Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morhange


morhange
tag

Emlékeim szerint úgy 1 éve láttam ezt a hírekben, talán nem annyira új már :)

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A jó kis kétütemű waresz hangját és illatát semmi sem múlja felül. :)

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Kb 2-3 éve téma már, nem lesz semmi belőle, annak ellenére, hogy néha feljön :)

(#4) Zolaash válasza KrAt (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Mert hoax. Azért is volt egy ;] a neve után a kép alatt.

Rip and tear

(#5) Probber válasza aero. (#2) üzenetére


Probber
őstag

Ki tudja, lehet ugyan azt a kétütemű "erőforrást" kapta volna. :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) danih


danih
addikt

Jut eszembe erről - az elektrotrabi-projectből lett valami?

(#7) mephi666 válasza Zolaash (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

pont ezt akartam, hogy első blikkre elég insignia-s... hmmm... az még mostanában az egyik kedvencem :) szerintem nagyon jól el lett találva annak a kocsinak a formája...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) KrAt válasza Zolaash (#4) üzenetére


KrAt
veterán

Én levágtam, csak úgyis lesz itt olyan, aki elhiszi :)

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Semmi értelme egy Opelt átnevezni Wartburggá. Talán egy retro-Wartburgot lehetne. Persze nem a 353W után, hanem az egykori szépségdíjas 311-ből. A kétütemű motor nyilván szóba se jöhet. Emlékezzetek csak, hogy az utolsó szériába már 1.3-as VW motort raktak. Néhány még fut belőle, pedig már 20 évesek.

(#10) JetiRulez válasza danih (#6) üzenetére


JetiRulez
őstag

Még mindig csak a prototípus van kiállítva egy német autószalonban. Nem néz ki rosszul, de nem lenne olyan érzés, mintha tényleg egy Trabiban ülnék.

Ezt a Wartburgos képet meg már évekkel ezelőtt is láttam. Nem lesz belőle semmi.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) potyautas válasza JetiRulez (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nekem ugyan nem volt Trabantom, csak utasként ültem benne. Na, azt az érzést nem kívánom vissza.

(#12) JetiRulez válasza potyautas (#11) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én utasként kezdtem és sofőrként folytattam. A Trabi feeling leírhatatlan. Akit magával ragad, azt élete végéig kíséri, akit nem az értetlenül áll. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13) madmaxxx válasza JetiRulez (#12) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Osztom a véleményt, a jó kormányváltós 2 ütemű csodák igazi legendák. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#14) h.adam.92


h.adam.92
őstag

tehát ezért olyan opelos a hátsó fele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.