Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vhw


vhw
addikt

Hát ki mire gerjed... akkor egészségükre.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2) #72042496 válasza vhw (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Még mindig kevésbé durva mint egy tetszőleges kereskedelmi adó főműsoridőben. Attól amúgy is csak ideges lesz az ember, ez elé meg leül népirtani egy fél órát és megnyugszik. Jó ez. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) mark!


mark!
őstag

Na ez a játék brutális... Lesz még baj, amikor a 8éves gyerek ezzel játszik majd.

>

(#4) vhw válasza mark! (#3) üzenetére


vhw
addikt

Na ugyan ki más fog vele játszani? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5) Ayg0 válasza vhw (#4) üzenetére


Ayg0
senior tag

Pl 16-30 közötti szociopaták. Ott vannak az egyetemek padsoraiban, villamomegállókban, bárhol a hétköznapi emberek közöt vegyülve. A játék közönségét túlnyomó többségben nem a mentálisan egészséges emberek alkotják, erre mérget vehetsz.
Hogy jó e ha itt kiélhetik magukat, vagy rosszabb esetben teret enged a bennük lappangó düh való életbe történő átültetéséhez, annak megítélése szaktudást igényel. De laikusként jobb szeretném ha tiltólistán maradna.

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#6) v!ct0y válasza Ayg0 (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

LOL Na megyek és vegyülök tovább:DDD

(#7) vegitossj7 válasza Ayg0 (#5) üzenetére


vegitossj7
addikt

[link]

Buzz-buzz.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Lehet megveszem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) vhw


vhw
addikt

Egyébként mennyire modolható?

Lehetnék még ebből érdekes dolgok... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10) $p@rr0w válasza Ayg0 (#5) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem tudhatod mikor állok melletted a villamos megállóban. ;]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11) toeki válasza Ayg0 (#5) üzenetére


toeki
senior tag

jajjjjj
szerintem sokkal veszélyesebbek a mindenkiben szociopatát látó beszűkült gondolkodású emberek...

A gyerekem meg azzal játszik amit megengedek neki. Mindig! a szülő felelőssége mit enged és mit nem.

(#12) Teszla_ válasza Ayg0 (#5) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én nem tartom magam szociopatának, mégis érdekel a játék és meg fogom venni :P
Ha az eddigi véres játékoktól nem kattantam be, akkor ettől se fogok.

(#13) oriic válasza Teszla_ (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te csak azt hiszed... ;]

Egyébként továbbra sem értem a felháborodást, vannak ennél sokkal durvább játékok is.

Live-Die-Respawn

(#14) vhw válasza oriic (#13) üzenetére


vhw
addikt

Amelyekről akár itt ph-n is megjelennek hírek?
Ha jelentéktelen "átlagos" játék, akkor miért olyan érdekes a sorsa?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15) Akos96 válasza vhw (#14) üzenetére


Akos96
senior tag

Mert kattannak rá, írnak hozzá egy rakat kommentet meg minden. Az öncélúan felhasznált szélsőséges tartalomra nagyon beindulnak a népek, generálják is a játéknak az ingyenreklámot, erre készült a gém. Szerintem a "felháborító" (le vagyok háborodva) nem az, hogy erőszakos a játék. Azért ilyen, mert akkor marketingesek sem kellenek, ez oké. A probléma az, hogy ezzel még mindig be lehet futni, és talán még az is, hogy a védelmére kelnek, amikor ez egy üres marhaság.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#16) Ayg0 válasza toeki (#11) üzenetére


Ayg0
senior tag

Ugyanezt gondolom a hozzád hasonló, szövegértésből épp csak átcsúszott megmondóemberekről. (közérthetően: trollokról) Kérlek, hogy társaiddal próbáljátok mégegyszer egyben értelmezni ami írtam, nem pedig egy félmondatot kiragadni, és azon lovagolni. Köszönöm!

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#17) #72042496 válasza oriic (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

"vannak ennél sokkal durvább játékok is."

Jaja, ez egy kiváltképp szaftos anyagnak ígérkezik, de nekem úgy tűnik, hogy a tabutémákat azért ebben is mellőzni fogják. Nekem nem is hiányzik az ilyen; még mielőtt valaki kiforgatná a mondandóm. Sőt, így se tudom, megveszem-e, mert anno a Postal például egy kicsit sem tetszett.

Márpedig a Hatred is egy éppolyan egyszerű, agyatlan gyilkolászásnak tűnik mint amilyen az előbb említett Postal, vagy autós (kombájnos, dózeros... :D) műfajban a Carmageddon volt. Emlékszem, ezek kapcsán is ugyanez a sápítozás ment, aztán csodák csodájára mégis felnőttek az akkori fiatalok. Az mondjuk vitatott, hogy mennyire lettek normálisak. ;]

(#18) #56230144 válasza Ayg0 (#5) üzenetére


#56230144
törölt tag

Te vagy az a sárga pólós csávó akit minden nap követek hazáig? ;] természetesen a villamostól.

[ Szerkesztve ]

(#19) #72042496 válasza #56230144 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most írtad át a várost, vagy eddig is ez volt kinn? :Y :D

(#20) #56230144 válasza #72042496 (#19) üzenetére


#56230144
törölt tag

Eddig is ez volt :D

(#21) toeki válasza Ayg0 (#16) üzenetére


toeki
senior tag

Egyben de kicsit röviditve: vannak emberek a társadalomban akik szp-k. szerinted nem lenne jó ha ezzel a játékkal játszanának mert nemtudod mit hoz ki belőlük.

