Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Szegény csórikat de tudom sajnálni, az 1 euro-s mobil mellé még egy kis ajándékot is fognak kapni.

.::> <::.

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

:Y Az igen, nálunk mi lenne az akció, kapsz egy 1 hetes licencet max. Ilyen hogy ingyen xboxot, max úgy lenne h ajándékba kapod kamatmentes részletre, nálunk semmi sincs ingyen, sőt még inkább 2xeres árat kérnek érte a drága jó szolgáltatók, nevetséges.. :U

(#3) Rolly válasza kaller1 (#1) üzenetére


Rolly
veterán

itthon is lehetne hasonló ... mondjuk még annak is örülnék ha a 110000 ft-ot telefon mellé kapnék xbox360-at :)

(#4) kaller1 válasza Rolly (#3) üzenetére


kaller1
veterán

itthon is lehetne hasonló

Felesleges ezen álmodozni, bár azt hittem ez tiszta sor. :)

.::> <::.

(#5) Lotusomega válasza kaller1 (#4) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Jaja, nálunk akkor az lenne, hogy az összes élő boldog boldogtalan ember rohanna ilyen telefont venni előleggel csak mer' ingyen van hozzá ikszboksz..

[ Szerkesztve ]

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Erőteljes marketing. Jól csinálják, kíváncsian várom mennyire lesz sikeres. Én jelenleg kilőttem a WP7-et a célrendszerek közül. :(

Később még lehet belőle valami, de jelenleg engem nem győzőtt meg. Attól meg nem félek hogy az itthoni ajándékhalmaz elcsábít :D

[ Szerkesztve ]

(#7) pzstm


pzstm
titán

Ingyen xbox360???? És szegények ha Kinectet akarnak venni, azért fizetni kell? :O

Annyit érdemes hozzátenni, hogy ez kizárólag mai napon érvényes és "csak" a 4GB-os konzol jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) h_rowley


h_rowley
tag

Eltudnám fogadni az ilyen telókat xbox-ostúl :D

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#9) pzstm válasza kaller1 (#1) üzenetére


pzstm
titán

rosszul tudod, ugyanis 0 eurótól már elvihetik... ;] :P
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ne aggódjatok, nálunk is lesznek ilyen akciók.

legfeljebb nem osztogatnak, hanem fosztogatnak. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) Rolly válasza pzstm (#7) üzenetére


Rolly
veterán

akkor már nem is érdekel a dolog :D

(#12) pzstm válasza bolondember (#10) üzenetére


pzstm
titán

legfeljebb nem osztogatnak, hanem fosztogatnak. :U

Ezek nálunk a "folyamatos akciók" menüpont alatt találhatóak. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) Lotusomega válasza pzstm (#12) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Sajnos csak egyet tudok érteni :K :(
A wavet pl kemény 1 400 azaz ezernégyszáz forinttal tudtam megvenni olcsóbban így hogy x éve hűséges rabszolgájuk vagyok, szal no comment a magyar szolgáltatókhoz :((( :W

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Flasht és Silverlightot adjanak mellé, ha már versenyképességről beszélünk szvsz. Hatalmas baki, hogy 2010 végén két ilyen dolgot kihagynak...

(#15) kaller1 válasza pzstm (#9) üzenetére


kaller1
veterán

Nem néztem utána, csupán a szolgáltatós nyitóárát ennyire tippeltem. :P :D

.::> <::.

(#16) plus44


plus44
veterán

Hogy nálunk miért nem dobálják így a Boxokat...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) LA_COSTE válasza ^Clown (#14) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Majd lesz az is, türelem!

(#18) b4ndee


b4ndee
csendes tag

:Y
azért ez derék.
:irigymintállat:

[ Szerkesztve ]

(#19) m@xsys


m@xsys
senior tag

Hát ez nem Magyarország - ott nem bízzák a véletlenre - jó kis kampány! (akik két éves rabságot bevállalnak)

(#20) moonman válasza ^Clown (#14) üzenetére


moonman
titán

igazad van, iPhone es Android is tudja mindkettot...

(#21) caizzz válasza ^Clown (#14) üzenetére


caizzz
aktív tag

SL az egész, minek neked több ;]

marakujás kőbányai

(#22) #71321344


#71321344
törölt tag

az pozitív, hogy a MS nem csak úgy képzelte el a marketinget, hogy baszom nagy plakátokkal szórja tele a várost, hanem valamit ad is a vásárlóinak.
a Zune Pass nagyon jó ötlet, de az Xbox már második hallásra érdekes. oké apuci vesz magának telefont és a gyerek karácsonyi ajándéka is le van tudva, de egyéb helyzetekben mi előnye van?
elképzelem ahogy a komoly üzletember beslattyog, hogy vegyen magának egy WP7es készüléket és az eladónő mondja neki: "és ma egy újgenerációs ikszbokszháromhatvan játékkonzolt is adunk mellé" "játékkonzolt? aha köszi, akkor azt a blackberry-t kérném." az a gyerek aki meg ilyen kategóriás telefont kap már rendelkezik valami next-gen cuccal. persze el lehet adni, de akkor meg megint mi értelme volt, inkább legyen olcsóbb (gyk.: alacsonyabb percdíj a csomagban, vagy törlesztőrészlet, vagy valami).

tudom rohadjak meg, nekem semmi se jó, de akkor is :P
én Zune pass-szal kérném, ha lehetne választani!

(#23) peterk válasza #71321344 (#22) üzenetére


peterk
senior tag

Komoly üzletember, nem slattyog be a nyitás napján, hogy WP7-es készüléket vegyen. Őt vagy nem érdekli az egész, vagy ha igen, akkor szól Katikának, hogy hívja fel a szolgáltatót, és intézzen egyet neki flottában. ;)

Ez az akció szvsz igenis jó. A megjelenés napján a full kockák vesznek telefont, azok akik a legnagyobb valószínűséggel fanok, vagy márkahűek lesznek. Akikről a leghamarabb és legtovább lehet leakasztani a zsét. Náluk az xbox igenis jó reklámfogás. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24) peterk válasza Lotusomega (#13) üzenetére


peterk
senior tag

És ez alatt a sok év alatt mennyi volt az átlagos havi telefonszámlád? :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#25) bolondember válasza #71321344 (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na ne gondold, h komoly bizniszmenek nem játszanak.. :)

legfeljebb második box lesz.. :))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) #71321344 válasza peterk (#23) üzenetére


#71321344
törölt tag

azért ne misztifikáljuk túl ezt a bizniszmen dolgot:) legalábbis én nem a top menedzserekre gondoltam.

mondom nem fikázni szeretnék, mert jó dolog hogy erre is futja a marketingköltségből, de én akkor is a ZunePass-t választanám:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.