Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Annyira menekülsz attól, h nehogy megbélyegezzenek plágiummal. ;)
Nos, én láttam egy oktató videot régebben, aminek nagyjából ez volt az alapja, így sorba vette a részegség fokozatait.
Volt egy másik video is, az a dohányzás negatívumait próbálta belesulykolni a szünetekben mindig a wcben cigiző osztálytársaimba.

Ne ismeri valaki ezeket véletlenül? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) - = Zk = - válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R...jobb félni,mint megijedni.nameg amien emberek itt vannak néha;) szerk:javítva

a videokat nem ismerem,de élő pédák hihetőbbek valóban!tapasztalat....
kollégáim nem mernek rágyújtani(25évesek),mert másik kollégám(24éves) napi 2,5doboz kék multit durrant el!aminek következtében feketék a lábújjai....!
engem a pénz szoktatott le!
:F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Thunderzolee válasza - = Zk = - (#2) üzenetére

Na igen,a pénz..
Egyik munkatársam írogatott egy cetlit, h a fizetését mire fogja költeni, levonogatta a kiadásokat, és volt egy 19000-es tétel, ami mellett a "cigi" szócska szerepelt. Azt mondta, ez napi másfél doboz. Meg szokta venni fizetés után a teljes havi cigimennyiséget, (pár karton).
Meg se tudtam szólalni.. :Y

Jóvilág van idehaza. 20ezret elcigiznek egyesek.. :W :U

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Jolly bácsi szinte az össze tünetet tudja egyszerre produkálni. Nehéz őt felülmúlni... Linket nem adok, mert... csak... :)

Mivel nem iszom - azaz csak ritkán egy keveset (csak ünneplések alkalmával) -, ezért nem szoktam legfeljebb csak a félspicces, spicces jelenséget produkálni.

Harrrr!!!!

(#5) - = Zk = - válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valóban jól élünk...
sírnak erre vagy arra nincs pénz,de a cigire összecsövezi.mert a megélhetéshez az kell!!neki... :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) Thunderzolee válasza - = Zk = - (#5) üzenetére

Meg se merek szólalni, Bacardy Breezer fan vagyok. :B
Az se két forint. :O

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) - = Zk = - válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát újfent megtudlak érteni..... :R
én Becherovka fan vok... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) zsid


zsid
senior tag

Én törköly fan vagyok. Szerintem már minegyik tünetet produkáltam, legalább egyszer :DDD .

<tRucKdriFteR>

(#9) - = Zk = - válasza zsid (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

törkölyből is a kerítés szaggató a jó... :U
nálunk az öregek arra esküsznek ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) zsid válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


zsid
senior tag

Cimborám borász, tőle szoktam beszerezni a municiót. 52 fokos ágyas törkölypáleszt, néha gönci barackot. :D

<tRucKdriFteR>

(#11) - = Zk = - válasza zsid (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Thunderzolee

A törköly eredetileg nem azt jelenti, amit már semmire sem lehet használni, és ezért kidobnak? Jellemző, mi ebből még pálinkát készítünk! :D

Különben meg ne keverjük össze a dolgokat:
Kerítésszaggató? :F Ugyan már. :)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) zsid válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


zsid
senior tag

Hát olyasmi akárcsak a seprőpálesz. Mi nem szoktuk eléaggatni az aszú szór, mert errefelé amúgy is javarészt aszútörkölyt készítenek. Annak ellenére,hogy gyakorlatilag "hulladékból" készül, nagyon jó pálesz :DDD .

<tRucKdriFteR>

(#14) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ebben TI vagytok a szakértők ;) :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Thunderzolee válasza - = Zk = - (#14) üzenetére

ehhehhh.. :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) - = Zk = - válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mért?nincs igazam? :B én soha nem ittam törkölyt... :(
nekem városi bélem van :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) zsid válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


zsid
senior tag

Pedig jó is az. Kis mennyiségben gyógyszer, nagyban meg orvosság :DDD .

