Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

Remélem tetszik :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

up :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) zolee5016 válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


zolee5016
őstag

:C Még mindig ugy vagyok vele,ha a kötött pályás totyiklakók közül jönne valaki ,mégegy kanyar belefér!!! :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) Mr.Csizmás válasza zolee5016 (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jelenleg épp a zusi telepítését bűvölöm össze, már a 2. estém ezzel, remélem holnapra játszható lesz :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) zolee5016 válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


zolee5016
őstag

csak ügyesen :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) Lenry


Lenry
félisten

szegény M63 de szarul néz ki :(

valamikor el kéne már menni ide is, de valahogy sose jön össze

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) zolee5016 válasza Lenry (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

Igen szarul de legalább megmaradt...Sajnos szemtanuja voltam 3 db63 elpusztitásának még Szombathelyen....Ő az ötödik volt a sorban ,de meguszta...Pár évig a Szhelyi állomással szembe a fütőháznál rohasztották de végül felért ide....motorja hiányos erősen...pedig de szép hangja is volt...
Azért olyan napom is régen volt,hogy 4 különböző Nohab-ot kaptam le....talán 15éve Tapolcán utoljára....igaz akkor még mentek...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8) xTc


xTc
aktív tag

Édesapám masiniszta, így kölyök korom óta van lehetőségem a "vasak" között mászkálni. Imádom őket :-) Merre pihennek?

(#9) zolee5016 válasza xTc (#8) üzenetére


zolee5016
őstag

Vasuttörténeti Park :)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) Mr.Csizmás válasza Lenry (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az M63 védnökét ismerem, de ő se tud sokat tenni az általános állagmegóváson kívül....pedig elektromérnök, vagy mi....kimérte a reléket, kábelezett, csomó belső flinc-flancot csinált már rajta, világítást, stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Lenry válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


Lenry
félisten

azt tudom, hogy mozgásképtelen, de azt nem, hogy miért... pedig nagyon jó lenne, ha működne.

de egyelőre szerencsétlen mozdonyon az is segítene, ha lefestenék, hogy legalább "múzeumi" állapotban legyen.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

jó képek.
Én már régebben jártam itt, akkor sajnos elég elhanyagolt volt a park. Minden fele gaz volt, és tiszta kosz volt minden (por, és madárürülék).
Ahogy látom, ezeket az esztétikai hibákat mára megoldották.
Köszi a képeket.

(#13) xTc válasza zolee5016 (#9) üzenetére


xTc
aktív tag

Köszi a választ, valahogy 1szer eljutok oda :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.