Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) tihibaby


tihibaby
senior tag

Mint ugyancsak Zopo Zp998 tulaj jelezném,hogy lettországi hivatalos Zopo shop-ból kb.ugyanennyiért 1hónap csere,valamint 2 év garanciával kapható a telefon.
Nálam az akksi kijelzéssel semmi gond nincs,mint ahogy más egyéb gondom sincs a telefonnal,gyári rommal,csak a rootolva lett,de az utolsó frissítéssel,ezt is megoldották,bele lett építve ez a lehetőség is,de ez a cikkben is említésre került.
GPS probléma....hát az enyém gyorsan pozícionál,tartja a jelet,de én nem navizok vele,de mivel tényleg többen panaszkodtak a dologra,és ha én is naviznák rendszeresen Pesten,mondjuk,valószínűleg már szembesültem volna a problémával,nekem amire kell arra jó,kissebb városban jól tette a dolgát,jól navigált.
Aki meg úgy gondolja,természetesen tényleg vegyen ennyiért inkább "márkás",telefont,hiszen azokkal természetesen semmi gond...a mesékben.
Nehéz a beidegződések,és a sznobizmus ellen bármit is tenni,talán majd lassan kikopik az emberekből az előítélet,talán majd a ki tudja hányadik ugyancsak kompromisszumokkal használt nevesebb gyártó telefonja után,képesek lesznek elfogadni hogy ezek a telefonok már egyáltalán nem gagyik.
Az érték is relatív.
Nekem pl. nagyon is megéri ezt az árat az,hogy betonstabil a telefon,és minden gyorsan,símán megy rajta,miközben kifejezetten jó minőségű terméket tartok a kezemben.
Dehát nem vagyunk egyformák,nem is baj.
A cikk amúgy tetszett,kár hogy így jártál vele Cifu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.