Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) DraXoN válasza ncc1701 (#11) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A legyártott chipek nagy része úgy is a professzionális piacon köt ki (több a haszon).
A maradékot jelenleg igen hamar elviszik a mostani áron is, nekem mondjuk nincs bajom a teljesítményével a játékokban, vagyis csak az nem lenne akadály részemről, hogy ezt vegyem nvidia helyett, de én nem költök ennyit VGA-ra, túl van a "mentális limitemen" ... én a 200-300$os árkategóriában mozgok inkább ha fejlesztek, az még egy "tűrhető" számomra.. bár ott nem is igazán van jobb még most se mint amim van most (RX470), pár százalékkal "jobb" ami kapható ... esetleg.

szerintem nem lett rossz a Radeon VII (mondjuk a nevén meglepődtem, simán Vega2-nek hittem volna, hogy hívják majd... de gondolom más is).
Elvileg a NAVI-ról írják majd, hogy váltja a teljes palettát.. egy chipesként RX590 szintig, és afelett többchipesként indulhat majd...

Az érdekes, hogy ez a VEGA is kapott már IF szálakat (4db-ot), de valószínű, hogy itt még most csak a professzionális kártyáknál lesz hasznosítva és nem jelenik meg asztalra 2 chipes kártya belőle... (de arra jó lehet, hogy pár developer kártya elkészüljön a szoftvert fejleszteni hozzá, hogy a NAVI-ig nagyjából elkészüljön).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.