz. ;]

(#17) Carlos Padre válasza oriic (#15) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meglátjuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#18) Pepeninho válasza Mike (#14) üzenetére


Pepeninho
őstag

Neeem, a 4 farkaspremes sztori.

Ps4, p30 pro

(#19) #81556480 válasza oriic (#15) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is ezt mondtam, de semmi érdemi vita, vagy beszélgetés. Megnyitotta oszt cső.

A GTA topikok nyitogatása egy külön epikus történet amibe moderátoroktól kezdve a tulbuzgó usereken át többen nyakig benne vannak ;]

(#20) Carlos Padre válasza Mike (#12) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Arra céloztam, hogy a valóságban nem találsz olyan cuki közösségekben elő állatseregeket, mint a játékban, még állatkertekben/parkokban sem. Az online sokkal realisztikusabb ilyen téren.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#21) Neoteric válasza #95558144 (#1) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem úgy volt, hogy téged nem érdekel az online?

;]

PSN: ne0teric_sAN

(#22) Mike válasza Carlos Padre (#20) üzenetére


Mike
veterán

Én meg azt hogy nincs igazad :)
De ezt inkább az első topiktalin beszéljük meg sörözés közben

(#23) #95558144 válasza Neoteric (#21) üzenetére


#95558144
törölt tag

De, csak mar kurvara untam a sok online hsz-t a masik topikban, es gondoltam megregulazom a nepet.

Nem fogok jatszani vele egy percet sem, plusom sincs.

(#24) Mike válasza #95558144 (#23) üzenetére


Mike
veterán

A teljes antiszoc
Bazdmeg kutvsa bkvn nem lehet gépelni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Red Dead Online (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.