Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zsofiaanna:] Omg

Hozzászólások

(#1) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

"Néha mások életét élem, néha a magamét, néha meg csak képzelem az életet. Álmodozva élni jó."

Ez nagyon tetszik :D Talán mert kicsit magaménak is érzem... :D jó kis "kiírommagambólamibennemvan" lett.... :)

http://instagram.com/_doublez_

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Talán pár ember értheti… főleg csirkék, gitáristenek, és hősök."
Lököttnek tartanak, mégis értem. Talán azért, mert nekem is vannak hasonló gondolataim, és sokmindent átéltem már.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Lenry


Lenry
félisten

bakker, ha én le tudnám írni az ilyen gondolataimat... ugyanígy érthetetlenül, mégis értelmesen csaponganak azok is... de még mindig nincs meg a gondolatrögzítő készülékem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Vakegérke válasza Lenry (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leülsz, nem töprengsz. Hagyod, hogy elméd szárnyaljon, és ujjaid szabadon kalimpáljanak. Ennyi a titok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Lenry válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Lenry
félisten

ez nálam nem így megy... :N
ülök és nézek ki a fejemből, olyan helyen, ahol senki nem zavar és ráérek (ez jellemzően egy Szeged-Kiskőrös távolsági járat, vagy a fürdőkád szokott lenni)
ekkor jönnek a gondolatok, de ilyenkor általában semmi nincs amivel rögzíthetném őket, illetve ha el is kezdeném leírni valahogy, akkor megszakadna a gondolatmenet és lőttek az egésznek

sajnos én ilyen "egymagos" vagyok, egyszerre egy dologra tudok koncentrálni... vagy nagyon elmélkedek és jó dolgok jutnak az eszembe, ilyenkor viszont minden más kizárva, vagy csinálok valami mást, de akkor meg nem jut elég agykapacitás az elmélkedésre

ritka kivétel volt ez az írás, de ez se közelítette meg magát az élményt és a gondolatokat, amik akkor születtek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) cousin333 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


cousin333
addikt

fhojtoélmkkésojoéidrglkfglékméoőoeéljktkgooorijtzélkmésklélsthmééi5j ropij5éfklhmtélksrlksjkjáksélkfhtélshélrdkjlknfsa4s éuh49ojrngféntp84htntéla4téih4téééajtaőitjaijtigfuh39p4utg

Nekem ez lett belőle... :U

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#7) Lenry válasza cousin333 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

a sok é betűdből én arra következtetek, hogy gyermekkorodban tűzoltó akartál lenni, de nem sikerült és ez frusztrál
a 4-esek pedig egyértelműen mutatják a problémákat a kutyád magánéletében :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Sunshine 1 szó ;)
Ennél értelmesebbet nem tudok hozzáfűzni. Kedvelem a cinikus embereket :)

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#9) cousin333 válasza Lenry (#7) üzenetére


cousin333
addikt

Szerintem ezt ne erőltesd mert csúnyán mellélőttél mindkettővel.. :P

"We spared no expense"

(#10) Lenry válasza cousin333 (#9) üzenetére


Lenry
félisten

pedig a csillagok állása és az ősi kínai "lélekelemzés véletlenszerű billentyűleütésből UTF-8 kódolásban", amit egy 300 éves buddhista szerzetestől tanultam, azt mondják, hogy nekem van igazam :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) cousin333 válasza Lenry (#10) üzenetére


cousin333
addikt

A sisakod elhomályosítja az elmédet! :)

"We spared no expense"

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zsofiaanna:] Omg
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.