Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Jó"kis" kombó! Crysis 1 elment vele FullHD-n mindig 60 fps-sel?
Nekem csak plafonra húzott 460 volt de nagyon szerettem.

Milyen táp vitte? 480-on volt OC?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) Mokó


Mokó
aktív tag

Jó kis gép ez!Megy ez ha kell....havernak GTX 480 SLI van mai napig nem panaszkodik (mondjuk nem fázik mellettük az is igaz ;) )én pedig egy 580-at láttam élőben mendegélni mikor a FAr Cry 4 kijött.Mondanom sem kell ultrán megvolt az 50-60fps i3 mellett....

(#3) Yézi válasza Redneck (#1) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Igazából csak nemrégiben szerváltam be a cuccokat, sajnos régebben sosem sikerült lecsapnom rájuk. :O Mindenesetre még most is megvan ennek a maga feelingje... :K
Crysis szériát majd mindenképp kipróbálom.

CPS 550S-sel 'hajtom' a gépet, szóval lehetne jobb is... A 480 850/1000MHz-en hasít. :C

[ Szerkesztve ]

(#4) KYZRR


KYZRR
őstag

UP! Szép masina. :K
Nekem a nagytesó volt (BIG BANG Fuzion) szintúgy egy i7-860 mellett, HD7850-el szépen elvoltak. :C
Mai napig elfogadható teljesítményt tud egy szépen meghúzott 860.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#5) Yézi válasza KYZRR (#4) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Én konkrétan nem hittem a szememnek mikor megláttam, hogy GTA V-ben mit tud az i7 860. A Battlefield 1-ben elért kiváló teljesítmény már csak hab a tortán. :C

Az mondjuk érdekes, hogy a 4GHz-re húzott i7 930, GTA V-ben például nagyon elmaradt a 3.7GHz-en ketyegő i7 860-tól... Lényeges különbség csak a memóriáknál van, most 4x2GB megy Dual Channelben, 930 mellett pedig 1x8GB volt Single Channelben, de erősen kétlem, hogy ez okozná a nagy különbséget.

(#6) Warpig


Warpig
aktív tag

Én is ilyen procin gondolkodom. Meggyőző a kraft benne.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#7) Yézi válasza Warpig (#6) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Ha jó áron tudnád beszerezni, akár még érdemes is lehet elgondolkodni rajta. Persze csak ha vállalod a rizikót... Öregek már ezek, emellett szinte biztos, hogy voltak már kisebb/nagyobb mértékben tuningolva. De ami inkább félős, hogy a lap halálozik el.

(#8) pet007 válasza Yézi (#7) üzenetére


pet007
aktív tag

1156os lapot szerintem konnyebb talalni mint 1366ost, proci mindkettobe eleg olcso, ha nem futja legalabb 1155re, akkot ha van lap meg mindig jobbak mint am3. Szerintem! :R

(#9) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Van benne kraft bőven, attól nem kell félni! ;)
Nekem is SLi -be volt 2 db MSI N480GTX (Twin Frozr II) és mai játékok is mentek max. grafikán FHD -ba ! :K

Egy élmény volt, csak sokat eszik (ez még nem is zavar) és adja a meleget 1 db is nemhogy 2.. ;] :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10) Warpig válasza Yézi (#7) üzenetére


Warpig
aktív tag

Havertól lesz, ő nem húzta soha. A mostani E8400 már megette a kenyere javát, de teszi a dolgát, nem félek a régi dolgoktól :DD

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#11) Yézi


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

luimapeiz: Durva összeállítás. Már az enyém is fűt rendesen, hát még az... :DDD

4.0GHz... Egyelőre stabilnak tűnik. :C

(#12) MaxxDamage válasza Yézi (#11) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hozza amit hoznia kell, CPU -hoz bőven jó ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13) Redneck válasza Yézi (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Jó kis procik azok, van bennük potenciál.

"4x2GB megy Dual Channelben, 930 mellett pedig 1x8GB volt Single Channelben, de erősen kétlem, hogy ez okozná a nagy különbséget."

Ennek nézz utána, emlékeim szerint volt teszt is ahol nagyon szépen látszott hogy a DC nélkül pár új játék erősen droppol.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14) iejgt4


iejgt4
csendes tag

Azon ősi axióma,amely szerint RAM + VGA kell játékra,az a mai napig többé-kevésbé helytáll. Pontosan ilyen deszkám+procim+hűtőm van nekem is kb.6 éve.Perpill. egy EVGA GTX 970 FTW+ alá dolgoznak,és olyan még soha sem volt,hogy ne 99%-on húzza az igát a videokártya... Szerintem jó vételt csináltál,láttam azt a hírdetést amiben ezek a cuccok voltak,megérte na! Egy i7 860 - 4GHz körül- a mai napig overkill mondjon bárki bármit! :K

https://www.youtube.com/watch?v=tD_cV2VwVEk&t=4s

:C

(#15) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem rossz gépezet. Én egy lépcsővel korábbi generációt tolok még mindig egy GTX 580-al. 1680-ban a monitor natív felbontásán simán eljátszogatok a RE 7-ttel is high körüli beállításokkal.
Viszont a mai játékok VRAM igénye durva, így a kártyámba hiába van kraft az 1,5GB igen visszafogja még ebben a felbontásban is, textura minőséget minden új gémnél max médium szintig tudom tolni komoly akadások nélkül.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.