Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ja, tényleg ez a szokás mostanában... jobb esetben legalább annyit mond, hogy kinek küldi.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

ezeket válogatják be (mert hogy a nagy része nem élő, mint köztudott). így azt játszik a rádió amit akar (azt a 10 számot amit egyébként egész nap is) nem kell vesződni az archívummal, és több apanázs jön a kiadóktól.

Ha te meg kérnéd a Jakabfi Mihálytól a Félelmetes Kalandfilm című számot, akkor egyszerűen nem raknak be.

(#3) baluka26 válasza DeFranco (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Jakabfi Mihálytól a Félelmetes Kalandfilm. Te biztosan kretén vagy Frankó :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) Zolaash válasza DeFranco (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Igen, igazad van, és pont ez a gond. Akkor nem kell kívánságműsort csinálni, ha nem valójában nem is az. És tényleg kb 10 számot játszanak, amitől már sugárban okádok. Ennek a 90%-a valamilyen tehetségkutatós balfsz, akinek a dalaival nem lett jobb a világ.
Nem lehetne esetleg néha rock-ot játszani? Napi 4-5 számot. Vagy az túl nagy kérés? Ahol hangszerekkel zenélnek, nem ámítógéppel. Imádom például az elektromos gitárt, némi torzítóval megküldve, mint például a PokolgéP számaiban. Vagy az már túl kemény mainstream-nek, mi?!

Rákenró!!!négy

Rip and tear

(#5) bbazs96 válasza Zolaash (#4) üzenetére


bbazs96
csendes tag

vagy Fitz and the tantrumsot, olyan kis igazi 60' pop utánérzéssel, esetleg egy-egy Tommy Emmanuel számot, vagy valamit ami közelebb áll a zenéhez

(#6) danih


danih
addikt

Jó hogy legalább nem a Rihannától kéri a Madonnát.

(#7) Viszlát


Viszlát
addikt

A múltkor pont cédéket cseréltem és ment a kívánságműsor a rádióban, betelefonált egy fickó, hogy születésnapja van és kérne egy számot az alkalom tiszteletére. Erre a műsorvezető berakta az I'll be missing you-t, hát én fél napig ezen a dalválasztáson röhögtem. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) eddie17


eddie17
addikt

Baromság az egész.
Még nagyon régen (több mint 10 éve), felhívtam az akkor még sláger rádiót, hogy valami rock számot kérjek. Be is adtak egy unott hangú nőhöz, hogy mondjam mit akarok. Felsoroltam pár előadót. Nincs, nincs, nincs. Ezek közül választhat... és itt felsorolt 3-4 fossá játszott "slágert". Ennyit a kívánságról. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) cskamacska válasza bambano (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Kinek, kinek, mindenkinek aki szereti! ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.