Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Kijelentés.

Semmi sem fogott meg ebben a márkában, úgyhogy a jövőben sem igazán fogom követni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Potrien


Potrien
senior tag

Tőlem megérdemel egy nemtetszett plecsnit.
Csinált már ez a cég szép,najó elfogadható telefont,nem is egyet,akkor ezt most miért?

(#3) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Röviden randa és túl nagy.

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Semmi nem fogott meg benne.

(#5) prolad


prolad
őstag

Még jó is lehetne, de szegény nem lett valami szép (lehet élőben jobb), se az előlap se a hátlap nem tetszik. A szoftverért kár, nagyobb akksit elbírt volna, az árát se érzem annyira nyerőnek. Inkább a nubia sorozat tagjai, azok legalább szépek.

(#6) Beri78


Beri78
őstag

a hátlap alsó és felső része nagyon nem szép - mintha otthon akril festékkel csináltam volna
Az előlapi extrák pedig rövid idő alatt annyi port gyűjtenek, hogy.....szóval ez most nem :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7) SkyLine3000 válasza Beri78 (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Pont nekem is ez jutott az eszembe, h az alul-felül lévő rácsos nyílások olyan szépen össze fogják szedni a port, h öröm lesz nézni. Kinézetre nekem sem tetszik.

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem tetszik, de a ZTE palettarol nekem a Nubia vonal jobban bejon :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Garada


Garada
őstag

Valahogy ez a ZTE márka a kezdetek óta nem tudott megfogni.
Úgy emlékszem szolgáltatónál is kapható volt a márka és szerintem nem véletlen hogy kikerült a kínálatból.

(#10) Graphics válasza Garada (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt meg van akit a Blade-del fogtak meg, es vittek bele az okostelefonok vilagaba... :) Lehet nem emlekszel erre.

Szolgaltatoknal nem igazan volt sok tipus, es a kivezetes oka sem a keszulekekben keresendo.

Nincs hazai kepviselet, de ezt a tesztben talan emlitik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Beri78 válasza Graphics (#10) üzenetére


Beri78
őstag

a jó öreg Blade....szép emlékek :B

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) batai15


batai15
félisten

veszett ronda telefon, veszett ronda ui . Eddig sem voltam valami zte fan, ezután sem leszek.

(#13) ..thealien..


..thealien..
csendes tag

Az a kamu varrás kellet rá.... :D

(#14) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hardveresen jó a telefon, de kb. ennyiben ki is merültek a pozítiv tulajdonságok :))

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) jUUh


jUUh
addikt

Fhúúú, mi az az alján? :Y :Y

Samsung Galaxy S23+

(#16) kcsa válasza Graphics (#10) üzenetére


kcsa
veterán

Ja a blade arra jó volt, hogy vagy két évig nagy ívben kerüljem az androidot. :P

(#17) Márko88


Márko88
aktív tag

De csúnya lettél..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#18) eustock válasza Graphics (#10) üzenetére


eustock
tag

Nincs hazai kepviselet, de ezt a tesztben talan emlitik

Van magyarországi képviseletük, vagy már megszünt esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#19) szentkuti11 válasza eustock (#18) üzenetére


szentkuti11
addikt

Van magyarországi képviselet, de az Axon Elite-et nem hozzák.

(#20) Graphics válasza szentkuti11 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a kepviselet inkabb csak toporgas... :)

Nem hiszem, hogy tavaly ota ez sokat valtozott volna, amikor "ZTE" Zolival errol beszelgettem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) 105kacsa válasza ghiottone (#14) üzenetére


105kacsa
őstag

Régen láttalak
Nekem más a véleményem, írtam egy tesztet én is már csak jóvá kéne hagyniuk.

