Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

1. szerintem hülyeség ilyen táskáért pénzt kiadni - izlések és pofonok -. könnyeben tudnak lopni belöle, plusz magadnál kell hurcolászni, ha elszakad beszoptad.
én jobban szeretem csak a pénztárca lakás/kocsi kulcs a jobb zsebben, telo, gyujto a balban. és közben mindkét kezem a zsebemben, vagy ha nem is akkor is érzem és kb fél percenként "megcsapom" combom, hogy ott-e minden.
szerintem ezzekkel a szatyrokkal csak a riziko faktor nö.

mp3-t már tud a telefon is, innivalot meg lehet venni 49ft-ért szinte minden boltban 0,5literes ásványvizet.

szerintem :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Zsom! válasza .bableWes (#1) üzenetére


Zsom!
tag

De a fejhallgatót hova rakom? A nyakamba nem szeretem, mert nem tudom rendesen forgatni a fejem, meg zavar is. Nem mindennapokra kéne, hanem ha hosszabb útra megyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

Egy wacom tábla pl?

(#4) Zsom! válasza Gergő_ (#3) üzenetére


Zsom!
tag

Hát ahogy nézem annyiba kerülnek ezek mint a Magic Trackpad. Ennyiért inkább az apple. :K

MÁS: Miért van az, hogy az apple szerint 69$=69€? :W

Akos96: 3. Itt egy videó. Olyan mint a laptopokon a trackpad. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Akos96


Akos96
senior tag

1. Ezek az oldaltáskák pöpecek (én ilyennel jártam KRESZ tanfolyamra, most elsősegélyre megyünk :D), de szerintem valami olcsóbb is megfelelő (10k-t nem ér).
2. Nincs Wii-m de egy ilyen szépen mutatna a polcon. :DDD Értelmesebb dolgot keresve se találnál.
3. Oszt' ez mit tud?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#6) Gergő_ válasza Zsom! (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

1000 különböző nyomásponttal?
[link]
[link]
ez egy vezetékes cucc, de én is gondolkodok rajta hogy vegyek egyet, jelenleg nincs rá keretem, biztosan nem az almát venném.

(#7) Zsom! válasza Gergő_ (#6) üzenetére


Zsom!
tag

Óóó, ezt nem tudtam, lehet ilyen lesz. Tollal használnám rajzolásra, meg persze ujjal böngészésre. A mostani laptopomon nagyon picurka, de egeret nem akarok, mert úgy nem nagyon tudom ölben használni. :) Csak legyen annyi pénzem, hogy nem sajnáljam rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valami hasonló kis oldaltáskát én is keresek, ezt a Tiszát megvenném, csak túl sok embernél látok ilyet.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Amúgy a leírásnak tökéletesen megfelel ez a Tisza modell, szerintem nézd meg élőben, tetszeni fog.

(#10) Zsom! válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Zsom!
tag

Lehetne pár variáció.
Bár, ha elég nagy (holnap meglesem) lehet rászánom a pénzt. :) Azt hallottam a Tisza cuccokról, hogy eléggé minőségiek.
Szerintem az nem indok, hogy sokaknak ilyen van, olyan mintha azért nem vennél iphone-t mert sokaknak van.(tudom, neked pont iphone-od van :) )

(#11) Jhonny06 válasza Zsom! (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, valóban minőségi, de régen valahogy volt ennek is egy stílusa és jelentett valamit, most meg már tényleg mindenkinek ilyen van, legalábbis Pesten minden 2. fiatalon Tisza cipőt/táskát látok. Meg nekem annyira nem is jön be ezzel a nagy logoval, jobb lenne valami kis diszkrét cucc az alján és mondjuk fekete bőr az egész, minta nélkül.

