Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Igazi webszemét. Valaki elmagyarázná hogy egy notebookról mi értelme van csak úgy képeket feltenni az internetre?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) zH. válasza Winner_hun (#1) üzenetére


zH.
senior tag

Ennyire nem bírod ki, hogy ne játszd mindenhol a megmondóembert?

just be

(#3) Winner_hun válasza zH. (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van valami gond?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) zH. válasza Winner_hun (#3) üzenetére


zH.
senior tag

Ja, idegesítő, hogy mindenhol csak a fikát látom tőled, mindenbe belekötsz, amihez közöd sincs. Szerencsére ezzel nem vagyok egyedül.

[ Szerkesztve ]

just be

(#5) föccer


föccer
nagyúr

Annyi madzagot. Egy dokkoló még elférne alatta. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6) danih


danih
addikt

És itt most mit kell nézni, a notebookot, a képek minőségét, az asztalt, a kábeleket, mit?

(#7) Winner_hun válasza zH. (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) zH. válasza Winner_hun (#7) üzenetére


zH.
senior tag

Szerintem ez nem olyan vicces.

just be

(#9) Lenry válasza zH. (#4) üzenetére


Lenry
félisten

ha elmagyarázod, hogy mi hasznát látod egy teljesen common notiról készült rossz minőségű képsorozat publikásának, akkor velem együtt valószínűleg Winner is elfogadja, addig viszont valóban nem sok értelme van.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Winner_hun válasza Lenry (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az nem megy neki, csak a beszólogatás. Gyerek még, majd kinövi:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) Viktor77


Viktor77
titán

Azért nem olyan nehéz rájönni.

Fent van apróban, a hirdetésben a "képek" link pedig ide mutat. Bár, hogy minek, azt nem tudom, oda is fel lehet tölteni őket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) zH. válasza Lenry (#9) üzenetére


zH.
senior tag

Azt nem értitek meg, hogy mindenki azt ír személyes blogba amit akar. Viszont megmagyarázhatná valaki miért zavarja ennyire a félisten csőrét, miért nem lehet figyelmen kívül hagyni. - nekem általában sikerül.
Csak azért jegyeztem meg most - én is -, mert ez már az x. írás/blog, ami alatt csak a fika megy, a mostani hangnem pedig ütött.

[ Szerkesztve ]

just be

(#13) Lenry válasza Viktor77 (#11) üzenetére


Lenry
félisten

így már eggyel talán logikusabb, bár ezt jelezhette volna valahol a bejegyző

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Szten Márs válasza Lenry (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ha elmagyarázod, mi hasznát látod egy komment nélküli, a fórumról (addig) még nem látható személyes blogbejegyzésbe belekommentelni azt, hogy "webszemét", akkor velem együtt valószínűleg zH. kollega is elfogadja, addig viszont valóban nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#15) Viktor77 válasza Szten Márs (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Amit el lehet kerülni azzal, hogy letiltja a kommenteket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Winner_hun válasza Szten Márs (#14) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bocs hogy sikerült első hozzászólásnak írnom. Ha minimum 2. hozzászólásként írom akkor már nem számít hogy mit írok?
Mellesleg tovább kéne olvasni azt az első hozzászólást, esetleg megértenéd hogy miért írtam azt, amit. Bár látom háborogni egyszerűbb:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) #51736960 válasza zH. (#12) üzenetére


#51736960
törölt tag

abban egyetértek, hogy a személyes blogba mindenki azt ír, amit akar.
az viszont nem oké, hogy az ország egyik legolvasottabb fórumába belépve a főoldalon egy olyan "mű" fogad, mint ez...
valahogy szűrni kellene ezeket a (nagyközönség számára) értéktelen írásokat, de ötletem nincs, hogyan kellene ezt csinálni, passz.

(#19) Thunderzolee

Témaváltás:
PEREC :)

Én is szeretem a sós perecet. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) koshmar válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


koshmar
őstag

Só nélkül viszont ritka sz*r,
Minél több só, annál jobb.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#21) Viktor77 válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Ez így nem jó. Meg kell írnod személyesbe, hogy át lehessen menni oda trollkodni.

Vicc. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) keIdor válasza zH. (#4) üzenetére


keIdor
titán

"Szerencsére ezzel nem vagyok egyedül."

Nem bizony. Mintha CséZé klónja lenne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Viktor77, Winner_hun, azt hiszem nem teljesen értitek mit írtam.. engem a lehető leghidegebben hagy mind a bejegyzés, mind az első hozzászólás, és az, hogy megjelent a fórumtémák között, vagy sem, viszont Lenry kommentje jelen felállásban hordozott magában, hogy is mondjam... gyengeségeket, a saját egyszerű kis eszközeimmel erre akartam rámutatni.

(#24) baluka26 válasza keIdor (#22) üzenetére


baluka26
veterán

CséZé azért pályafutásának végére eléggé enyhült, volt bejegyzés ahol egyet is értettünk.
Winner-től én is csak ezt látom minden személyes bejegyzésben sajnos :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szerintem tök mindegy, mi van itt. De őszintén, mitől értelmetlenebb ez a bejegyzés amiben notebookról vannak képek, mint amikor vki egy GIF képet rak be, mert milyen vicces..
És ez mitől webszemét? Haszna van, ha belinkeli valahová akkor is, és lehet így könnyebben megtalálja. Mi a rákért kell kötözködni?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26) Brown ügynök válasza keIdor (#22) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Én is vagyok és velem vannak az ügynökök is. (Smith,Jones).