Mindenkinek tetszett a telefon aki kezébe vette az Axont az ismerőseim között.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#22) ghiottone válasza 105kacsa (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hali! :DDD - maradtam a Moto vonalon (G, X, G2, G GPE, X Play), elkerültük egymást - már az is Lenovo lassacskán. (amúgy tabletbe is ezt a márkát választottam + most akarok beszereztetni P70-eseket, A6000 és A7000-eseket)
Feketében jobban tetszene, de ez a szín bűn ronda. A te tesztedre is kíváncsi leszek :R romot fogsz majd hozzá faragni?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#23) 105kacsa válasza ghiottone (#22) üzenetére


105kacsa
őstag

Igen láttam, azért nézegettem a Moto fórumokat is. CES 2016-on bejelentették, hogy kivezetik a Motorola brandet. Kár
Szerintem nem ronda a szín, van ehhez hasonló a LeTV és a Xiaomi kínálatában is.
Rom faragás nem lesz amíg a 6-os android ki nem jön hozzá a needrom-on is szünetelni fog az MSB

[ Szerkesztve ]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#24) BalanceR


BalanceR
addikt

Van benne 80 másodperces zár, és nem készültek hosszúexpós tesztképek????? :W
Hiba...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Külsőre nem tetszik (elég kényesnek tűnik, meg csicsás), de belsőre hibátlan. A tesztképek is jók lettek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) vick


vick
csendes tag

Én decemberben bevállaltam egyet :) , "érdekes" a dizájn, de egyedi és aki eddig látta nem mondott rá csúnyákat. A szoftver valóban nem a legjobb, de még elég új készülék, ha Kacsa :R csinál hozzá egy jó MSB-t akkor megtartom :D

(#27) asdf_


asdf_
veterán

A telefon bunronda, a kamubokeh nevetseges, ti pedig igazan csinalhattatok volna feher hatteres kepernyorol is fenykepet, hogy latszodjek, hogy tenylegesen mennyire is vekony az a keret :)

(#28) attila98


attila98
csendes újonc

Én a z9 és a z11 várom nagyon.Ez a műbőrnek látszó valami tényleg elég gagyi..😐legalább a kamerája jó

(#29) Mr.Silkó válasza Beri78 (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Emlékszem milyen hatalmasnak láttam a kezemben a Blade-et, amikor lecseréltem rá az Xperia X10 Mini Pro-mat. :)

(#30) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha már írtok róla cikket érdemes lenne utána nézni pl annak, hogy 3 színben jelent meg! Az arany elég gáz, de van jobb is pl a fekete:

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az előlap nekem tetszik, de ilyen eklektikus és ronda hátlapot rég nem láttam. A szín se jó, persze, de ha van másik (mint ahogy látom, van is), akkor az nem probléma. A kamera nappali képei hihetetlen durvák, az estiek meg durván rosszak, szóval az átlag kijön átlagosra. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) davidsone


davidsone
addikt

fura vas de tetszik :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#33) Zeki


Zeki
nagyúr

Talán ez már nem dobálgatja el a GPS jelet, minta Blade S6. Amúgy annál is 8 mag meg 2 giga ram ide vagy oda, betud lassulni. Pláne ha készenlétből ébresztem.

(#35) Fail3D! válasza Graphics (#10) üzenetére


Fail3D!
addikt

Jelentem nokiarol valtottam bladre anno es annyi hosszu orat romolassal fel vagy 1 even kersztul meg nem toltottem azota sem az osszes telot egybe szamolva... De nagyon jo kis telefon volt... Imadtam es egyben eldontottem, hogy innentol csak csucs telefont veszek.. Iden a flex2 vel mar kezdem is elhinni, hogy egyszer befog erni az android es lesznek, tokeletesen mukodo telefonok alatta amik kepesek nem laggolni...

