Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsom!


Zsom!
tag

Egy darabig ez volt az aláírásom:

"Bear Grylls egyszer kiharapott egy darabot Chuck Norrisból, mert fehérjére volt szüksége.Senki nem tudja hogy, de túlélte!" :DDD

Komoly csávó az biztos. :))

[ Szerkesztve ]

(#2) szablya


szablya
tag

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem a korábbi epizódok nagyon jók voltak, az újabbak már nem annyira.
fiatalabb koromban én is vettem részt túlélő túrákon, úgyhogy nekem kifejezetten szimpi a fazon.
különösen tetszenek azok a tanácsai, hogy lelkileg hogyan kell túlélni egy-egy helyzetet. (a gyakorlati tippjei viszont időnként a gigalol kategóriát súrolják)

[ Szerkesztve ]

(#4) Zsom! válasza szablya (#2) üzenetére


Zsom!
tag

[kötekedés mód]
Hogy írtad be, ha a földön fetrengsz? ;]:P
[/kötekedés mód]

Nehogy meg-
sértődj, poén. :)

(#5) EmberXY


EmberXY
addikt

Ezek nagyon nagyok! :C
Én is kezdtem már unni a Chuck Norris tényeket, gondolom már mások is, de ez egy új korszakot nyit a halhatatlan legyőzhetetlen kategóriában! :D

Up the Irons!

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

expendables 2. részébe mehet főgonosznak, biztos a végkifejlet. :D

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#7) EmberXY válasza BITBOYS (#6) üzenetére


EmberXY
addikt

De nem lenne hosszabb a film 5 percnél, ezért nem jó ötlet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#8) Zolaash


Zolaash
aktív tag

(#9) barnam_


barnam_
nagyúr

Bear Grylls vízzel is tud tüzet gyújtani.
lol :D

(#10) rolkaDb válasza Zolaash (#8) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Ez már nagyon lol. :DDD De jók a műsorok szvsz.

(#11) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Fetrengtem! :)) De akkor sem érdekel ki mit mond, továbbra is a Technoviking a legyőzhetetlen. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

Jóak. :D

(#13) Samus


Samus
addikt

L(O_o)L
A harmadik évadig néztem. De amikor már mindig új helyre megy, és vannak segítői, akkor elegem lett. Az már a show-ról szólt. Előtte legalább az érzés megvolt, hogy egymagad hogy tudnád túlélni. Bár rengeteg veszélyes mutatványt bemutatott, amit például nem csináltam volna utána (mikor felmászott egy barlang vizes, csúszós kürtőjében). Vicces, de sok dolgot tanulni is lehetett belőle. Aki szerette, nézze meg Bear Boti kalandjait.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Viktor77


Viktor77
titán

A képhez. Erre nem csak ő képes. [link]

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) iwu válasza Viktor77 (#14) üzenetére


iwu
addikt

:R :R :C :C :R :R

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#16) MiNiM


MiNiM
tag

jóóóók:DDD

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#17) Móci


Móci
addikt

Nagyon jót röhögtem, köszönet érte! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) alienpapa


alienpapa
senior tag

Nagyon nagy! :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#19) degu


degu
senior tag

Vicceltek...jopofa bizony a komment!
Kerdesem az lenne,hogy ebben a kiparnazott,kivajazott,biztonsagos,torhetetlen vilagban ki kerult kozuletek hasonlo helyzetbe? /Most tekintsunk el az eszelos extremesektol,akik tk.pszichikai ongyilkosjeloltek,vagy egyebkent dogunalmas az eletuk...es gazszamlat sem kell fizetniuk :DDD /Mindenhol az erdokben kijelolt turistautak,kempingezok/kirandulok hada,ordibalastol,lakodalmas zenetol hangos az erdo.Mar az eldobalt szemetet,csikktomeget kovetve is eljuthatunk a legkozelebbi vendeglobe :DDD csak be kell villantani a dzsipieszt :((( Mit lehetne itt tulelni?
A Himalajaba meg nem mehet mindenki... :C
Szoval-szerintem klassz musor a tulelotura-bemutato.Mert megtudhatjuk belole,hogy...milyen jo is nekunk! :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.