Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gtamate2


gtamate2
veterán

Sikerült átfutni, játékok nincsenek rá? Nagyon szimpatikus készülék, és a lejátszója is tetszik.
a 3. oldalon kihagytad az img tag után a ] jelet ha jól láttam, azért a képre víve jeleníti meg a szöveget, valamint az elején is van szerkesztési hiba

*Sn0w

(#2) sagesz93 válasza gtamate2 (#1) üzenetére


sagesz93
addikt

vannak rá, még hozzá elég durván néznek ki
pgr-t láttam youtube-on, meg skate-et
mondjuk erről eshetett volna szó
egyébként jó lett, elég durva kis masina :K

(#3) joey04


joey04
titán

köze sincs az iOS-hez, vagy az Androidhoz, esetleg a desktop Windowshoz.
ez igaz, viszont szerintem eléggé ronda és nehezen kezelhető, ezért nem tetszik pl a wp7 sem. Maradok az adnroid iOS vonalon,
persze ez magánvélemény, és remélem nem vagy olyan mint moonman, hogy akinek nem tetszik, az apple buzi, ms ellenes, vagy csak simán vak.
hiszen az igazság az, hogy csak simán nem jön be.

a cikk jó, gratula :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) DJGABI


DJGABI
addikt

"Ezt még megfejeli az, hogy ha egy 2288 x 3227 Playboyos Zimány Linda képet akarok rátenni a Zune HD-re, azt automatikusan átkonvertálja, és így 100%-on szépen fest, de amint bezoomolok, máris pixeles a csöcs"

Főoldalra azért picit túlzásnak tartom ezt a coming out-ot... :D

Egyelőre csak átfutottam a cikket, nem rossz. A képernyőképek egész tűrhetőek, a 4. oldalon lévőket mondjuk elforgathattad volna. Amúgy valami képlopó program nincs rá?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5) DemonDani


DemonDani
addikt

Szép írás, engem igazából maga a Vas érdekel, azaz a Tegra. 660mAh merész mellé, de ezek szerint nagyon jól bírja így is.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6) total90


total90
veterán

Jó lett az írás tess :K A készülék meg tetszik, jobban mint az ájpod :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) vsgaborr11 válasza joey04 (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Hát figyelj, nekem mindkét vonal bejön, a minimalista Metro, meg az iOS-WM6.5-Android is, az már más kérdés, hogy ha rondán és igénytelenül van megcsinálva(pl.: S60 v3,v5, WM6.1), akkor inkább hagyják a francba és térjenek rá erre a stílusra, mert az életbe nem fognak Android-iOS szintet elérni azok az UI-k. Ilyen téren jól is döntött a MS, hogy hagyta inkább az ikonos vonalat, és áttért erre. Jómagam egy N95 8GB-ot nyúzok már másfél éve, és ezért nekem a Metro minőségi ugrás volt, persze már fogtam androidot és iPod Touchot is, szóval nem úgy mondom ezeket, hogy csak láttam pár tesztet.
Ja és köszönöm az elismerést :)

(#8) EczkE válasza vsgaborr11 (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Na végre eltudtam olvasni, vártam már a cikket, jó lett! :R

A csöcsös Zimány Linda megemlékezést télleg átírhatnád. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10) icecave


icecave
nagyúr

Nekem egy bajom volt ezzel: úgy emlékszem, ebből is kimaradt a manuális EQ...
Én emiatt vettem inkább Sony-NWZ-X1050-et.

(#11) joey04 válasza vsgaborr11 (#7) üzenetére


joey04
titán

maga az elképzelés tetszik, nekem az a bajom (elsősorban ilyenkor a komplett wp7ről beszélek), hogy túl nagyok a feliratok, valahogy olyan pazarló, kényelmetlen érzés fog el, valamint értem én ezt a "csík" elrendezést, és az ezzel járó átlógó/belógó feliratokat(menüket), de valahogy látványra taszít. Pedig ehhez az elképzeléshez szvsz nem lenne alapfeltétel az ilyen nagy betű, meg az átlógás, ezek nélkül is működne, és akkor tetszene is. Mondjuk a Tile-os alapképernyőn nem javítana, az igaz...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Magnat


Magnat
veterán

Nem teljesen értem, mire jó, h van benne HD támogatás ... a saját kijelzője nem tudja, NMT-nek meg kicsi még a 120 giga is. Btw, az mkv nem csak 1080p lehet, hanem 720p is, meg bármi más. 1ébként jópofa cikk!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13) Jeanne d'Arc

Nekem is van egy olyan érzésem hogy jobb az ipod-nál, jó lett az írás!!!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) Kleroo


