Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Amúgy volt ennél lejjebb ez a gen? Valami 705 vagy 703 :D

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) Yézi válasza TheLázs (#1) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

700-as széria legalja a GT 705, GF119-es GPU-val. :DDD

(#3) nonsen5e válasza Yézi (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mondjuk az eszem megáll, fognak ezek még GT 1110-et is csinálni Fermi GPU-val. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Oszt a krájziszt viszi maxon? Vagy az krizájsz? Tájegység függő asszem. 😆 Gamer gép hirdetésben simán elfér... :DD

Csak olyan gépben tudom elképzelni ahol semmilyen integrált megoldás nincs.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Klaus Duran válasza Redneck (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor én már nem is létezhetem GT610 tulajként? ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Az én GT640-em is igazából nem sokban tér el ettől, de nekem koca játékosként bőven elég. Alapon 1046MHz-en jár a GPU-ja, ezt eddig egyszer próbáltam meg húzni, 1250-en simán megy, de nekem felesleges húzni. A NFS The Run-ban FullHD-n még Ultra grafikán is megvan az átlag 40FPS alapórajelen.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8) Mokó


Mokó
aktív tag

192 shadert lehet hajtani hogy nem zavarja semmi,mert kevesen vannak,ott,"egymagukban".Ha jól emlékszem ez 1 tömbnek felel meg ebben a "genben",de igazából tökmindegy'.Az eredmény tényleg szép.

(#9) Redneck válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Dehogynem! Ha indokolt lenne én is simán beraknám, nem volt ám komoly. Régebbi címekkel simán el lehet játszani vele.

Örülnék ha barátnőm laptopjában ilyen szintű VGA lenne, és nem csak a 15 éves címeket vinné. Régi gép, de néha nála is játszanék amég dolga van!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.