Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Annó nekem is nagy álmom volt a 8800gtx/ultra páros, falidísznek még ma is vennék mindkettőt. :)

(#2) adorjant


adorjant
senior tag

Anno alig tudtam venni egy GTX-et,az Ultráról csak álmodoztam :)

(#3) Dr. Romano válasza adorjant (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ugyan én sem de nekem mákom volt mert akkori nagykerünk az év végén raktárt söpört és 20k-ért jutottam egy vadi új Inno3D 8800GT-hez 512MB GDDR3-al. Ez akkor ajándék volt csak sajna a hűtője kaka így másnap azonnal le is cseréltem egy AC S1-re :K

A kari a G80/G92-es csipek jellemző halálával végezte 3+ év szolgálat után még a király hűtés ellenére is :(

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) adorjant válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


adorjant
senior tag

Jaj,ilyenből pont döglött meg nálam ;] Mondjuk akkor éppen kibírtam röhögés nélkül :DDD

(#5) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Én valami tuningolt GTS 320-al kezdtem, aztán nekiállt narancssárga pöttyöket dobálni a képernyőre. Gariban cserélve lett GTS 512-re volt ám öröm és bódottá. Aztán az is meghalt pár éve, mondjuk már évek óta nem volt használva az a gép. Jó széria volt, amíg működött.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) Redneck


Redneck
veterán

Jók voltak anno, de akkor sajnos csak a nyálcsorgatás maradt... :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Első komolyabb karim egy Albatron 320 GTS volt 80 csokitallérért.Igaz most rosszabb a szitu mint akkor kb.

(#8) Mokó


Mokó
aktív tag

Gratulálok a gyönyörűséghez! :R

Vigyázz rá nagyon,ismerősnek az asztalon matatás közben (winfosban úgyértem) a semmitől egyszercsakk....paff..Bacsis is pórul járt vele....

szerk;(#3) Dr. Romano;hú de borzasztó volt az inno....melegedet még 2d profilt is lusták voltak bele irni a tervezők,első karim amin ténylegesen kellett a bios frissítés.OC-t szerette,cserélt hűtővel.

[ Szerkesztve ]

(#9) Samus


Samus
addikt

Én anno egy FX5950 Ultráról álmodoztam, kb. Akkor jött ki, mikor a Far Cry elő része is megjelent. A következő a 7950GX2 volt. Nem tudom miért, valahogy az ezek utáni vágy maradt meg mára is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Dr. Romano válasza Mokó (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja semmi 2D profil és semmi venti szabályzás. Süvített idle és terhelés alatt is. Másnap rohantam is be az S1-ért :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Mokó válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Hehe ígyvan!

El is felejtettem,tényleg nem tudott szabályozni sem...ha jólemlékszem.....nemtudom biztosan kb 720/1130 körül sikerült kihozni belőle.

(#12) Dr. Romano válasza Mokó (#11) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az szép :) Sokat mondjuk én nem tuningoltam, mert akkor még elég volt a tempója és cserébe az S1 simán meghajtotta passzívan is mondjuk később azért tettem rá 1db 12-es ventit csak azért hogy 3 kártyahelyet foglaljon :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) Mokó válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


Mokó
aktív tag

Oh nekem ez valamikor 2012 körül volt mikor használtan már kb 8 körül lehetett kapni

(#14) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Grat! Tényleg ritkák már.
Nekem is lesz egy, hamarosan... Teszt, gyönyörködés, aztán mehet apróra. :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#15) Mokó válasza flymi (#14) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ámen.

(#16) Retro11


Retro11
senior tag

Üdv a klubban bari.. Én konkrétan tele vagyok 8800 Ultrákkal.. (is). :DDD

Egy tanácsot adnék, ha megengeded. Amennyiben úgy döntesz, hogy beröffented és megizzasztod, csak és kizárólag megfelelő hűtés mellett tedd. Értsd. gyári nem elég, rakd körbe ventikkel, gyári pedig menjen 100%-on, így talán nem fog meghalni teszt közben.. Talán.

[ Szerkesztve ]

(#17) Zicokuka válasza Retro11 (#16) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Még nem,de megfogadom a tanácsot.

(#18) arc82


arc82
tag

Nekem egy asusom volt sima 8800gtx anno ajándék játékkal 150 ezret kértek érte.Crysist nyomtam vele 1024X768-ba. dx11-be.Végül a memória megadta magát de igazi nagy váltás volt anno.

Üdv

(#19) CJ4567 válasza arc82 (#18) üzenetére


CJ4567
veterán

Első Crysisban nem volt DX11, és a 8800 se támogatta. (Akkoriban még a DX10 akart elterjedni.)

No Sana No Life

(#20) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Király egy kártya. Nekem kimaradt (egyelőre). Gyűjtöm a nagyobb teljesítményű retro kártyákat, AGP- sből már széles a paletta, PCIe- ből eddig a GTX285, HD6850 és a GTX580 már retroba hajló kártyák vannak meg, az 580- as már igazi 3 slotos szörny elég nagy nyers erővel, a 285- el pedig az 512 bites szervezés biztosítja hogy a régebbi játékokkal hasít, és még néhány relatíve újjabb sem fog ki rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.