Hirdetés

2022. június 30., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) mocsanisi

mocsanisi
senior tag

Erőművet nem kérsz hozzá? :D :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2) nrgia

nrgia
őstag

Vazze...ezek ám az igények... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Móci

Móci
addikt

Gyenge, nem kellene... szerintem a netet se viszi el. :DDD :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Dany007

Dany007
veterán

Szerintem ha már ennyit költenél a gépre, akkor illő lenne egy normális monitor is hozzá. Elvégre azon jön át az élvezet... :)
Nem egy gagyi Acer 22 colosat betenni az bűn : P
Na, de a te álmod nem az enyém ;)

(#5) juliabrilke

juliabrilke
addikt

Hitelre lehet ilyet venni vagy a fél vesédet is elég odaadni? :DDD

(#6) Móci válasza juliabrilke (#5) üzenetére

Móci
addikt

Biztos van rá kedvező téháemes hitel valahol! :DDD Elég befizetni a gép árát egészben, utána ráérsz törleszteni a többi egy milliós kamatot!

(#7) Dany007 válasza juliabrilke (#5) üzenetére

Dany007
veterán

Baromság lenne hitelre : ) Mert mondjuk kb fél éven belül a felét se fogja érni. Egy éven belül a negyedét se, aztán 3-4 év múlva meg már szinte az eladhatatlan kategóriában lesz, de legalábbis az értéke messze az eredeti ára alatt.

Régen mi is ábrándoztunk ilyesmiről... Még a suliban. Mindig volt valakinél egy számtech bolt árlista. Igen, akkor még nem vótak webáruházak... :U
Aztán kiírogattuk a cuccokat, beletettünk bazi nagy 21 colos monitort (akkoriban 350-400 ezerbe került) meg minden. Kijött nekünk is 1,5 millára a vége. Ez volt kb vagy 7-8 évvel ezelőtt...
Ehhez képest, a lassan 3 éve lecserélt régi gépem a 4x-esét tudta annak a bizonyos álomgépnek és tizedébe került : )

(#8) mephi666

mephi666
veterán

szólj, amikor beleér a kezed a bilibe... :DD

ui: egyébként megjelentek most szépen az ilyen "álompécé" postok... leírom mindjárt az enyémet körvonalakban:

lap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.801,-
cpu: AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 42.888,-
ram: CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT 23.676,-
vga: XFX GTX295 1792MB PCIE 124.035,-
táp: CHIEFTEC CFT-600-14CS 600W 22.600,-

ez így 234ezer eddig, de monitor nélkül 300 alatt meg lehetne állítani és el lehetne vele játszani még pár évig :)

ui: egyébként abba a lapba hogy akarnál beletenni 4db gtx295-öt? :B (fail-szagot érzek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Dany007 válasza mephi666 (#8) üzenetére

Dany007
veterán

Ez abszolút nem vészes konfig. Az én 2,5 évvel ezelőttim 285 ezer volt, monitor nélkül természetesen...

(#10) koxx

koxx
MODERÁTOR

400ezres processzor, fél milláért vga és egy 30ezres TN paneles monitor, grat
értelmes konfig mindenesetre :U

Eladó Asus Rog Strix GeForce RTX 3080 OC White Edition

(#11) mephi666 válasza Dany007 (#9) üzenetére

mephi666
veterán

én időszakosan szoktam 50 környékén ráköltögetni, aztán elvagyok általában a géppel... most váróra tettem a dolgot, de szerintem nagyjából ilyen lesz, mint amit előbb írtam... szerintem am3-as lap-proci+ddr3+5870(? ha jóárasodik és jön ezerrel) meg tápból is akkor erősítek... esetleg beújítok egy raid-et is :) (mindig is izgatta a fantáziámat, de otthon még soha nem hoztam össze eddig... 15k-s fordulatszámú sas vinyókkal lenne izgalmas)

