Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

példát veszek rólad, csak én az nfs world-ben teszem majd ugyanezt húsvér emberek ellen ;] bedobok délután 1-2 tequila-t meg bekészítek pár doboz sört és "had' szóljon" (nekem sem lesz bűntudatom...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem úszod majd meg.

A játék regisztrálja és továbbküldi az adatokat a rendőrségnek (persze képekkel együtt), Utána meg megkapod majd a büntetésedet. :DDD

(#3) mephi666 válasza juliabrilke (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, a virtuális rendőrség visszaminősíti a szintén virtuális burnout-os jogsit pár szinttel ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

délután beba¤¤ok, és randalírozni fogok a TDU-ban, az új eredeti Logitech momo kormányommal :D

#1-3 fail :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) #53246592


#53246592
törölt tag

egy citromos gösser után saját autóval is lelkiismeretfurdalás nélkül vezetnék. na jó lenne egy kis rossz érzésem amiért nem valami rendes sört ittam :D

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Velem előfordult, hogy már úton voltam, amikor eszembe jutott, hogy megittam egy sört. Bulgáriában ettől súlyosabb esetben is elindultam. Nem vagyok rá büszke,de végül jól jöttem ki a helyzetből. Mondhatni, megúsztam baj nélkül. (20 éve történt, talán már elévült.)

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem úszod meg. 3 hét múlva csöngetni fog a szoftverrendőrség, és bevonja az ECDL-edet. ECDL nélkül meg nem lehet számítógépen vezetni.

Gondolkodtál volna előre. Most ott fogsz sírni a gép előtt...

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

....még máma elmegyek a tanácshoz, és feljelentek mindenkit!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

HÁ' KÉRDEM ÉN!!! MI FOLYIK ITT GYÖNGYÖSÖN????

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Még nem vezettem ittasan. Szerintem, ha Level-R-ben játszanék részegen, lenne 1-2 keresetlen szava versenyzőtársaimnak. :)
Majd szilveszterkor ki fogom próbálni. Addig nem is terveztem berúgni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hűha! Annyi rosszat mondtatok, hogyha lenne lelkiismeretem, akkor most biztos rosszul érezném magam... ;]

Rip and tear

(#12) Overlocker


Overlocker
veterán

hehe..

Amúgy én egy pohár bor vagy 1 feles után után jobb köridőket megyek GTR Evolution-ben :)

(#13) Zolaash válasza Overlocker (#12) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ja, megszűnik a kezek remegése... ;] :P

Rip and tear

(#14) Lauda


Lauda
félisten

Alkoholista! :DDD ;]

En anno a gta4-el szoktam betranyolva autokazni/menekulni, baromi jo volt. :))

(#15) Overlocker válasza Zolaash (#13) üzenetére


Overlocker
veterán

LoL :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.