Hirdetés

2019. október 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Nem trollkodni szeretnék...de a nintendo sohasem a grafikáról volt hires :( pedig jó termékeik vannak, de nagyon a gyerekeket célozzák meg...és a gyerekek sajnos felnőnek...remélem a WII U val nem követik el ezt a hibát mint az eredeti wii-vel. Nagyon kevés jó játék jött ki rá.

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#2) ViharVadász válasza haxiboy (#1) üzenetére

ViharVadász
(őstag)

Még egy másik oldalon a Nintendo-nál azt jelentették, hogy őket sohasem a hardver és grafika fogja őket érdekelni, hanem, hogy minél szórakoztatóbb játékokkal rukkoljanak elő. Kevés jó játék, azért nem annyira kevés szerencsére:D Rengeteg remek játék jött ki rá :K

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3) haxiboy válasza ViharVadász (#2) üzenetére

haxiboy
(addikt)

Igaz...viszont ha azt nézzük akinek kevés pénze van inkább vesz egy olyan konzolt amiben több lehetőséget lát mint az ugrálós játékok halmaza :)

(#4) Mister_X válasza haxiboy (#3) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

"mint az ugrálós játékok halmaza"

Istenem :W Csak pár "nemugrabugra" cím: Metroid Prime Trilogy, Metroid: Other M, Monster Hunter 3, Goldeneye 007, Xenoblade Chronicles, The Legend of Zelda: Twilight Princess, The Legend of Zelda: Skyward Sword, The Last Story, No More Heroes 1-2, Conduit 1-2, Zack & Wiki, Epic Mickey, Boom Blox, Sin & Punishment: Star Successor, Fire Emblem: Radiant Dawn, Okami, Red Steel 2, de idevenném a hosszú idők óta első jó Sonic játékot, a Colors-t is. Ennyit az ugrálós játékok halmazáról :U

Ja, és a Wii U sokkal erősebb lesz, mint a mostani generáció, eléri azt a szintet, amire már azt mondom, hogy minek továbbfejlődni.

Egyszóval: előbb járj utána a dolgokn, mielőtt lököd a bullshitet...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#5) Akos2110 válasza Mister_X (#4) üzenetére

Akos2110
(tag)

Hát grafban minimálisan jobb a hatéves jelnlegi konzoloknál, de jövőre jön ps 4 meg xbox 720 és még nagyobb különbség lesz (sztem) mint wii és 360 / ps 3 között. Játékélményben meg nem értem miért jó ez a két képernyőt nézek, sokkal kisebb újítás mint a wii kontrollere volt.

(#6) Mister_X válasza Akos2110 (#5) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

A Wii U GamePad számomra egyik legszimpatikusabb képessége, hogy lehet elsődleges képernyő, azaz nem vagyunk a TV-hez kötve. A gép pedig erős és nem lesz sokkal erősebb nála sem a Durango, sem a PS4.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#7) FuRiONight válasza Akos2110 (#5) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

A x360-at és ps3-at is 1-2 éve tudják teljesen kihasználni nem hiszem, hogy rögtön a a wii u-ból a maxon látjuk. A multiplatform cimeknél meg szerintem nem is engedik, max minimálisan lesz jobb.

Az h az xbox720 és ps4 mikor jön még nem tudjuk, az új box biztos hamarabb jön.

A másik pedig, hogy a nintendo-nak rengeteg exclusive cime van, nagy húzóerő lenne a többi konzolal szemben!

Mister_X: engem is ez fogott meg, telefonon nem lehet rendesen játszani, kicsi a kijelző, az irányitásról nem is beszélve. Szivesebben játszom ágyból kisebb képernyőn már, gépet is akkor kapcsolom be ha nagyon muszály, többire ott a teló.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mister_X válasza FuRiONight (#7) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Még élénken él bennem, hogy milyen kasza volt elkénselmesedni az ágyban és PSP-zni... Wii U-val majd egy "kicsit" nagyobb minőségben élvezhetem majd a jobbnál jobb játékokat.

