Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manbal


Manbal
senior tag

Ez mekkora egy nyomiság... sosem értettem mi értelme az ilyen hadonásszunk a monitor/tv előtt mert ez így "interaktívabb" baromságokat. Most ez annyiban lett különb a kinecttől hogy van a kontrollernek is egy kijelzője amire még jobban ráizgulnak a vérpistikék. :) ha testmozgás kell, akkor sportolj vazze! ;]

(#2) nanorambo


nanorambo
őstag

Az az egy jó benne, hogy a HUD nem a főképernyőn lesz.

(#3) ldave válasza Manbal (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nem éppen, itt pont a hangulatfokozáson van a lényeg. Az által, hogy néha le kell nézned a GamePad-re és ott csinálni dolgokat, nem áll meg a játék, hanem simán megtámadhatnak, szóval növeli a feszültséget, az izgalmat és ez egy túlélő horror játéknál nagyon jól jön.

A Slime draws near! Command?

(#4) petya1992


petya1992
tag

Ez a rángatás háát csak kirepül valakinek a kezéből ;]

(#5) ViZion


ViZion
félisten

Nah, szingliben éjjel ezt se játszanám... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem rossz ez. Tablettel PC-n is működne - csak egy méretes kijelző oda is kellene.

Szerintem idővel PC-re is lesz ilyen kontroller, vagy tablet támogatás, mint ahogy kinect is lett.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.