Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) updog


updog
senior tag

Hehe, ahogy az alatt a poszt alatt is írtam, 2016-ban költöztünk, de van olyan doboz, amit szó szerint annyira nem nyitottunk még ki (fent van a gardrób tetején) hogy konkrétan nem tudom mi van benne :D Az biztos hogy nem hiányzik, szóval szerintem megfoghatnám és kihajíthatnám.... na de attól függetlenül hogy neki se kellett soha, tuti másnap észrevenné az asszony :DDD

Panelban lakunk de van pincénk bérelve, ~10m2, a hűtőtől az utolsó kávédaráló dobozáig mindet IS elrakatta velem, hogy mi lesz ha megint költözünk, vagy ha eladjuk akkor milyen jó hogy dobozában van (fotózok és kocka vagyok, de cucctól függően ~50-70.000 alatti (használt)érték alatt sose foglalkozok a dobozokkal).

Na, most lesz hó végén lomtalanítás, addigra a papírdobozokból minden nap néhányat áthelyezek a szelektívbe, hogy egyáltalán lássam, mit kell igazából kidobálni a pincéből :D

Amúgy ami olyan, azt mi is ingyenes csoportban, vagy már bejáratott rászoruló családokhoz szoktuk lepasszolni.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.