Hirdetés

2022. augusztus 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) Zolás

Zolás
addikt

Nyílj meg blog :DDD

Beraktam még egy képet, hátha így okosabbak leszünk.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
félisten

ez valami átnevezett, mert a filext se ismer ilyet :D

rename *.ogg?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B IX | 3D nyomtatás Bp és környéke -> bit.do/fliccprint |

(#3) FRENK1988

FRENK1988
veterán

vagy sima MP3-ra:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) Mr.Csizmás válasza Zolás (#1) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

a legális oldalt belinkelhetnéd :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B IX | 3D nyomtatás Bp és környéke -> bit.do/fliccprint |

(#5) Zolás válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére

Zolás
addikt

Már próbáltam átnevezni, nem hatott rá.
VLC media playerrel le tudom játszani, a windows media player kiakad tőle.
OGG-ot nem ismerem, mindjárt kipróbálom.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6) Zolás válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére

Zolás
addikt

[link]tessék :DDD

OGG se nyert.
Egyéb ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#7) Mr.Csizmás válasza Zolás (#5) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

akkor passz, mert mp3hi-t a filext se ismer, szóval nem is szabványos kiterjesztés

flac, vbr, aac, mp4, a tököm tudja. próbáld végig a hangos kiterjesztéseket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) cyanide

1.) Jelöld ki a fájlt.
2.) Gondolj erősen a kívánt zenére.
3.) Kezdd el dúdolni.
4.) Kész is a legális a lejátszási lehetőség. Aki ismeri a szöveget az magában mondhatja.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#9) Zolás válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére

Zolás
addikt

Van két konvertálóprogim, egyik se ismeri fel, és kiírni se tudom audióra, max adatlemezként, azzal megint nem megyek sokra.

(#10) Brutforsz válasza Zolás (#5) üzenetére

Brutforsz
aktív tag

Ezért szeretem a VLC-t, mert gyakorlatilag minden létező cuccot lejátszik. :)

Szerintem egyébként azért működik vele, mert a VLC – a linuxos gyökerek miatt – nem a fájl kiterjesztése alapján dönti el, milyen kodekkel essen neki az állománynak.

Azt javaslom, hogy lejátszás közben az Eszközök > Kodekinformációk (vagy Ctrl+J) segítségével tájékozódj az anyag mivoltáról.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#11) Zolás válasza Brutforsz (#10) üzenetére

Zolás
addikt

Itt mpga-nak írja, de így sem jutottam közelebb.

(#12) Mr.Csizmás válasza Zolás (#11) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

mp2?

(#13) Zolás válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére

Zolás
addikt

Hogyanmondjakedves?
Most szedek egy mp2-mp3 konverter progit, ha erre gondoltál, ha nem akkor fejtsd ki bővebben légyszíves :R

[ Szerkesztve ]

(#14) Mr.Csizmás válasza Zolás (#13) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

try it, igen

(#15) Zolás válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére

Zolás
addikt

Talááált :R
iJoysoft Audio Converter és már át is rakta MP3ba amit lehet használni is :DDD
Köszönöm szépen a segítséget :R

(#16) #65675776 válasza Zolás (#13) üzenetére

törölt tag

Mit kell ezen konvertálni? Minden értelmes lejátszó megbirkózik az mp2-vel.

(#17) Zolás válasza #65675776 (#16) üzenetére

Zolás
addikt

Mivel MP3HInek ismeri fel a rendszer, így nem igazán sikerül nekik lejátszani.
Viszont kaptam egy új tippet ami kicsit lassab de müködik: egyszerüne TotalCommanderrel át kell nevezni és kész is. :DDD
Én meg szívok vele :DDD

(#18) Mr.Csizmás válasza Zolás (#17) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

én is ezt írtam, hogy mp2-re nevezd át, egy szóval se mondtam a konvertert :D

(#19) Zolás válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére

Zolás
addikt

Ja oké :DDD Akkor jóóól elbeszéltünk egymás mellett. :DDD
Sebaj a lényeg hogy müködik a dolog, és tudom használni a zenéket.

(#20) aaa3

aaa3
csendes tag

utokor okulasara:

1, mediainfo nevu apro szabadszoftver program. de ez vlc-be is be van epitve, valamelyik jobbfele levo menuben...

2, gyorsan nevez at a tc, ha tomegesen teszed: ctrl m, de munuben is van valahol. igaz, mindig is utaltam a logikatlan, teleszart menujet....

3, a vlc-hez nagyon hasonlo az smplayer, az is mindent lejatszik, de kevesbe haklis a hibakra; mind2 free software. ja, es neha nem ugyanott van a failure pontjuk, hasznos lehet ezert mind2-bol tartani egy peldanyt...

4, nemfizetos, ismert es elismert mindenkonvertalo csoda pedig - hogy ne a google talalalatokban felulre keveredo shitware-t szedjetek - a mediacoder nevu program. erosen ajanlott. (regi verzioja ennek is gpl volt, mellesleg)

megj: akkor lehet pl szukseg mp3 ba valo konvertalasra, ha kulonosen buta vagy zart eszkozon kell hallgatnia a mediajat....

[off]eladott gépem: http://hardverapro.hu/apro/9850_black_edition_felkonfig_-_3gb_hd4550[/off]

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.