Az iPhone más történet, gyakorlatilag még most is ez az egyetlen okos telefon, ami abszolút megfelel az elvárásaimnak és tényleg szeretem és jó érzés használni (oké, a 3G most kicsit lassú, de az új modellel ez meg fog oldódni). De ebbe ne is menjünk bele. :))

(#12) Zsom! válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


Zsom!
tag

Igaz az iphone-t tényleg élmény használni(ipod touch alapján).
Ha nem találok valami olcsóbbat, ami ekkora és minőségi cucc, valószínűleg ez marad. :)

(#13) Tim82 válasza Zsom! (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tollal használnám rajzolásra, meg persze ujjal böngészésre.

Akkor a Wacom kilőve, mert csak tollal fogod tudni használni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) Gergő_ válasza Tim82 (#13) üzenetére


Gergő_
őstag

nem teljesen
van pl. wacom bamboo touch ami ugye kizárólag ujjas..
és a wacom bamboo pen&touch, ez pár ezressel drágább

(#15) Tim82 válasza Gergő_ (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek mikor jöttek be?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16) Zsom! válasza Tim82 (#13) üzenetére


Zsom!
tag

Gergő_ első linkjén jól működött ujjal. :)

Na megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#17) Tim82 válasza Zsom! (#16) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, ja, le vagyok maradva, meg nem kattintottam a jutúbos linkekre. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18) Gergő_ válasza Tim82 (#15) üzenetére


Gergő_
őstag

nem tudom pontosan, én tavaly óta nézegetem őket. azt hiszem a bamboo 2009-es.

(#19) Tim82 válasza Gergő_ (#18) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondanám, hogy must have, de van egy Wacom-os tabletem, igaz, nem mai darab.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20) .bableWes válasza Zsom! (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

nekem ilyen patentos ahol szét lehet szedni és felcsipen a polora :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) Atis707


Atis707
tag

Szimatszatyor, kemény 900-1000Ft. :D

Az általad felsorolt dolgok beleférnek! :P

Ha nem kell a sok fityegő cucc rajta, le lehet fejteni késsel a varrást...

(#22) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

2. [link] ;)

(#23) Zsom!


Zsom!
tag

sp@rtan: :R

Megvettem a Tisza táskát, nem hittem, hogy ekkora. :C Lehet suliba is ezzel fogok járni. :)

A WestEnd-i Tisza bolt tele volt németekkel. Volt aki ~50000-et ott hagyott. :Y

(#24) sp@rtan válasza Zsom! (#23) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Vett két cipőt meg egy pénztárcát? :D

MOD: én éppen egy Wii-re vágyom :B Bár nem tudom, hogy ha meglesz a zseton rá, akkor megéri-e..

[ Szerkesztve ]

(#25) Zsom! válasza sp@rtan (#24) üzenetére


Zsom!
tag

Majdnem pénztárca helyett táska. :P

Nekem megérte a 10000 Magyar Forintot, eddig csak ilyen noname gagyi táskáim voltak de azok tönkre is mentek ~ 2 hónap alatt (de azért volt/van pár minőségibb cuccom is) . Remélem ez örök élet+20 év. (ha már a Kétfarkú Kutya Párt megígérte :DDD )

#26 sp@rtan: Köszi! én is láttam Adidas-ban, meg kínai gagyiban is, de az Adidas szerintem csúnya volt a maga fekete-arany színével. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) sp@rtan válasza Zsom! (#25) üzenetére


sp@rtan
senior tag

:D

Ismerőseim közül sokaknak van ilyen táskája, nekem is tetszik. Használd egészséggel!
Láttam ugyanilyet csak Filába

[ Szerkesztve ]

(#27) Zsom! válasza sp@rtan (#24) üzenetére


Zsom!
tag

Ez lemaradt.

Megéri a wii, ha többen is játszanátok, de azért te is szeretnél nagyon jó single játékokat játszani. Nekem van 16 wii játékom, 10 single és mindegyik nagyszerű. :K

(Ha játékonként 10000Ft-ot számolok akkor már több mint 200k-t költöttem a wii-re, gép+kiegészítők+játékok :Y )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.