(#36) Graphics válasza Fail3D! (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem már jóideje nincs bajom, igaz én más kínai vonalon mozgok :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) bkercso


bkercso
nagyúr

Ha már két kamera, tehették volna őket szemtávolságra, és akkor lehetne vele sztereófotózni! Az jó dolog, csak sajna nem terjed el, inkább minden marhaságot kitalálnak (azt is rosszul)... :(

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#38) gerii


gerii
addikt

Ha sukár lennék még tetszene is, de ez az arany szín nagyon durva :D

(#39) .DLL


.DLL
veterán

Bejáasszony újabb telefonnya... :DDD

Azt a dupla kamerát de elb.ták :( 2Mp? Minek, hova, miért? ilyen kamu lens blur-t én is rárakok PS-ben, csak jobban, mert én tudok gondolkodni ellentétben ezzel a géppel.

Dupla kamerának lenne értelme, ha az egyik szenzor előtt egy teleobjektív lenne, távolabbi dolgok megörökítésére hasonló élességben, mint amit a nagylátó párja tudna. De így... se 3D, se különböző látószögek, úgyhogy gratulálok. :\
A dupla hangszóróács ugyan ez a kamu, csak az egyik szól nagyot. :D :W

A hardver korrekt, de már nem zászlóshajó (illetve lehet hogy házon belül az?), ezért az ár is csak korrekt, de nem egy különösebben vonzó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40) janeszgol válasza Quqesz (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a fekete valóban szép. De az ezüst is oké. Pont a leggusztustalanabb szín került tesztre. :)
(Még nem láttam olyan arany színűt, ami ízléses lett volna. De gondolom almából azt veszik a legtöbbet, mert sukár.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

...többet kellett volna beszélgetni a z9 dizájnerével.

(#42) hsmobil


hsmobil
tag

elölröl acer liquid Z500 kinézet

TEL: 06-20-555-3897

(#43) James67


James67
aktív tag

Legalább következetesen elöl-hátul csúnya :))

Redmi Note 8 4/64

(#44) rdt89


rdt89
addikt

Az árazásához viszonyított teljesítménye igazán dicsérendő, de cserébe csúnyácska szegény, de így is elfogadnám, mert kimozdult legalább az unalmas átlag kinézetből valamerre. :)

(#45) 105kacsa


105kacsa
őstag

Jó magyar szokás szerint fikázunk mindent úgy, hogy halvány lila duntsztunk sincs az egészről. Tizenkét ismerősönek volt a kezébe a teló eddig és mindenkinek tetszett. Előbb mindenki nézze meg élőbe és után nyilatkozzon. Ja és csak ebben a színben kapható egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#46) Csapoati válasza 105kacsa (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aha, nem. Képről is el lehet dönteni, hogy a dizájn bejön-e vagy sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) Fall-N válasza 105kacsa (#45) üzenetére


Fall-N
veterán

Ízlésről vitatkozni kár, mert szubjektív és a te ismerőseid véleménye sem mérvadóak így. Szerintem is tipikus kínai ízlésű de nem jó értelemben. A Huawei sokkal szebbeket tervez ha már kínai. Az UI is csúnya szerintem. Inkább maradt volna stock droid.

(#48) blueMerle válasza 105kacsa (#45) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem szimplán csak jófejek a barátaid és szeretnek-kedvelnek téged annyira hogy nem akartak megbántani, úgyhogy becsüld meg őket, mert ezek a legértekesebb emberek az életben :DDD ;]

Remélem veszed, hogy ez csak poén ;)

(#49) 105kacsa válasza blueMerle (#48) üzenetére


105kacsa
őstag

Nem azt írtam, hogy barátaim. Nem jól fogalmaztam. Olyan helyen volt lerakva a telefon az asztalra ahol sok ember jön megy, persze ismerem őket látásból de a köszönésen kívül még egyikkel sem beszéltem egy szót sem. Csak feltűnt nekik a teló és megnézték. Részemről zárom a vitát, tényleg szubjektív kinek mi tetszik.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#50) G-Guts válasza janeszgol (#40) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Ezüstben? Te láttál már ezüst (szürke) színű bőr vagy műbőr terméket? Bitch please...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.