Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Egy ízléstelen tréfa jutott az először eszembe - hogy én más orvosnál járva hasonlóan nagy hatást tapasztaltam...

Másodjára az, hogy milyen pozitívan látod a dolgokat. A tüneteket illetőleg meg rám is mondanak hipochondert gyakran, de szerintem jobb félni, mint megijedni.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Nagyon inspiráló az írásod! :R Egyrészt ilyenkor az ember átértékeli, hogy mi is az életében az igazán fontos, másrészt meg bizonyíték arra, hogy egy ilyen komoly dolog után is van élet, sőt!

További sok sikert és jó egészséget kívánok a továbbiakhoz! :R

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#3) #90088192


#90088192
törölt tag

Tudod Nagyon szerencses vagy tobb okbol kifolyolag is:
Az elso hogy minden komolyabb problema nelkul atveszelted!
A masodik, megirtad ezeket a sorokat, vagyis pontosan tudod ertekelni amit Tortent Veled, es Ami tortent Azza tett aki most vagy. Lehet elcspelten hangzik, de amikor ateled akkor erted meg igazan ami addig csak leirt betuhalmaz volt.

A tobbi meg kellems Extra :)

Es probald meg az ilyen dolgokat elkerulni a jovoben nem Jo ez a TE egeszsegednek :DD

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

További sikeres gyógyulást!

"Bosszantó érdekesség, hogy a jobb lábam nagylábujját néha érzem néha nem. Meglepődnétek, milyen zavaró..."

Egyszer súlyzózás miatt az egyik kezem kisujja pontosan így volt kábé egy hétig, aztán zsibbadt folyamatosan megint egy hétig, mire végül visszakaptam az eredeti, normális állapotot. Egyszerre volt érdekes és idegesítő. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Fasz@...

Nekem "csak" egy Bell-féle idegbénulásom volt az arcom bal oldalára. Gyerektől kaptam el a Gingivo-stomatitis herpetica nevű csodát, aminek szövődményeként jelentkezett a bénulás. Érdekes volt figyelni a tükörben, ahogy nem mozog az arcom, pedig az utasítást kiadta rá az agyam.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6) greenity


greenity
aktív tag

További sikeres gyógyulást, sikeres félévet kívánok!

Volt szerencsém a Tegretolhoz még az arcidegzsábás időszakomban, nem egyszerű, de bírható.

Minden jót!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Kozmonauta


Kozmonauta
tag

Az epilepsziádra tudok gyógyírt! Akupunktúra ugyanis kínában nincs gyógyítatlan epilepsziás!
Tudom ajánlani Eőry Ajándok biológus, programozó, orvost.
Elérhetősége Mielőbbi gyógyulást!

A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ

(#8) Ghoosty válasza Kozmonauta (#7) üzenetére


Ghoosty
őstag

Jah, nincs, csak olyan 9 millió, akiknek kb 63%-a semmilyen kezelésben nem részesül. A 9 milliónak a 14-15% közvetlenül az epilepsziába hal bele. Ennek fő oka a kezeletlenség. A kínai kultúrában az epilepszia ráadásul elégé szégyellni való, szóval igenis van ott is epilepszia és ott sem gyógyítható.

(#9) Kozmonauta válasza Ghoosty (#8) üzenetére


Kozmonauta
tag

Hazudtsz! :W

A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ

(#10) #77646080 válasza Ghoosty (#8) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezekhez az adatokhoz van bármilyen forrásod?

[ Szerkesztve ]

(#11) Ghoosty válasza #77646080 (#10) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ne legyetek már lusták, beírjátok a gugliba, hogy epilepsy in china és találthattok egy rakat vizsgálatot, cikket, kínaiaktól, WHO-tól.

Tessék itt van pár:

[link]
[link]
[link]
[link]

(#9) Kozmonauta
Természetesen hazudok, most találtam csak ki...

[ Szerkesztve ]

(#12) #77646080 válasza Ghoosty (#11) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem vagyok lusta, ergo felesleges minősítgetned a másik felet - aki mindössze annyit tett, hogy normálisan érdeklődött nálad. Téves feltételezés lesz a "jutalmad", hiszen nem is ismersz...

Sajnálom, de én még úgy szocializálódtam, hogy amikor állítást teszek közzé, azt alá is támasztom (illetve, ha valaki kérdez tőlem, akkor válaszolok neki, udvariasan).

Mindezektől eltekintve, köszönöm szépen a választ.

(#13) Ghoosty válasza #77646080 (#12) üzenetére


Ghoosty
őstag

Amikor egy alap keresés tömegével dobálja a válaszokat és tovább tart beírni ide a kérdést, mint megtalálni a választ, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy csak kötekednek. Jelen esetben még hozzátesz a dologhoz, az előtted lévő hozzászólás is.

Ha valami hihetetlent, vagy meglepőt állítanék, én is rögtön írtam volna be linket, de szerintem semmi meglepő nincs, abban, hogy egy 1379 millió lakosú országban van 9 millió epilepsziás és abban sem, hogy a kirakatvárosokon kívüli szegénységben nincs megfelelő orvosi ellátás.

(#14) Zsomx


Zsomx
csendes tag

Köszönöm a sok bíztatást :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.