Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mákoskiflit ettél már rántottához?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) cizoe


cizoe
őstag

mákos mentolos lecsó

no meg az energiaitalos pulyka

[ Szerkesztve ]

(#3) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hú én már sok helyen láttam a lekvár-májkrém kombót, na az tényleg bizarr, ez még szimpatikus is, főleg, hogy én is szeretem a sprotnit és a lángost is. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4) aXXon


aXXon
senior tag

Sok helyen porcukorral eszik itthon is a bundáskenyeret. Az Egyesült Államokban is ez az elterjedtebb inkább, valahol olvastam.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5) Vakegérke válasza aXXon (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikor suhanc voltam, foci közben zabáltuk a cukros-zsíros kenyeret. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Badman 4ever válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Vagy a mézes szalámi...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, mindjárt ettől csapja mindenki magát hanyatt!
Most jutott az eszembe...

Van ugye a pálpusztai sajt. Istentelen büdös, az ájeros lábszag, és az ápolatlan genitáliák szagának keveréke.
Volt egy cimborám, akit messzire került mindenki, holott jó fej volt a srác. Állandóan volt nála az említett sajtból pár darab a jobb zsebében. Én baloldalon szeretek tartózkodni, így kevésbbé volt molesztáló az ájer. Ám cimborám értéke jócskán meghaladta azt a szintet, hogy elviseltem volna a büdöset akkor is, ha a bal zsebében hordja a sajtot.
No, szóval imádta ezt a förmedvényt, és az ebédlőben lett légyen bármi a kaja, egy kockát felzabált a falatok közt. Tény, hogy nem szorongtunk, nem ült a közelünkbe senki.

Kelbimbó főzelék+pálpusztai elég húzós?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) aXXon válasza Vakegérke (#5) üzenetére


aXXon
senior tag

Ez perverz :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#9) Vakegérke válasza aXXon (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Izlés dolga.
Én például a tésztához is eszem kenyeret, és a levesre is iszom vizet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Zolaash válasza cizoe (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Persze, meg Cif-es csirke, nem?
Igazi kajákra gondoltam.

Rip and tear

(#11) Zolaash válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Mindenhez kenyér: honvédség? :K

Rip and tear

(#12) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Kecsapos zsömleeee POWAAA :DDD
Hozzávalók: 1db zsömle, 1 fél liter kecsap, 1db nagyon nagyon nagy éhes és mindenre elszánt ember
Elkészítési mód: Vegyük a zsömlét. Csináljunk rajta egy kis lyukat és kezdjük el kibelezni. (Fontos, ne vágjuk félbe mert úgy elmegy a finom étel lényege.)
Nyissuk ki a kecsapot, tegyük a már kibelezett zsömlén lévő lyukhoz és öntsük addig bele a kecsapot amíg nem sajnáljuk :DDD

És voálá, már is kész :DD

Kicsit undi, de én imádom :D

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#13) grabber


grabber
addikt

Engem állandóan piszkáltak,mert sonkás almás szendvicset ettem.
Annyira gáz lenne? :U

(#14) e=mc²


e=mc²
őstag

Es a szalonnas puding?

Ambulimax Provider

(#15) Vakegérke válasza Zolaash (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább boldog gyerekkor.
Kidobós, egyérintő, foci, mindegy. A cukros-zsíros kenyér ott lifegett a kezünkben. Ha leesett, nem volt probléma. Felvettük, leszedtük róla a kosz zömét, és ettük tovább. :K

Egyébként nincs felségesebb illat annál, amit a sülő kenyérke áraszt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Zolaash válasza grabber (#13) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem gáz, csak fura. Az öregem Sport szeletet evett mindig kiflivel.

Vakegérke: azt hittem a seregből maradt szokás. Ott annyira rákaptam a kenyérre, hogy évekig tartott mire "lejöttem" róla. :)

Rip and tear

(#17) Vakegérke válasza Zolaash (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikor én voltam katona, nyolcan ültünk egy asztalnál. Egy kiló kenyér volt a kosárban felszeletelve, ötliteres bádog vájlingban a kaja. Kevés volt minden, pláne a kenyérke.
Leszerelés után jól "bekenyereztem", azóta is folytatom. :)

Egyébként sütöttem már néhányszor kenyeret. Nem géppel, de nem ám. Este kovászolás, reggel dagasztás, stb. Gázsütőben sült a kenyérke, mámoros illata belengte a lakást. Mikor kész lett, nem ért rá kihülni, a felét azonnal bezabáltuk.
Jó, tudom, egészségtelen. De olyan jó volt...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) cizoe válasza Zolaash (#10) üzenetére


cizoe
őstag

Energiaitalos pulkya van. Be kell pácolni és kisütni gyorsba forróolajban. Rossz mint a dög de valami bolondság nem árt. : :D

