Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) haxiboy válasza TomMusic (#8) üzenetére


haxiboy
veterán

Áram pazarlás? Az összes kriptovaluta áramfelhasználása nagyjából megközelíti Svédország teljes áramellátását? Hol van ez nagyságrendileg mondjuk egy közepes méretű országhoz képest? Például az iparilag nagyon is fejlett Japánhoz képest? kb sehol.

Ezeknek a valutáknak az ad értéket hogy megbíznak benne az emberek, mert nem lesznek átb@szva amikor ki vannak fizetve, nem tudsz hamis cryptoval zsömlét venni a boltban stb. stb.

#12: Éppen azt a semmit számolja ami miatt megbízol benne, ezt a "lufi" pukkanós dolgot meg hagyjuk, minden évben teletolják tűvel azt a lufit mégsem durran ki.
A kereslet kínálat törvényével meg vagy együtt élsz, vagy nem, vehetsz olcsóbb videókártyát ami megfelel a zsebednek, én sem sírok mert drága az új elektromos Porsche meg amúgy is alig gyártanak belőle.

Ugyanez igaz egyébként mindenre, közgazdaságtan 101...

#14kilua Ehhez azért a bányászoknak/node-t futtatóknak is lesz 1-2 szava, én biztosan nem szavazom meg a proof of stake-t, a validátori követelmények a legtöbb esetben olyan nagy befektetést igényelnek ami csak a nagyon gazdagoknak kedvez (eth 2.0 esetében 42 eth).
Pool-ban stakelni meg mégiscsak olyan mintha bankba raknám a pénzem, tök jó meg minden hogy mindenféle befektetett cucc nélkül "kamatozik", de a PoS pont a decentralizáltság ellensége...akkor már inkább az OTP.
Eddig akiket megkérdeztem, és kicsit nagyobb vagyonnal rendelkeznek több kriptoban, ők nem szeretnék a PoS-ra váltást, noha legtöbbjük már nem is bányászik. Újabb ETH forkot érzek a levegőben, vagy épp nagyon sokan átpártolnak a classic láncra.

Bírom hogy gyakorlatilag minden poszt alatt van valaki aki azon sírdogál hogy nem kapni kártyát. Facebookon még rosszabb a helyzet :W :W

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.