Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

:DDD

(#2) Bubu79


Bubu79
addikt

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3) dzsambo


dzsambo
tag

:DD , ezzel én is így vagyok

(#4) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Na ennél azért többet vártam. :((
Értem én a viccet, csak nem szeretem. :DDD

- http://pazsitz.hu -

(#5) Thunderzolee

Hát ez a post sem fog annyi kommentet kapni, mint no name legutóbbi érdekfeszítő írása. Hiába is igyekszel, lepipál a kissrác. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Vakegérke válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, jól tennéd, ha vigyáznál. Nekem már szólt valaki, hogy meg ne merjek szólalni barátocskánk topicjaiban, különben ki leszek tiltogatózva. Ne akarj a sorsomra kerülni. :N

Én is menek holnap melódzani, és hőn szeretett főnökeim eldöntötték, hogy én bizony túlórázni akarok. Nyomok egy 12-est.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) nrgia


nrgia
őstag

:))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) localhost válasza Vakegérke (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jobb is ha meghúzod magad, mielőtt erre is jár MorcosTélapó! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) Thunderzolee válasza Vakegérke (#6) üzenetére

Áhhh, én csak halkan, finoman, szépen szolidan mosolygok, elvégre nem vagyunk otromba állatok.. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

húú... akkor nem csak nekem telnek ilyen "érdekesen" a napjaim a melóban? nekem van végülis annyi izgalom benne, hogy kb délután3ig nem tudom, mivel/hogyan jutok haza... reggel asszonnyal együtt jövünk 7re, de ő kb 300m-rel arrébb dolgozik és minden nap 10órát... én meg nem tudom, hogy jutok haza... vagy főnököm el tud vinni kb a lakásomig, mert nyáron nem megy a gyerekeiért a sulijukhoz... vagy munkatársnő félútig elvisz, aztán 20perc séta... vagy a legrosszabb: végig gyalog... 40perces kis út, izgalmas felvezető 10perccel, mert kisebbség által sűrűn lakott területen kell átvergődni... izgalmas a hazaút tényleg :) egyébként nagy nyári uborkaszezon van épp :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Zolaash válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Fogalmam sincs miről beszélsz?! :N

Rip and tear

(#12) localhost válasza Zolaash (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem találtál tegnap egy nagy mogyorót? Vagy diót? Vagy nem láttál egy atomagy dinnyét ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) Tv válasza localhost (#12) üzenetére


Tv
senior tag

Nem biztos, hogy mindenki olyan jártas a szépirodalomban, mint te :))

(#14) kbencee


kbencee
aktív tag

:DD

(#15) Zolaash válasza localhost (#12) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Azt nem. Viszont láttam egy bazinagy buszt! El sem hiszed, hogy mekkora kereke volt! Mint egy buszkerék! :Y

Rip and tear

(#16) localhost válasza Zolaash (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor ennek örömére menni kellene egyetkocsmázni! // már ha érted... :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) Zolaash válasza localhost (#16) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem járok kocsmába, mert ott kék az innivaló, és kijönnek a rendőrök. :B

Még mielőtt félreértés lenne:
Kék a curacao, amit egyszer nagyon sokat ittunk haverommal, és hazafelé menet őt begyűjtötték a yardok, mert hangos volt a kék innivalótól...

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#18) localhost válasza Zolaash (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mondom én, klikkide, hogy nem értetted ezt a kocsmázásos utalást !!! :) :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) mephi666 válasza Zolaash (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

curacao-ból anno csináltam qrvajó "méreg-koktélt" :) feles kell belőle, hozzá 1dl martini bianco meg 1.5dl őszilé... jó sűrű is lesz meg méregzöld színben pompázik :)) azzal szórakoztunk, hogy kitaláltunk italokat és ez elég finomra is sikerült...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Zolaash válasza localhost (#18) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Értettem, és próbáltam is belinkelni a megoldást, hogy te is értsd, de vagy nem találom, vagy törlődött... :N

Rip and tear

(#21) Vakegérke válasza Zolaash (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Törölve, 2009-08-05 21:04-kor újra publikálva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Csemike


Csemike
csendes tag

Huhh... ilyet többet ne, majd' összecsináltam magam, úgy izgultam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.