Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Cifu válasza merkucyo (#34) üzenetére


Cifu
nagyúr

Lássuk már be, hogy nem vagyunk egyformák.

Nekem a ZP998-as volt az első kínai telefonom, és továbbra is hangoztatnám, hogy alapjában véve egy (számomra sajnos fontos) problémát leszámítva nem volt vele igazából komoly gondom. Innen nézve pedig a választás nem volt rossz, hiszen lehet, hogy plusz 20-40-60 ezer forintért lehetett volna jobbat kapni, de ugye mindenki tisztában van vele, hogy még a csúcskategóriás készüléknél is találkozik az ember mókás vagy kevésbé mókás hibákkal, problémákkal.

Felhozták az LG G2-őt többen, nos, akinek a G2-jét próbálgattam, elismerte, hogy az adatkapcsolata néha elszáll a telefonnak, és a ha erőforrásigényes dolgot csinál vele az ember, nagyon fel tud melegedni (ez amúgy a Nexus 4 esetében engem is zavar), később kérdeztem, előbbit végül orvosolta egy ROM cserével, de egy ilyen árú készüléknél ezt ő sem igazán tartotta elfogadhatónak (ahogy én sem tudtam igazán megemészteni a ZP998-as GPS problémáját), hiszen akkor nagyon friss volt még a készülék, így az ára is borsos volt. A hasonló példákkal pedig ha őszinték akarunk lenni, mindenki találkozott már...

Szóval én egy kicsit erőltettnek tartom azt a nézetet, hogy egy másfélszer ennyibe kerülő telefonnál ne találkoznál problémákkal. A fenéket, a neves gyártók telefonjainak is megvannak a maguk rákfenéi...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.