Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Na mesélj már, mi csapta ki a biztosítékot? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) ABE válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


ABE
őstag

SZTEM CSAK ANNYI BALYA VAN H. BESOKALT A ZINTERNETES FÓRUMOKÓN TAPASZTALHATO HEJESÍRÁSÍ KUTYULÁSTÓ DE EZ NEMIS ANYIRA GÁZCSI SZVSZ MERT PÖLŐ VANNAKMÉG SOK HÍBÁK IS AMIKET SZTEM FELLEHETNE HÓZNI DE EZ NEMTARTOZIK ÍDE SZÓVAL NEIS IDEGESÍCSE FELRAJT MAGÁT SENKI LOL IKSZDÉ

[ Szerkesztve ]

(#3) Thunderzolee válasza ABE (#2) üzenetére

..upppsszzzz... a Caps Lockot kikapcsolhattad volna, még szívrohamot kap, ha benéz ide vasárnap délelőtt.. :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Londille


Londille
újonc

Én
azt
utálom
még,
amikor
minden
szó
után
entert
nyom
valaki...

Funkcionális analfabéta az, akinek az olvasási és írásteljesítménye jelentõsen elmarad attól a szinttõl, amelyre az illetõ a szóbeli kifejezésben és szövegmegértésben képes.

Tele van velük a világ...

(#5) nomotmo válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Én szívrohamot kaptam, már meg is haltam. :Y

DIÓ!

(#6) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én pedig azt utálom, amikor egy kis elütésért, vagy egyéb okból keletkezett hibáért, paraszt módon szólnak a fórumtársak, esetenként értelmi fogyatékosnak titulálnak embereket.
Vannak olyan emberek, akiknek nehezére esik alkalmazni a helyesírási szabályokat, hiába tudják az összeset. Hogy érthetőbb legyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7) Samus


Samus
addikt

Hú, hogy én hányszor kiakadtam már emiatt...De nem törődök vele. Nem ismerheti mindenki a magyar helyesírás alapvető szabályait, de az sajnálatos, hogy sokan hírből sem hallottak róla. In memoriam iphone00 klón :DD

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Minden Hülyegyerekbe beleveri a Némettanára, hogy Nagybetűvel kell Írni Minden Fontosabb Szótot
Ez az Okája

(#9) Badman 4ever válasza eldiablo (#6) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én ha írok egy hsz.-t és észreveszem utólag, hogy hibáztam akár 1 betűt is, már nyomom a szerkesztés gombot, mert engem a saját hibám is tud zavarni.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10) momo2828


momo2828
tag

Engem meg az idegesít, ha valaki azt írja, hogy evvel/avval, nem pedig hogy ezzel/azzal.

(#11) Armahun


Armahun
addikt

Vegyél sapkát. :)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#12) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szerintem
>>

>>>

A körlevelek
>>

>>>

Kurvára
>>

>>>
Idegesítőek.
:W :W :W :W

SZERK @ Badman 4ever: Én is igyekszem javítani a betűkihagyásokat is, mert engem is idegesít. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) R válasza momo2828 (#10) üzenetére


R
aktív tag

és még helyes az a változat is

(#14) momo2828 válasza R (#13) üzenetére


momo2828
tag

Tudom, de nekem kimondottan nem tetszik. :)

(#15) R válasza momo2828 (#14) üzenetére


R
aktív tag

nekem sem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.