(#9) haxiboy válasza Mister_X (#8) üzenetére

haxiboy
(addikt)

A 3DS/PS Vita/PSP-t legalább magaddal viheted bárhova.

(#10) Mister_X válasza haxiboy (#9) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Vinni akarja a franc, PSP-t is csak otthon tartottam. Házon kívül van egypár fontosabb teendőm, mint játszani és nem is hiányzik, hogy elhagyjam/ellopják tőlem.

(#11) ldave válasza haxiboy (#9) üzenetére

ldave
(nagyúr)

Ez valami magyar berögződés, hogy a kézi konzol csak útközben használható.

A Slime draws near! Command?

(#12) FuRiONight válasza haxiboy (#9) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

PSP régi, vita-tára kevés a játék, +Ds meg gagyi ls az utóbbi 2 igencsak drága.

(#13) Mister_X válasza FuRiONight (#12) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

A bor is nemesedik a korral, akárcsak a PSP, a 3DS nem gagyi, Vitára már van nem egy húzócim.

(#14) Normi™

Normi™
(őstag)

Én még mindig meglepődöm egy grafikán,azon meg pláne,hogy valaki fikázza,lehet,hogy azért mert a gameboy-ra nosztalgiával gondolok és ez hozzá képest rövid idő alatt brutális fejlődés.Nekem tetszik,sokáig nem kötne le,de tetszik.... :K

(#15) tDr1v3r válasza Mister_X (#4) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Muti már a forrásodat rá, hogy "(I)sokkal erősebb(/I)" lesz-e a WiiU a jelenlegi gépeknél...

最低だ、俺って。

(#16) Mister_X válasza tDr1v3r (#15) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Egyszerű józan paraszti ész. A jelenlegi 6-7 éves konstrukciók, a Wii U pusztán számokkal birokra kel velük, plusz ez friss tervezés eredménye. A processzor fejlettebb, a GPU frissebb, memóriából is sokkal több van. Elég lesz a multiplatform nyitócímeket összevetni a kurrens gennel (Arkham City, Darksiders II, Mass Effect 3), az exkluzívak meg ütni fognak.

(#17) Titan44

Titan44
(tag)

Fikázás halmaz. Bárki bármit mondjon, nekem mindig az volt a fontos hogy egy játék játszható legyen, és a Nintendo ebben mindig ott volt a topon.
Mai napig elő tudom kapni a Super Mario World-ot, még mindig élvezetet jelent számomra egy Zelda játék és még mindig sokszor a Killer Instinct-el vezetem le a fölös feszültséget. :)

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#18) ViharVadász válasza Titan44 (#17) üzenetére

ViharVadász
(őstag)

Ott a pont! :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19) tDr1v3r válasza Mister_X (#16) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Ugyanazt a 3 magos IBM CPU-t kapta mint az x360... persze pletyka szerint, mivel még nem jött ki hivatalos adat a specifikációkról. ;) Ezért mondom, a "józan paraszti ész" meg viccesmód pont a jelenlegiekhez hasonló gépet ígér, mivel az előző Wii-nél is az volt a jóárasítás miatt.

最低だ、俺って。

(#20) ldave válasza tDr1v3r (#19) üzenetére

ldave
(nagyúr)

Ha jól tudom akkor a Mass Effect 3 és a Batman 1080p-ben fut a Wii U-n, míg PS360-on csak 720p-ben, szóval valamivel csak erősebb a hardver.

A Slime draws near! Command?

(#21) Mister_X válasza tDr1v3r (#19) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Ugyan azt? :DDD

(#22) rt06

rt06
(veterán)

latom ezen jatek keszitoi sincsenek tisztaban azzal, hogy zombit nem gyujtunk fel

mert - mint azt mindenki tudja - egyetlen dolog rosszabb annal, mikor egy elohalott epp az agyadat akarja megenni: amikor egy ego elohalott akarja megenni az agyad

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.