(#19) Londille


Londille
újonc

Oroszkrém torta cseresznyepaprikával - megtörtént, nem én voltam. :)
Pirított kalács téliszalámival - isteni!
Nutellás palacsinta jégcsapretekkel - feldobja az a kis üde íz. :)

Vakergérke: teljes mértékben megértelek kenyér-ügyben. Ha megnövök, lesz egy kemencém, az tutifix. :D

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hmm, vannak ételek, amik emészthetőség miatt sem illenek össze. Pl. az édességeket nem jó keverni friss zöldséggel, vagy mittomén rántott cuccal, különben olyan, mintha meg sem ennénk, vagy rosszabb. Amúgyis hülye íze van úgy. :D

Egyébként az almát zöldségekkel együtt az ételhez enni meg nem bizarr, az alma az egyetlen gyümölcs, amit szabad a mindennapos kajáláshoz enni. (Értelemszerűen nem jó mondjuk nyers szilvát, vagy cseresznyét, szőlőt kenyér mellé.)

Tudjátok, nekem mi a bizarr? Főtt barnarizs olcsó répával. Miért? Mert egész télen ezt ettem, és ezt is fogom jövő télen. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Gonosz15 válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Mi vagy te, kínai? Mi az, hogy egész télen rizst eszel? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#22) Zolaash válasza Gonosz15 (#21) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Lehet hogy ártérben van a kert ,és csak a rizs terem meg... :D

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#23) Viktor77


Viktor77
titán

Szeretem a krumplistésztát fasírttal.

A legjobb viszont a mekis sültkrumpli, az ottani vaníliafagyiba mártogatva.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) Zolaash válasza Viktor77 (#23) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Az előzővel talán nincs is semmi gond, bár még nem próbáltam. Hát a második az broáf...

Cizoe: bocs és fúj. :B :P
Londille: figyelsz engem? Gyanús vagy te nekem! Fütyülj csak egyet! :K

Rip and tear

(#25) Crystalheart válasza Gonosz15 (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ugyan, csak hát a rizs az egyik legolcsóbb, nagy mennyiségben legkevésbé megunható gabona. Árpa vagy sima búza még talán olcsóbb, de az két nap után csak forog az ember szájában. :| Valami kilós kiszerelésű rizst veszünk, ami elég jó áron van, a hátránya, hogy elkésztés előtt egy óráig kell válogatni belőle a hántolatlan, azaz rághatatlan, köpködős szemeket. (Már ez önmagában elég bizarr :DDD)

Zolaash: ja, ártárben :D A kutunk 12 m mély :D

[ Szerkesztve ]

(#26) Lenry


Lenry
félisten

amerikából ideszármazott angol tanárom milkacsokival szerette a kolbászt...

mi meg haverokkal LAN party végén lekvárral és kolbásszal ettük a háztartási kekszet, mert már csak ez a 3 élelmiszer volt fellelhető :DDD
(hmmm... a képek sajna eltűntek... egyszer talán pótolom)

amúgy alapból bizarr dolgokat eszik az ember, gondoljatok csak bele: ledarálod a disznó fülét-farkát, és visszatöltöd a saját belébe... vagy a madarak meg nem termékenyült petesejtjét serpenyőbe ütöd és tükörtojás lesz belőle, meg rántotta

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) #24889344


#24889344
törölt tag

üdv.

tejfölös kecsupos spagetti
sajtos tejfölös kecsupos nokedli , ez még jobb mint a spagetti.

(#28) Zolaash válasza #24889344 (#27) üzenetére


Zolaash
aktív tag

:Y

Rip and tear

(#29) #24889344 válasza Zolaash (#28) üzenetére


#24889344
törölt tag

Az úgy van, hogy mikor tojásos nokedlit eszünk ( sült tojás a nokedlire + egy kis tejföl rá) . Na szóval mikor a tojás elfogy, és az ember lusta sütni a maradék nokedlihez akkor megeszi tejfölös kecsuposan + ha van rá egy kis reszelt sajt akkor már egész jó.
Vagy sajtos kecsupos nokedli is jó.

[ Szerkesztve ]

(#30) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Cola + friss kenyér, akár háromnegyed kiló is. :D
Vajas-parizeres kalács.

(#31) Londille válasza Zolaash (#24) üzenetére


Londille
újonc

Hogyne, persze, sosem lehetsz elég paranoiás!

