Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet! :)

A Galileo GNSS támogatás terén mi a tapasztalat? Eddig nem láttam még olyan telefont, amely valóban tudta volna kezelni a Galileo jeleit, se Google Pixel XL, se Oneplus 3T, se más telefonnál (hiába a Snapi 820 vagy 821 és az Android 7.0 /7.1).

Viszont a tesztet végigolvasva azt látom, hogy a ZUK most csak megugorta a "kötelezőt". A Oneplus 3T ugyanezzel a HW felállással, erősebb aksival (plusz DASH töltéssel) és AMOLED kijelzővel nem sokkal drágább...

@pengwin: Nálam O+3T-n fut 2 böngésző, Facebook, Outlook, Reddit, 9Gag, stb. és így van még 2GB szabad memória. Az alkalmazások közötti váltás instant, tehát nem kell várni.

Hogy szükség van-e ennyi RAM-ra? Én azt mondom, hogy nem feltétlen, 3-4GB a mostani átlag felhasználóknak elégséges lehet. De ha belegondolsz, hogy alig 3-4 éve még 1GB RAM-al is kényelmesen elvoltál...

@xxman: Drága? A legerősebb HW, ami android piacon csak van, mínusz QHD / 4K kijelző, és piszok olcsón.
Semmi különleges? Őőőő.... Tud mindent, amit kell, ami többet tud, az drágább. Én egyedül az aksiját tartom kevésnek, meg inkább vagyok oda az AMOLED kijelzőért...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.