Kleroo
veterán

Remek cucc a Zune. Cimborámnak van egy.
Azonban engem zavar az,hogy ennyi mindent várunk el egy zenelejátszótól.
A mobil elég arra,hogy azt tömjék tele xarságokkal :D
Persze jó ha ezek is okosak,de emiattt nem kritizálnám (annyira)

A cikk tetszik, viszont kitérhettél volna egy aprócska momentumra:
A Hangminőségre,ami ugyebár a legfontosabb,és itt az apple karcsú....
milyen fülessel,ect.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kérdés: cikkíró írja, hogy a készülékben van hd rádió vevő, de az itthon nem használható.
A hd rádió véletlenül nem a digitális rádióra vonatkozik?
Mert az már megy tesztüzembe egy ideje itthon (mr1,mr2,mr3 és neo).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) vsgaborr11 válasza Zirowe (#15) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nem hinném, szerintem nem egy és ugyanaz. Ugyanis ha itthon lenne HD rádió adás, akkor azt tudnám fogni, mert USÁsra van beállítva a gép, vagyis fognia kéne. Most gyorsan kipróbáltam és sajnos nem megy :(

(#17) DEJVID


DEJVID
őstag

Mindig is tetszett a készülék, főleg a UI, ha sok pénzem lenne, vennék egyet az iPod mellé :))

(#18) szuper-t válasza DEJVID (#17) üzenetére


szuper-t
senior tag

vagy cseréld le rá ;]

na ez tényleg csinos :K

(#19) DEJVID válasza szuper-t (#18) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem akarok flémet, de szerintem visszalépés lenne.

(#20) psylocke


psylocke
tag

és ha a servicesben kilövöd kézire a programot, akkor is elindul minden csatlakozásnál?? ... :)

(#21) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Egy videó a szoftverről jó lett volna.

(#22) fatorzs válasza psylocke (#20) üzenetére


fatorzs
tag

A szoftverben be lehet állítani, hogy ne induljon el magától :N

(#23) whited válasza DJGABI (#4) üzenetére


whited
addikt

:D :D :D :D :D :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#24) zeg


zeg
senior tag

Ha esetleg még telefonálni is lehetne vele...Így meg n+1. cipelnivaló, van alternatívája a fényképezős tapicskolós mobilok közt.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#25) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nagyon sok a szóismétlés, és fogalmazási hiba, de alapból jó cikk.
Nekem is tetszik a cucc, de sajnos túl buta.
Elvárná az ember, hogy legyen flac-támogatás, meg egy átkozott *.gif-et meg lehessen nyitni.
Valószínűleg nem lesz már külön pmp-m, mert a mobilok beérték őket, átlagos felhasználás esetén legalábbis.
Annyira audiofil embereknek akiknek egy jobbféle zenés teló nem elég, úgyis igen-igen drága lejátszókba kell beruházniuk. De nekik meg azért nem jó, mert nincs lossless.
Tehát sok jó dolog van a gépben, de akad pár fail is.

[ Szerkesztve ]

(#26) bejmuller


bejmuller
aktív tag

harmadik oldal, utolsó kép alt-jában van egy darab a cikkből :D a Zune Pass-ról szóló rész

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#27) Blindmouse válasza FoxiestFox (#25) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Van lossless ebben is meg az ipodokban is, ott az apple lossless, de attól még egy mobil eszközön zenét hallgatni nem fog audiofil (max ha nincs más), mert az amfiler tápjának nagy a belső ellenállása.

Jó cucc nak néz ki, lecserélném rá a ipodom, márcsak a változatosság kedvéért is.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#28) FoxiestFox válasza Blindmouse (#27) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:DDD
Mondasz valamit.
De nyilván léteznek hordozható audiofil termékek is, legalábbis csodálkoznék ha nem így lenne.

(#29) Bling95


Bling95
őstag

azért hardverileg nem teljesen mutat túl az ITouch 3G-n , Touch-ban pont 2x annyi ram van, a processzor is csak 600 (ami valójában 833 csak levan korlátozva ) v 700

nagy különbségek nincsenek, szóval sztem felhasználó felülettől függ hogy ki melyiket választja, csalódni szerintem egyikbe se fog

appstore az ami az apple felé dönti a mércét még egy kicsit :K

Grat a cikkhez :R

(#30) Hunter2


Hunter2
addikt

van rá egy tippem hogyha ebbe raknak GSM/3G modult akkor ennek a neve Windows Phone 7

(#31) vsgaborr11 válasza Bling95 (#29) üzenetére


vsgaborr11
tag

ram meg a processzor teljesen mindegy, ha egyszerűen a Tegrába az NVidia olyan szintű GPU-t rakott, hogy az iTouch 3G összesz*rja magát :) Amúgy igen, a Marketplace-t megcsinálnák a MS-nál, akkor az iTouch vs Zune HD játszmát eldönthetné :) De így sajnos az iTouch felé billen a mérleg. Na majd a HD2...

