Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kromatika


kromatika
veterán

Tetszik.Köszi a tesztet.

(#2) Petya88


Petya88
tag

Az udvari tesztet (csak úgy brahiból ha nem hisztek benne) kipróbálhatnátok nyitott és zárt ablakok mellett is. A modern hőszigetelő üvegeken van egy lágyfém bevonat ami tud árnyékolni rendesen.

(#3) Sinisi


Sinisi
senior tag

Elég jól néz ki a kis berendezés!

(#4) zsolt501 válasza Petya88 (#2) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Bizony ezt én is tapasztalom, mert nálunk is ilyen fémgőzölt üvegű ablak van, és látványosan gyengébb ez miatt az utcán a vétel zárt ablak mellett.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ennyiért gyengécske....bár praktikus...

Wasabi...

(#6) bteebi válasza kromatika (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Pedig ebben szerintem csak az ötlet jó... vagy túlságosan is kritikus is vagyok :P. Nekem nem igazán tetszik. Nem rossz a sebessége, de kíváncsi lennék arra, hogy n darab eszköz mellett is ilyen (közepesen) jól muzsikálna-e, avagy sem. Amennyire tudom, a Powerline azért elég hibaérzékeny, szóval nem szívesen tesztelném, hogy mikor épp milyen baja van. De lehet, hogy ezt (is) csak a hozzáértés hiánya mondatja velem :B.

Felújítás után persze jó döntés lehet a Powerline is (sőt alapjaiban véve én is azt preferálnám felújítás nélkül is, ha "tökéletesen" működne), és relatíve olcsó is, de egyelőre nem az igazi. Ha valakinek van rá lehetősége, akkor (ház építésekor, vagy ház/lakás felújításakor) igenis el kell vezetni minden szükséges helyre az Ethernet kábelt (kábelcsatornában), attól nem lesz jobb megoldás. Nyilván nem olcsóbb a Powerline-tól (kivéve ha van eszközöd, és magadnak vésed a falat, de ennek az esélye gyakorlatilag nulla), de a sebesség és a megbízhatóság kárpótol. Ha meg minden "valamire való" helyen van fali csatlakozó, akkor router(eke)t is oda teszel, ahová csak szeretnél. Egy többszintes családi háznál ez se mindegy...

#2: Na ilyen problémáról még nem hallottam, pedig amúgy teljesen logikus. Mindenesetre az nem túl valószínű, hogy én amiatt tartanám nyitva - vagy nyittatnám ki - az ablakokat, hogy a kertben könnyebben tudjam streamelni a HD videókat a mobilomra :P. Ha szar a jel valahol, akkor kell még egy Wi-Fi router. Mi most még csak egyet használunk, de hogy minden mindenhol jó legyen, legalább még egyet be fogok üzemelni, de talán kettőt is, az eredményektől függően.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.