<tRucKdriFteR>

(#18) - = Zk = - válasza zsid (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C
2hét múlva úgyis születésnapom lesz...teszek egy próbát,és feláldozom magam az orvostudománynak:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) zsid válasza - = Zk = - (#18) üzenetére


zsid
senior tag

A szagától előre meg fogsz rémülni, de az íze az jó. :D

<tRucKdriFteR>

(#20) - = Zk = - válasza zsid (#19) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahh...köszönöm a segítő szándékot :R majd ha zörögve hányok,gondolok segítő szavaidra :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) Kephamos válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem szagolni, inni kell! :)

Szerintem igenjó tud lenni a törköly, ha nem gumicsizma szárból főzik. Multkor aszútörkölyt ittam. Na áz valami! :R
---------------
Mellesleg ezek közt a fokozatok között nem ilyen éles a határ. A vicces pedig az egészben az, hogy minél többet ivott az ember, annál jobban elhiszi, hogy józannak látszik. Pedig nem így van. :)

(#22) - = Zk = - válasza Kephamos (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:DDD :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) rarri válasza zsid (#19) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem sem a szaga /illata/ , sem az íze nem tetszik a törkölynek, a hatása viszont annál inkább! :DDD

=Zk= : Nagyon ott van az elemzésed, csúcs ! :DD . A büfizés elkerülése végett a sör helyett a töményet ajánlom tisztán, higítás nélkül ! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#24) - = Zk = - válasza rarri (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R....

olyan IHB bulit csapok szülinapomra :DDD iit most páran adnak instrukciót is hozzá;] mestere leszek a fekvehányásnak...

mod:a töményből csak a Becherovka,ill a Vodka a nyerő nálam!egyelőre...!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) rarri válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


rarri
senior tag

A legutóbbi bulin nálam is a vodka dominált, elég rendesen betéptem.De az ember ne végezzen félmunkát ha iszik! :D Tudod: " Minden út kómába vezet! " :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26) - = Zk = - válasza rarri (#25) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Minden út kómába vezet! " úúúú.básszki :C ;]

apám nagy alkoholista...mindig azt mondta: "Fiam...A félberugás,kidobott pénz..." majd lenyelte 3adik feles konyakját!!
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) pronyó


pronyó
tag

De régi írás, én meg még nem is tudtam róla! :Y
Pedig elég sűrűn kombinálom az itt leírtakat. :DDD
Amúgy én főleg rumos/sörös/vbk-s vagyok! :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#28) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Na ez elég érdekes írás :C
(Ilyeneket mért nem tesznek bele a tankönyvekbe? :D )

1x legalább én is mindegyiket teljesítettem, de elhatároztam kb. fél éve, hogy mértéktartó leszek (átszoktam a whiskeyről és a vodkáról a borra és a vbk-ra :DDD )

sweetlou6.wordpress.com

(#29) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

hüm hüm hüm..delirium tremens, jahj->Dunaparti Matróz Kocsma :C

(#30) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

jah és ha polsky felé jártok feltétlen vegyetek egy üveg Soplica->Wisnowa-t
finom, jó áron van és finom

amolyan cherry, csak 37,5%-es és nagyon édeskés és finom, és itatja magát, meg a nőket :D

[ Szerkesztve ]

(#31) Móci


Móci
addikt

Jó kis írás! :C
Hullarészegen a legjobb móka a filmszakadás, no meg a teleportálás! Annál jobb nincs! :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#32) trl_master válasza Móci (#31) üzenetére


trl_master
tag

teleportban már nekem is volt részem ;] a bulihelytől egy 5km-re lévő koliszobában ébredtem és nem egyedül :B
a többit mindenkinek a fantáziájára bízom ;) magamtól az életben nem jöttem volna rá h aznap este mi volt, de akadt egy kis segítség hál' Istennek!

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#33) sunny84


sunny84
senior tag

mai napon a Sándor névnap kezdete.. ;]

majd kiderül melyik stádiumot produkáljuk :DD

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#34) Paul119 válasza sunny84 (#33) üzenetére


Paul119
addikt

agancsos kóla? ;] nincs is jobb mint egy kis jack daniels tisztán úgy 5-6 pohárkával+ 5-6 üveg sör kísérőnek egy kis bor energia itallal és kólával és ezt meg koronázni 4 húzó unicummal :DDD..nálam ezek kb az utolsó és az utolsó elötti egyveleget idézték elő :D ,sikerült a 100mre lévő lakásomig 35 perc alatt el"csúszni-mászni"emelett meg ugatni pár embert :DDD
(utólag mesélték el)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Napirégész ide, vagy oda, ezt muszáj megkérdeznem. Ti mennyit isztok? :DDD

Részeg...: 3 dl vodka, 10 üveg sör és 10 nagyfröccs

3 lityi bor, 10 ser meg egy pohár jóféle házi? Ha ez lecsúszik másfél óra alatt, hát én attől nem részeg vagyok, hanem halott :D Puhány városi bélem nem bírja fogaggyunk...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) westcoastog válasza hoffman_ (#35) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem a szalagavatómon sikerült meghalnom, de először, és utoljára, 1 üveg vodkától, meg egy emberesen megvedelt konyaktól. :U :D
Nem biztos hogy a falusi jobban bírja, lásd én. :DDD