*fütty*

(Miért is?) :F

Egy kimaradt: egy villányi csirkepörkölt, nokedli, tejszínhabbal. Annyira nem rossz. :D

(#32) Zolaash válasza Londille (#31) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Jól van, átmentél a fütyülős teszten. Egy régi vicc az alapja:

Fut a picha az erdőben, a róka meg utána, meg akarja csinálni.
Egyszercsak találkozik a picha a jótündérrel:
-Hová rohansz ennyire, mi a baj?
-Futok a róka elől, meg akar bh@szni. Kérlek változtass madárrá!
-Na jó! -és hopp rigó lett a pichából, fel is szállt az ágra.
Odaér a róka. Kérdezi a rigót:
-Te rigó, nem láttad a pichát?
-(Rigó rázza a fejét, hogy nem látta.)
-Biztos?
-(Rigó megint rázza.)
-Gyanús vagy te nekem, fütyülj csak egyet!
(És most képzelj ide egy "fingás" hangot.)

Hát ennyi. Nem nagy vicc, de legalább jó régi. ;)

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#33) concret_hp


concret_hp
addikt

szobatárs: csípős kolbászos szendóhoz ananászkonzerv :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#34) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

mi az a sprotni?

(#35) PazsitZ válasza Vakegérke (#5) üzenetére


PazsitZ
addikt

Cukros zsíros kenyérről még nem hallottam. Zsíroskenyér hagymával, paprikával az igazi.

Egyébként látom másoknál is előjött, hogy a ketchup az mindenhez passzol ;)

(#34) Borify Péter: sprotni

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36) philoxenia válasza PazsitZ (#35) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig még vizes-cukros is volt....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37) mephi666


mephi666
nagyúr

én régen savanyú uborkát ettem mákos bejglivel... az is jó kombó volt :) meg csináltam olyat is, hogy kóla+joghurt+cseresznye igen rövid időn belül... ettől sem lett bajom :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38) csyo


csyo
senior tag

tyűha, erről tudnék mesélni...

nah, jövök atopikba ha lesz időm, én rengeteget összeettem, ami csak elémkerült.

lekvár-mák-tejföl-hagyma kombináció

de majd mesélek

Legyen szép a napod!

(#39) Borify Péter válasza PazsitZ (#35) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

:R na ennyivel is okosabb vok:)

(#40) csyo


csyo
senior tag

kedvencem, amit sokszor ettem:

szendvicskenyérbe tettem sok vajat, sajtot, mákot, lekvárt, és diót.
ezt összesütöttem. Olyan so más volt benne, hogy alig tudtam összecsukni.

egy időben nagyon mákos voltam, mndent mákotam. Még magában is ettem csupaszon (nagyon marja a torkom egy idő után:-S)

Legyen szép a napod!

(#41) Zolaash válasza csyo (#40) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ütős kis moslék... ;] :P

Rip and tear

(#42) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Valaki mondta már a Nutellás kenyér kolbásszal kombót? Haverom öccse nyomja. :D
Meg ezt csak hallottam téliszalámi túrórudival.

(#43) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

haver pepsi cola-tej keveréket szerette... *MINDEN* tejivóban megbámulták, amikor ezt kért...

Szerk: az alma-dió-sajt francia elitkajának számít. A sajt-sonka meg egy jó páros, ebbe almát rakni nem olyan nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A vajas háztartási keksz desszertnek, illetve főételnek a vajas-párizsis zsömle, amibe szintén háztartási kekszet rakunk. Király cucc.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45) Gerisz válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Gerisz
addikt

Mert? Mi mindig mamámékkal szoktuk tolni a vajas, vagy zsíros kenyeret szőlővel. Isteni finom az almával meg se enném. Nem is igazán szeretem. Még az őszibarack is isteni vajas v. zsíros kenyérrel.

(#46) eastsider


eastsider
nagyúr

Kakaós(vajas) kenyér :DD

aztgondolom, h a TESZKÓ veljú háztartásikex+házi eperlekvár nem elég perverz :) . de a banánoskecsapos pizza már az ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Fecogame


Fecogame
veterán

Csokis kakaós csiga paradicsommal :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#48) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

kolbászos-rájás pizza

[ Szerkesztve ]

(#49) csyo


csyo
senior tag

kakaós csiga lekvárral és sajttal..

Legyen szép a napod!

(#50) csimav válasza CsíkosMókus (#48) üzenetére


csimav
senior tag

Ebbe mi a furcsa?:D Pizzán elférnek ezek egyben...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.