Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

azt a paródiát nem akarod mellékelni? elsőre nekem sem jött át..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) Tzombi válasza tkazmer (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Sajnos ez egy olyan műfaj, amit inkább hallgatni, illetve látni kell.
Írásban nem lehet visszaadni. :W
Próbáld elképzelni a szituációt.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#3) 7


7
addikt

:C :DD

(#4) Vakegérke válasza Tzombi (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem jól visszaadtad. Az a hátul ütője a dolognak, hogy csak az veszi igazából a lapot, aki átélt hasonló szituációt. Volt "szerencsém" hozzá, csak én izzadtam meg görcsöltem, és más fuldokott a kamuból ivott víztől.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) 7 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


7
addikt

Nem lehet, hogy pont egymással hozott össze titeket a sors? :D

(#6) Vakegérke válasza 7 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Népitáncos tehetség voltam, ott égtem egy nagyot. Ráadásul tömött nézőtér előtt. Blamááááázs...
A lámpaláz kegyetlen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Tzombi válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem a bakizás, hisz az, bárkivel megeshet, hanem ahogyan megpróbált korrigálni, az volt nagyon komikus.
Egyszer én is belesültem egy versenyen, akkor az egyik zsűri tag „súgott”. Később már a kulcs szavakat a tenyeremre írtam fel, és onnan puskáztam.
Az irodalmi színpadnál (többnek is voltam vezetője), rendes súgót használtunk.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#8) Tzombi válasza 7 (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

;] ;] ;]
Nem hiszem, akkor nem ilyen "kedvesen" reagált volna!
Nem akartam az illetőt kigúnyolni az írásommal, sőt az ő szemszögéből sajnálatra méltó volt.
De a tapasztalansága miatt olyan szituációba került, hogy életre megmaradt nekem emléknek.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) Loader


Loader
tag

Nagyon jót nevettem! Kösz! Meglehetősen vizuális típus vagyok.

''Te! Hogyis van ez?''

(#10) Loader


Loader
tag

Most jut eszembe, mintha az egyik Kabarécsütörtök adásban hallottam volna. Igazam van?

''Te! Hogyis van ez?''

(#11) Tzombi válasza Loader (#10) üzenetére


Tzombi
csendes tag

82-ben, az akkori Néphadsereg Művelődési Házában adtam elő, utána pár évvel egy Ki Mit Tud selejtezőjéből estem ki ezzel a számmal. :((
De az egyik „tanítványom” át vette többek között, ezt is tőlem. Hallomásból tudom, hogy indult egyik „Vácrátóti Humorfesztiválon”. Hogy ott meddig jutott, azt nem tudom, de nem volt döntős, az biztos.
Nem ez volt a számomra legjobb alakításom.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.