Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Szenny.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nemtom, én átneveztem "egymás s*ggében"

ez valahogy jobban illik hozzá (igaz minden ismerősöm 5-öst kapott, nem volt kedvem gondolkozni rajtuk :DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Csillag5


Csillag5
újonc

Hülyeségének tartom azt az alkalmazást! Részemről röviden ha valaki szeret azt érzed és nem kell hogy a hiúságodat ily módon legyezgesd. Ha meg valakinek a barátai csak a háta mögött képesek bevallani az illetőről hogy csúnya megbízhatatlan pletykás kontár és kiállhatatlan az ássa el magát. Szerintem az adott válaszok nem tükrözik a valóságot mert ezekre csak két fajta ember kattintgat aki be akar hízelegni és aki élvezi ha szemétkedhet ! Tehát a megérzéseidbe higgy és ne a kreált véleményeknek! (Elöbb utóbb mindenki kimutatja a foga fehérjét)

(#4) Eastman válasza Csillag5 (#3) üzenetére


Eastman
őstag

...vagy sárgáját. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) puttputt válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


puttputt
őstag

Hirtelen jött, a beírásod láttán:

"Egymást szemétben". :U :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) Thunderzolee

Én letiltottam az összes alkalmazást, részemről ennyit érnek.
Viszont azt jó sasolni üzenőfalon, h mennyi ismerősöm nem tud magával mit kezdeni, és ezeket a rendkívül érdekfeszítő alkalmazásokat bújja nap mint nap.. :DDD
Legalább tiltanák le, h üzifalon "ne bukjanak le".. hihi.. :B

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.