(#32) vsgaborr11 válasza Hunter2 (#30) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nem épp, a Tile-ok, és a Home képernyő is teljesen más.

(#33) zeg válasza vsgaborr11 (#31) üzenetére


zeg
senior tag

Ahhoz a gpu-hoz alkalmazások is kellenek. Pár játékért, meg a bélyeg-hd től még továbbra sem lesz sehol. Az meg a kutyát sem érdekli, hogy majd egyszer valamikor ezrével lesznek hozzá:)

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#34) gabor85


gabor85
őstag

Végre kint az írás, és kellemeset csalódtam. Köszi:)

(#36) Blindmouse válasza FoxiestFox (#28) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Sokat lehet kihozni egy hordozható fejhallgató erősjtővel, pl a Cmoy-al. [link] Persze innen még lehet sokkal feljebb menni. A következő lépcső a jobb DAC a lejátszóba. van nokia xpressmusic telefonom, meglepődve vettem észre, hogy 24 biten játssza vissza a hangot, persze a frekvencia nem megy 48khz fölé. Biztos vannak jobb cuccok, de nem hirdetik őket, ezt is a kapcsolási rajzából kellett megtudnom. Nem árt ha tényleg lossless a zene, és ha a DAC natív frekijén van (44,1 vs 48). ja és egy jbb füles sem árt :) utcára lehetőleg zárt. Hideg futkos a hátamon, amikor sennheiser hd595-ös fülessel látok szaladgálni embereket az utcán, nem arra való. Persze az összes infó megérne egy cikket, de annyian jrtak már erről.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#37) adrian87


adrian87
tag

Androidot lehet rá telepíteni?

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#38) szuper-t válasza DEJVID (#19) üzenetére


szuper-t
senior tag

Nem próbáltam még így lehet igazad van :K
de ettől függetlenül aranyos gép :K

(#39) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem is olyan furcsa, hogy Puert Ricoban lehet még kapni az USA-n kívül. USA fennhatóság alá tartozik majd 100 éve. Majdhogynem USA tagállam.

Azt meg már előttem is irták, hogy az mkv nem kizárólag FullHD formátum, tehát ez nem indokolja, a támogatottság hiányát.

Aki hülye, haljon meg!

(#40) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Átfutottam mégegyszer a cikket, mert már jó a net, úgyhogy kijavítottam a stilisztikai és vessző, egyéb hibákat, illetve néhol helyen, ahol többször szerepel valami, átírtam, illetve sok helyen beleírtam szavakat, hogy gördülékenyebb legyen az olvasás, remélem így jobb lett. És köszönöm a kritikákat és észrevételeket, így is tanul az ember :R

(#41) haxxika


haxxika
senior tag

Jól sikerült a cikk. Korábban is érdekelt az eszköz de sehol 1 normális review...
Egyénként ez a cuccos legkönnyebben hogyan szerezhető be magyarországra szállitással?:D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#42) haxxika válasza adrian87 (#37) üzenetére


haxxika
senior tag

Azér ez erős volt :D Ez is kb. olyan állásban van mint a km900ra az android, kivi lennék rá énis :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#43) DerDer


DerDer
tag

usa-ban majdnem vettem, végül inkább spóroltam vegasra ;]

(#44) DEJVID válasza vsgaborr11 (#31) üzenetére


DEJVID
őstag

iPod touch már negyedik éve, meg kéne jegyezni.

(#45) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi a cikket, eléggé fehér folt volt számomra a Zune, most már nagyjából képben vagyok.

(#46) Manson válasza haxxika (#41) üzenetére


Manson
csendes tag

kvázi sehogy, mert kinn is alig tudod megvenni. Sok helyen kinnvan a US ONLY tábla is :(.
Én pl Seattle-ben a repülőtéren vettem egyet 240$-ért.

Csináltam is tesztet HD minőségben videóval ,csak még nemvolt időm a körítést összeírni hozzá és feltölteni :)

http://give-me-stuffs.com - a legjobb árakkal! Innen vedd a hardvert!

(#47) vsgaborr11 válasza DEJVID (#44) üzenetére


vsgaborr11
tag

Majd ha a fanok is annak mondják.

(#48) haxxika válasza Manson (#46) üzenetére


haxxika
senior tag

Akkor majd ha amcsiban járok vagy ha ismi jár amcsiban hozatok vele egyet de akkor az már a hd2 lesz :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#49) DEJVID válasza vsgaborr11 (#47) üzenetére


DEJVID
őstag

... Tulaj vagyok és így hívom, nem túl megeröltető. :U

(#50) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Jó teszt köszi!

u.i.: "amint bezoomolok, máris pixeles a csöcs" :DDD

© asszongya'hogy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.