#37) hoffman_
a nyáron két legjobb haverommal voltunk leányfalun, kétszer is, gondolhatod ott mi volt. Nekem végem volt mindig. Első 3 naposon 1 tálca sör (és 3-at akartunk venni. :D )
1 üveg putinoff, 1 üveg pálinka, meg meg sem számolom mennyi bor. Második nyaraláson meg becher, 1 bor, 3 üveg sör fejenként, és ez 1 napos volt. Szépen néztünk ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#37) hoffman_ válasza westcoastog (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyári Balatonpartyk alkalmával fél üveg tömény meg egy bor minden este lecsúszik, komolyabb gond nélkül, ez oké. De 3 liter bor? Az rengeteg :DDD És rosszabb, mint a tömény. Drága bort nem illik így pazarolni, ócsóbor meg széttépi a fejed másnap. Sőt, 3 liternél már inkáb elfolyósítja az agyad :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#38) westcoastog válasza westcoastog (#36) üzenetére


westcoastog
veterán

Tehát alkoholt alkohollal ittunk, meg még azt is alkohollal. :W :DDD

(#39) kenwood3 válasza hoffman_ (#35) üzenetére


kenwood3
őstag

Én mikor még ittam 1 üveg 7 decis jager +2 sör és ko. Most 2 felestől is falnak mennék :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#40) hoffman_ válasza westcoastog (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Győri koleszos régi cimborám mesélte, hogy 3-an vettek egy tálca(24db) sört, ebből az egyik valamiért kidőlt, úgyhogy ketten itták meg este az egész tálcát. 6 lityi sör per fő. Nem szar az se :D

kenwood:

Én kitartóan edzem magam, ha van egy kis időnk, meg ezer forintom, akkor go kocsma. Ha nem 1k van, hanem 2k, akkor elmegyünk bulizni is :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) kenwood3 válasza hoffman_ (#40) üzenetére


kenwood3
őstag

Régen én is így voltam vele :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#42) moha21


moha21
addikt

Én inkább nem nyilatkozom. :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) Lauda


Lauda
félisten

Jo sokat. :DDD Neha honapokig semmit, maskor naponta is lemegy a cucc. Ha mondjuk csucsulok 4*15 percet a 93 fokos szaunaban es utana lenyomok 2 sort 2 unikummal, akkor ko kapitany annyitol is, de atlagban a 6-8 unikum is siman megy 4-5 sor mellett. Hazipalesz is 4-6 siman sor mellett ehgyomorra, kaja utan orrverzesig johet. ;]

(#44) darál0w válasza hoffman_ (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

attol függ mikor és miből...

ha hulla fáradtan hazaesek, akkor 1 sör is beüt...:D

ha buli van és kipihenten érkezem, akkor nincs az a mennyiség, amitől hulla lennék...kivéve a gyogynövényes sz@rokat...azoktol kikészülök és hányok is...nem is élek velük. ide tartozik a jager, unicum, hubertus...pfejj.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Én soha nem iszom semmi alkoholt.. :D Kivéve hétvégén. Meg Pénteken. Van olyan este, amiről annyit tudok, hogy bulizni voltunk és vettünk 3L jagert. Addig van meg az emlék amíg fel nem bontottuk az elsőt. Onnantól képszakadás, 1 órakor ébredtem. Képek vannak.. :D Tudom, hogy bejártuk egész Pestet, belevizeltünk a Dunába, villamoson hánytunk, stb. :D Kb olyan jellegű képeim vannak mint a másnaposokban.. :) Nem vagyok büszke rá.. :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Lauda válasza darál0w (#44) üzenetére


Lauda
félisten

Az unikumot/jagert en is csakis kizarolag a gyogynovenytartalma miatt iszom. Ha rajtam mulna az alkoholt ki is vonnam belole, fuuujjj. :DDD

(#47) hoffman_ válasza darál0w (#44) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jagger a legjobb, majd én iszom helyetted is :D unicomot megint meg tudom inni, de amikor balatonon azzal játszottam ivós játékot (3 decis pohár for evríbádi, fele bor fele víz), és állandóan benyaltam, és le kellett húzzam 2x egymás után a 3 decit, azután egy ideig pihentetni kellett :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48) darál0w válasza Lauda (#46) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

le kell párolni...én megiszom az alkoholt belőle, a többi a tiéd...jo páros lennénk :DDD

#47) hoffman_ oszt' nem kaptál attol a sok víztől mérgezést? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49) Viperator


Viperator
őstag

Eperfahordóban érlelt szilva és almapálinkát ittam, ezek is finomak (partiumi)....

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.