Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy milyen fesz kell ehhez az órajelhez?

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Sült lizs.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Zicokuka válasza Steve_Brown (#1) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Gyári feszkón megy,nem akartam annyira babrálni,de lehet majd meglesem a hétvégén úgy is :D

(#4) nullpoint


nullpoint
senior tag

Ez mind szép és jó, de hol a kirántott hús? :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5) Zicokuka válasza nullpoint (#4) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Sajna megette a kutya.

(#6) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ez mondjuk egy eléggé "light"-os hűtő, ami nem igazán erősebb az erősebbik gyári amd hűtőnél (bár halkabb)... bár a 2600hoz úgy rémlik gyengébbet adnak, annál erősebb ez...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#7) Zicokuka válasza DraXoN (#6) üzenetére


Zicokuka
senior tag

A gyári kis akármi, bár alapon elég hozzá. Persze komolyabb hűtės több pénz, plusz ott van hogy nitrogénel ėrtek el 4,5-t :) Szóval ezeknėl valóban 4,2-4,3 körül lehet a plafon normál esetben.

(#8) Geri Bátyó válasza nullpoint (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem beszélt húsról, ez rántott rizsa! Tudod, ez Vega cucc! ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) nullpoint válasza Geri Bátyó (#8) üzenetére


nullpoint
senior tag

A Vega az má' lejárt, azt ne egye meg. Navi az friss, azt fogyassza :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#10) DraXoN válasza nullpoint (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

a navi még keresi a kijáratot a sütőből... talán 1 év múlva ha lesz belőle valami (megvehetőként)... ősz előtt nem hiszem, hogy megjelenne...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) ncc1701 válasza DraXoN (#10) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha meg ilyen 6-700 euro lesz, akkor kell a fenének se.

(#12) DraXoN válasza ncc1701 (#11) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A legyártott chipek nagy része úgy is a professzionális piacon köt ki (több a haszon).
A maradékot jelenleg igen hamar elviszik a mostani áron is, nekem mondjuk nincs bajom a teljesítményével a játékokban, vagyis csak az nem lenne akadály részemről, hogy ezt vegyem nvidia helyett, de én nem költök ennyit VGA-ra, túl van a "mentális limitemen" ... én a 200-300$os árkategóriában mozgok inkább ha fejlesztek, az még egy "tűrhető" számomra.. bár ott nem is igazán van jobb még most se mint amim van most (RX470), pár százalékkal "jobb" ami kapható ... esetleg.

szerintem nem lett rossz a Radeon VII (mondjuk a nevén meglepődtem, simán Vega2-nek hittem volna, hogy hívják majd... de gondolom más is).
Elvileg a NAVI-ról írják majd, hogy váltja a teljes palettát.. egy chipesként RX590 szintig, és afelett többchipesként indulhat majd...

Az érdekes, hogy ez a VEGA is kapott már IF szálakat (4db-ot), de valószínű, hogy itt még most csak a professzionális kártyáknál lesz hasznosítva és nem jelenik meg asztalra 2 chipes kártya belőle... (de arra jó lehet, hogy pár developer kártya elkészüljön a szoftvert fejleszteni hozzá, hogy a NAVI-ig nagyjából elkészüljön).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#13) Geri Bátyó válasza DraXoN (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Vega 2 az most is. A tesztnél leírtam: [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

2600X-et gondoltam az i5-2500K-m helyére, de ez gyengének tűnik. 4.2-n van jelenlegim és sima hűtővel és jobb a hőfokom. Szomorú lettem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.