:DDD

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#27) koshmar


koshmar
őstag

Egy embert nem lehet megváltoztatni.
Winner ilyen, így kell elfogadni.
Aki nem képes erre, az ne beszéljen vele,

Tisztelettel: Egy ember.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#28) Thunderzolee válasza Viktor77 (#21) üzenetére

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#29) föccer


föccer
nagyúr

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30) Gery15


Gery15
addikt

A képeket helyezd középre, és írd le a típusát a gépnek +, hogy mi van benne és akkor már talán a többiek számára is értékes lesz. :K

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#31) kenwood3 válasza föccer (#29) üzenetére


kenwood3
őstag

Az eddigi legjobb hsz :DDD

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#32) Motion_Blur válasza kenwood3 (#31) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+1

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33) Athanáz9 válasza kenwood3 (#31) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Üdv mindenkinek. Én speciel nem bírok rágó férfiarcot közelről nézni, filmen, rajzon, az életben sem. Az asszony gépe jobban tetszik, mögé képzelek egy szép asszony.
(laudetur)

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#34) kenwood3 válasza Athanáz9 (#33) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem is az a lényege annak a hsz-nek , hogy, hogyan rág a hapsi ! A második mondatod meg nem értem :U

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#35) danih


danih
addikt

Atyaég, megért 35 hsz-t :))

(#36) Eszleny válasza danih (#35) üzenetére


Eszleny
aktív tag

Ja. Ez az igazi webszemét. :U

(#37) McKane válasza föccer (#29) üzenetére


McKane
senior tag

:C :C

:R

(#38) danih


danih
addikt

Ha a címnek azt adta volna meg, hogy "Asszony ...-ról képek" sztem megtízszerezné a látogatottságot

(#39) kenwood3 válasza danih (#38) üzenetére


kenwood3
őstag

Az tuti :DDD

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#40) Zohan


Zohan
senior tag

jézus töke mi a tosz folyik itt...

azért tettem fel mert.. és pont akinek nem tetszik nem nézi személyes bejegyzés.. én sem szólók rád miért ilyen csúnya a fejed.. mert és kész..

amúgy meg hírdetés miatt tettem fel mert először pmbe küldtem a képet és másikablakba meg a blogom volt nyitva így csat ctrl c ctrl v és ide mentettem.. de nem hiszem h bármi köze is lenne annak hozzá aki csak beleszólni tud.

köszi..

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#41) Winner_hun válasza Zohan (#40) üzenetére


Winner_hun
félisten

és pont akinek nem tetszik nem nézi személyes bejegyzés..

Gondolkodj mielőtt marhaságokat írsz:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42) biker


biker
nagyúr

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43) Vakegérke válasza Zohan (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedves Zohan!

Eddig nem szólaltam meg, de bejegyzésed (enyhén szólva) nem túl barátságos.

Te komolyan azt gondolod, hogy ez a képzuhatag akkora értéket képvisel, hogy megérdemel egy blogbejegyzést?
Legalább önmagadnak valld be, hogy nem.

Ja, hogy "mert és kész.."
Így már egész más. Legalább tudjuk, hogy mennyire becsülöd azokat, akik sajnálják, hogy rákattintottak intim szférádra.

"amúgy meg hírdetés miatt tettem fel mert először pmbe küldtem a képet és másikablakba meg a blogom volt nyitva így csat ctrl c ctrl v és ide mentettem.. de nem hiszem h bármi köze is lenne annak hozzá aki csak beleszólni tud."
A ".." utáni rész önmagáért beszél.

Az előtte lévő pedig nem túl egészséges magyarázat.
Először is beteggé teszi az erőteljes magyartalanság, a helyesírás sárba tiprása, megszégyenítése. Nem érdemes számolni a hibákat, sok van.
Másodszor ez az egész vagdalkozás elkerülhető lett volna, ha letiltod a hozzászólás lehetőségét. Ha nem a nagy nyilvánosságnak szántad a képeket, hanem csak üzleti célokat szolgáltak, szolgálnak, célszerű lett volna.

Köszönöm, ha elolvastad egyáltalán soraimat.

Tisztelettel: Vakegérke

Szerk: Majd' elfelejtettem. Kérheted a topic zárását itt. Jótékony hatással lenne érzékeny lelkedre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Mr.Csizmás válasza föccer (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Camera: Nokia 5230
Lens: 3.7 mm
Exposure: Auto exposure, 1/20 sec, f/2.8, ISO 120

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) Lauda válasza biker (#42) üzenetére


Lauda
félisten

Ez jo! :DDD

Zohan Semmi olyan nincs a bejegyzesedben, ami izlest vagy alapelvet sertene, a logout pedig mar amugy is lesullyedt a napi problemak szintjere, szoval ne is foglalkozz a piszkalodassal. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) Apollyon válasza Vakegérke (#43) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem meg túlreagálod, és ő valszeg magasról leszarja ki mit gondol:D
Meg mi benne a nem barátságos? Egy számtech-portálon egy BLOG-ban ki van rakva 5 kép egy notebookról... :U

Komolyan, ez egy vicc hogy ezen kikészültök.. Jobb dolgotok nincs? Bárcsak nekem is ez lenne a legnagyobb problémám mint nektek :DD (Laudával egyetértek)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47) Mr.Csizmás válasza Apollyon (#46) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hajrá, hátha meglesz az 50 hsz is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48) Dany007 válasza Szten Márs (#14) üzenetére


Dany007
veterán

+1 :C

(#49) danih válasza Mr.Csizmás (#47) üzenetére


danih
addikt

Jók a képek, Marci!

(#50) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Megadom az ötvenet.

Nem sokáig él már a kyrabaybee-s topik. ;]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.