Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát ez nem semmi:DEnyhe Emporio beütése van a dolognak de ettől függetlenül az eléőbbi modell a célnak még egészen meg is felel.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Gondolom azért Lupus amiért pl. németül Lupe a nagyító :)

(#3) Kashim


Kashim
őstag

(#4) Taki30


Taki30
tag

Az én nagyszüleim nem vettek volna mobilt,ha nagyimobil,ha sem.Ha kaptak volna se használták volna.De ettől függetlenül a maguk kategóriájában szerintem egész jók lettek ezek.

(#5) Taki30 válasza Kashim (#3) üzenetére


Taki30
tag

+1 :)

(#6) formax


formax
tag

Gratulálok a telefon készítőknek, nagyon szeretem az ilyen puritán funkcionális egyszerűséget, ha egyébként jó minőséggel párosul. A célközönség biztos örül majd nekik.

formax

(#7) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt mondom egy nagyimobilra, de a Lupus L1 kifejezetten bejön :DD

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezeknél a "nagyimobiloknál" mindig egyvalamit sosem értek. Értem én hogy nagy a gombsort a gyengén látó nagymamink látja, de vajon a relatíve kis kijelzőt is ugyanilyen jól látja??? :DDD

All→M8

(#9) Benőke


Benőke
őstag

Jó a nagy gomb, jó az egyszerűség, de már megint kicsi az akku, és a töltése sem egyszerű. Nagy gombokat meg egyszerű kezelést adnak, egyszerű töltést azt nem. Majd a nagyi 3-4 naponta keresgeti a töltőt, és megpróbálja eltalálni a töltőnyílást vagy beletöri a töltőt. Egy "dokkoló" jó lenne ahova csak le kell tenni és könnyedén beleillik valamit tölti a telefont.

(#10) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Majd az emporio beperli őket mint az apple a samsungot... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#11) dedike


dedike
addikt

Halkan jegyezném meg, hogy Emporia lesz az... :U

(Emporio meg mondjuk Armani...) :)

Jó szerencsét!

(#12) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Nekem kell egy. ;]

(#13) gabe8719 válasza Benőke (#9) üzenetére


gabe8719
senior tag

Abszolút egyetértek.. A dokkolós megoldás szvsz egyébként is sokkal jobb lenne mindenhol, kár hogy még az üzleti szériákban sem erőltetik már különösebben - a nagyiéknak viszont tényleg egyszerűbb és jobb lenne. (Anno mondjuk a 9500-s Nokiámmal nem is tudom mit kezdtem volna asztali dokk nélkül:D) Az akksi azért nem rossz, de a méreteket elnézve kerülhetett volna bele tényleg nagyobb is.

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Egész jó minőségűnek tűnnek, a Premium még tetszik is egy kicsit külsőre, így kellene ezt a felsőbb kategóriában is csinálni..

Forward thinking. كرر

(#15) epityesz


epityesz
aktív tag

Nem olyan rossz ez..........nekem még tetszik is:)

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#16) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nem kicsit Nokia beütése van a telóknak, de legalább jól néznek ki.

:U

(#17) dedike válasza =Mentor= (#16) üzenetére


dedike
addikt

Tudásra gondoltál? ;]

Jó szerencsét!

(#18) johny dragon válasza =Mentor= (#16) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Konkrétan?

Xperia mini pro 4.0.4

(#19) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ez a nagyítós megoldás nagyon vaddisznótgyilkos!

amúgy remek ötlet a mono kijelző, de egy valós készenléti idő nagyon érdekelne, mert szerintem nagyifonnál elég fontos tényező. amúgy én azt hittem hogy az eink kijelzős motofone f3-am lesz üzemidőben a bajnok, meg is lepődtem mikor a fiókból előkotort régi samu sgh-e370 2 napot rávert! 7 teljes napot kihúz minimális telefonálással (nagyi üzemmód). ha ez a két zio is tud ennyit akkor nagyon okés.

(#20) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Ez aztán az értelmes cikk...

/\/0zb3/27

(#21) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

szerintem a két legfontosabb gomb, a felvesz/lerak itt is túl kicsi és nagyon belesimul a két M-es gombba többek közt.

az időseknek úgy vettem észre, hogy mobilozásnál a legnagyobb stressz a hívásfogadás maga. "jajj, nehogy a pirosat nyomjam", "jajj, melyik is az, jajj nehogy abbahagyja mielőtt felveszem...". Nagymamám szabályosan pánikba szokott esni ha megcsörren a mobilja szegénynek, kb mintha minket fiatalokat hajnali 4kor keltene valaki, hogy itt az egyenruha, 5 perc múlva irány a front :D

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#22) cefre00


cefre00
tag

Én megvenném nagyimnak, elboldogulna vele, és az elemlámpának nagy sikere lenne! :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#23) Rusi válasza --Nozbert-- (#20) üzenetére


Rusi
senior tag

Ez pedig egy roppant értelmes és tartalmas, építő hozzászólás volt, igazán köszönjük... :W

Mobilaréna (2010-2017)

(#24) luke.


luke.
aktív tag

Ezek a nagyimobilok csak a mostani nagyon idős generációt érintik akik fiatal korában nemhogy mobil de számítógép sem volt. A jelenlegi 50-60 éves réteg már simán kezel bármilyen mobilt, így ezeknek a készülékeknek már nem sokig lesz piaca.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#25) atuci válasza luke. (#24) üzenetére


atuci
senior tag

Van benne valami, de induljunk ki az én 60 feletti anyukámtól, akinek 3 éves kora óta van szeüvege, és egyszerűen nem látja a kijelzőt, mert sosem az a szemüvege van nálas, mikor telefonálnia kell.

Gondolztam rá, hogy veszek neki egy ilyesmi telefont, de igazából egy nokia 6310i kellene, mert az 2 hétig is elvan töltés nélkül.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.