Ez nagyjából annyira értelmes dolog az én értelmezésemben mint a ne menj ki az utcára mert elcsaphat egy autó. Az igazságtartalma megvan csak a számszerű realitáshoz nincs köze. Természetesen elfogadom a látásmódod csak nem értek vele egyet és szerintem károsabb igy hozzáállni a dolgokhoz mint egy szocioatát leültetni ezelé a játék elé.

[ Szerkesztve ]

(#22) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Hiányzott ez is a steamre, mint egy falat kenyér.... :U

(#23) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Nem kicsit beteg a game...ez mar kicsit sztem is tulzas

(#24) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Túl nagy problémát csinálnak itt ebből a játékból egyesek. Döbbenetes, hogy mennyire túlgondoljátok páran a játék potenciális következményeit (amik egyébként marhára nem léteznek, nem a játékok okoznak erőszakot, véleményem szerint azok pont, hogy csökkentik a felhasználó agresszió szintjét, de hát mit tudhatok én :U ).

(#25) KisDre


KisDre
senior tag

Szerintem ez a Hatred még mindig babababusgatás a Naughty Bear-hez képest:
Budgetworld: Naughty Bear Panic in Paradise

Akár gondolunk játékra-filmre bármire, mindig tovább kell gondolnunk a felszínnél, s ha azalatt a játék "üzenete", hangvétele bűzlik, akkor valóban el kell gondolkodni a betiltásán.

KisDre.artstation.com

(#26) vhw válasza KisDre (#25) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg nem küldetésem ezen rugózni, de...

Valóban egy ligában játszik egy...

Színes plüssmaci "dühöngő" (amit már eleve képtelenség "komolyan" venni - bármilyen kommentárt is fűz ehhez a linkelt videó készítéjő)

És a topik témáját adó "játék", ahol nem a kóc repked, hanem látszólag életükért könyörgő emberek vére és egyéb cafatja...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27) Akos96 válasza KisDre (#25) üzenetére


Akos96
senior tag

"ha azalatt a játék "üzenete", hangvétele bűzlik, akkor valóban el kell gondolkodni a betiltásán."

Nem kell elgondolkozni semminek a betiltásán. Ne legyünk mán betiltogatók, mindenki olyan játékot és filmet csinál, amilyet akar. Legfeljebb kiröhögik. A teendő annyi, hogy el kell gondolkozni azon, mi a francot is látunk, rájönni, hogy az nem igazán kúl és nemmel szavazni Greenlighton. Ha meg győzött a velünk nem azonos véleményen állók bandája, akkor nem kell megvenni. Sem pedig reklámot csinálni neki, mert az a fejlesztők egyedüli célja.

A GTA-ban nem értem, mi a botrányjáték. Egy darab olyan küldetés sincs amiben a cél a civilek mészárlása - persze ha van fegyvered, meg autód, meg sandbox, akkor úgyis oda fog kikerekedni az egész. A Postal 2 sem utasít arra, hogy ölj embereket (de arra mondjuk igen, hogy hugyozd le apád sírját... ne menjünk bele), de úgyis azt fogod csinálni (achievement is jár a kreatívabb dolgokért, de az még mindig nem teszi kötelezővé).

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#28) SirCsimbók


SirCsimbók
tag

"Zöld utat kapott a Hatred"

erre a hírre azt hiszem ma pezsgőt bontok ;]

(#29) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azért a Postal 1-2 meg ez közt van különbség. Legalábbis ennek szerintem csak a polgárpukkasztás a célja.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30) hommeros


hommeros
őstag

Akkor a Carmageddon meg se jelenhetne a Steamen? :DDD

Akos96 GTAV halom zsarut küld, ha civileket öldökölsz. Pedig régen de jó is volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#31) oriic válasza SirCsimbók (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg is veszed? :DDD

Live-Die-Respawn

(#32) carl18


carl18
addikt

Én is hozzá szólok ! Szerintem annyira nem durva játék! a postal is van ilyen szintű csak ez a szép grafika miatt hatásos játék! Akinek nem tetszik ne játszok vele. Akinek gondja van a világgal úgyis elintézi. Például a GTA 4-ben is szépen lehetett emberek püfölni 10-15 percig engem is lekötött tetszett a fizikai aztán ráuntam :D Nekem a Grafika tetszik jó biztos 18 év fölött ajánlott a játék! Azzal van a legnagyobb baj hogy már a 7-8 éves nokedli is a gép előtt rohadt mert az anyjuk lebassza oda. Én 22 éves vagyok tegnap óta személy szerint azt tartom veszélyesnek mikor halálos fenyegetést kapok egy 10-12 éves nokedlitől youtubon mert leírtam például hogy a GT 610 gyenge videókártya.. vagy stb :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#33) SirCsimbók válasza carl18 (#32) üzenetére


SirCsimbók
tag

"...a GT 610 gyenge videókártya..."

ha még egyszer ilyet mersz írni, kitépem a ***-ced, te ---ék!!!

(remélem, ma este nem alszol :DD)

(#34) hommeros válasza carl18 (#32) üzenetére


hommeros
őstag

Lehet azért fenyegetnek, mert mindenkit nokedlinek hívsz.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.