#10: nekem afölött átsiklott a tekintetem :) a "2db pcie foglalatba 4db vga" kérdésen akadtam fenn... meg ddr2-es rendszerre ennyit áldozni amúgy is kicsit érdekes... "ha lúd, legyen kövér" alapon minimum kórájhét meg 10-20giga ddr3... a múlt heti 1.5-2millás alienware gép jobban "megérné" :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) zozo1414 válasza mephi666 (#8) üzenetére

zozo1414
csendes tag

"egyébként abba a lapba hogy akarnál beletenni 4db gtx295-öt"
ezért álom

(#13) mephi666 válasza zozo1414 (#12) üzenetére

mephi666
veterán

oké ;) ...de akkor már lehetne mondjuk xfx gtx295 gx8, vagy hasonló, amin 8db gpu ül :) vagy helyből 5890 x2 :)

(#14) Dany007 válasza mephi666 (#11) üzenetére

Dany007
veterán

én 3-4 évig nyúzok egyet. Aztán odaadom anyámnak, én meg veszek egy újat :D
Nincs szívem eladni a gépet 30-40 ezerért, amit pár éve még 280 ért vettem. Inkább eladom anyámnak ócsón. Lehet megéri fejleszteni, de én szeretek egyben atomerőművet venni, nem darabokból összerakni. Így biztos nem szivárog sehol se :D

(#15) zozo1414

zozo1414
csendes tag

fejbevertek és módosúlt az álom
már csak 2db 295 kell viszont ahogy mondtátok a moncsi nem elég jó nekem
találtam jobbat
vazze nem lakást fogok venni hanem egy ilyet
xd felveszem rá a lakáshitelt xd

[ Szerkesztve ]

(#16) brownus

brownus
veterán

azt meséljétek el nekem mi a tököm kerül 15 millába a nec lcd-ben?? vagy elírtad és csak 1,5milla? még azt is sokallom...

(#17) zozo1414 válasza brownus (#16) üzenetére

zozo1414
csendes tag

15 milla
mérete: 82"
látószöge: 178/178
gyakorlatilag itt már nem érvényes az, hogy 30cm-ről optimális a szem és a monitor távolsága

[ Szerkesztve ]

(#18) Móci válasza zozo1414 (#17) üzenetére

Móci
addikt

Elég apró kijelző... biztos elég lesz? :DDD

(#19) zozo1414 válasza Móci (#18) üzenetére

zozo1414
csendes tag

nem, de majd megbarátkozom vele :DDD

(#20) lezso6

lezso6
HÁZIGAZDA

Ekkora képátlóhoz kevés lesz a logi Z-5500. :D

Bár szvsz a Z-5500 amúgy is sz@r. Keress valami audiofil berendezést, ha már 82 colos az LCD. :))

STOP RIOS! Állítsuk meg a moderációt!

(#21) zozo1414 válasza lezso6 (#20) üzenetére

zozo1414
csendes tag

kivetem a masszásfotelhoz amin ülni fogok és beállítom a hangfalakat

(#22) zozo1414 válasza mephi666 (#13) üzenetére

zozo1414
csendes tag

küldenél egy linket erről a vgáról?

(#23) mephi666 válasza zozo1414 (#22) üzenetére

mephi666
veterán

azért álom az a vga, amiért a 4 teljesértékű pci-e slotos formula2 is... mivel egyik sem létezik ;)

(#24) zozo1414 válasza mephi666 (#23) üzenetére

zozo1414
csendes tag

:DDD :DDD :DDD

(#25) L4R$()n

L4R$()n
tag

De jó játék! kb 12 évesen játszottam ilyennel, hogy mindenből a legjobbat összeírtam és álmodoztam :W de azért további jó szórakozást :R :R

(#26) Fecogame

Fecogame
veterán

Én SSD-t tettem volna bele :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#27) zord01

zord01
senior tag

Azért ez mókás!

A gép megvan 1 millából, a monitor meg 15 milla, és mászni fog rajta a kép a 8ms-es válaszidő miatt.

LOL

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Hirdetés

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.