Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morhange


morhange
tag

Én elég sok hasznát veszem a körmömnek (legalábbis a kezeimen). :P

[ Szerkesztve ]

(#2) Zolaash válasza morhange (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

És mégis mit? Jobban tudod vakarni? :P

Rip and tear

(#3) sagesz93


sagesz93
addikt

Én körömbenövéssel szenvedek fél éve...
az orvosok rám se szarnak, magamnak ideiglenesen néha meg tudom oldani, de ahhoz elég nagy fájdalomtűrő képesség kell.(fogorvosnál is bírtam a fogtömést(fúrást) "szuri" nélkül, ez meg se kottyan ;] )

(#4) keIdor válasza sagesz93 (#3) üzenetére


keIdor
titán

Havernak is ilyen baja van, ugyanígy rá se szarnak... éljen a magyar egészségügy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Köröm nélkül hogy szednéd föl a talált aprópénzeket? :) [link]
Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) Thunderzolee

Azért kell a köröm, h szép körmöket lehessen csinálni belőle. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Zolaash válasza JetiRulez (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Valószínűleg sehogy. De annyit megérne... Köszi! ;)

@Thunderzolee: hát ezért aztán tényleg rohadtul fontos. (Nem emlékszem, hogy akár egyszer is ki lett volna festve a körmöm! :N )

Rip and tear

(#8) JetiRulez válasza Zolaash (#7) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én első osztályban kifestettem a körmeimet filctollakkal. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) Ice!? válasza JetiRulez (#8) üzenetére


Ice!?
őstag

én osztálytársamnak. alkoholossal.

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Google --> "spange"

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) Zolaash válasza Eastman (#10) üzenetére


Zolaash
aktív tag

:R

Rip and tear

(#12) madgie válasza sagesz93 (#3) üzenetére


madgie
titán

Nekem évek óta vacak az egyik nagylábujjam (majdnem kettényílt, amikor belerúgtam részegen a vízparton az egyik pecakésbe :D) idővel megtanulja az ember tövig kivágni ügyesen, mikor benőtt, mert a kórházban sem csinálják jobban, ráadásul fél napokat kell ott ülni két-háromhetente :W

(#13) bullseye


bullseye
addikt

kis kezdők...
nekem egy benövést kivágott egy helyi mengele, onnantól kb. 10 évig szenvedtem vele orvosok, kezelések, időnként járni alig bírtam úgy fájt. aztán elegem lett a közegészségügyből és egy plasztikai sebésszel lekapattam - "grafikailag" most sincs rendben, de legalább nem fáj

aki még nem tart itt, vigyázzon erősen a lábára!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) shadeofme


shadeofme
tag

Nekem is rendszeresen bevérzett a körömbenövés miatt az egyik nagylábujjam jó 15 éve.
Irány a sebészet, ki lett vágva két oldalt a benőtt köröm.
Nem nagyon mászkáltam (sántikáltam) sehova vagy egy hétig, viszont azóta nincs semmi gond vele.
Nagyon nincs mást mit tenni, ha tartós eredményt akar az ember.

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#15) nem_tom


nem_tom
őstag

Íme a magyar egészségügy.

Amúgy, biztos volt olyan eset, hogy örültél a körmöd meglétének. :)

(#16) vicces


vicces
addikt

nekem is van egy régen leszakadt körmöm, ami azóta már visszanőtt, de nem tökéletes.
az sem mindegy, hogy ollóval vágod vagy csipesszel.
én legutóbb vettem egy csipeszt is az olló mellé, mert jó áron volt. 3 euro. kipróbáltam, és meglepően kultúráltra sikerült megcsinálni. nincs benövés a bőrbe, és még jól is ivel a széle.
és azóta nincs komolyabb bajom a körmömmel. most viszont úgy nézem, hogy legközelebb ollóval fogok alalkitani rajta, mert megint kezd az hús irányába tendálni.

egyébként az orvos tényleg nem csinál mást, mint fogja az ollóját és jól belegyömöszöli a bőrbe és kivágja a körmöt belőle. talán még jobban is fáj mintha magadnak csinálod.
jobban jársz, ha fürdés után csinálod, mert akkor jó puhára ázik a köröm, jobban hajlik, könnyebb elbánni vele. :C

:)

(#17) vicces


vicces
addikt

:N

[ Szerkesztve ]

:)

(#18) Gergő_


Gergő_
őstag

nekem rendre beszokott nőni, de mindig elég durván kivágtam, úgy hogy 1-2 napig nem tudtam járni. Egy ideje nem kell kivágni sem, rendbejött.
a lényeg a fertőtlenítés.

(#19) Lauda


Lauda
félisten

Kiskoromban nekem is belenott az egyik nagylabam ujjanak a korme a husiba, de normalisan kivagtak, szepen begyogyult. Ezeket a kormoket szepen kivagom mindig annyira, hogy ne tudjon belenoni. A lenyeg, hogy esszel de hatarozottan. Ha szarul vagom ki belenohet, viszont tulvagni sem szabad. Ja es ha van egy jo ollod, az sokat segit. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.