Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

A sorozat egyik részében sem csalódtak a rajongók. Szerintem a mostani is nagy durranás lesz!

Xbox: kapeti

(#2) #08052480


#08052480
törölt tag

Egyébként az Edge is tízest adott neki - ha valami akkor ez mindent elárul a játékról.

(#3) sti10p


sti10p
senior tag

És miért nem lehetett ehez az N64-énél jobb garfikát csinálni?! Minden maradjon a régiben, vagy ez a retro játék feeling?

XY

(#4) Sirandrish válasza sti10p (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezen komolyan már csak kacagni tudok.:DDD

Zsoccc a teszt jöheeeeet! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Biztos van benne valami jó, ha ilyen graffal is ilyen jónak mondják.
De azt hiszem, ez sem az én műfajom.

(#6) ldave válasza sti10p (#3) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, van egy réteg aki szerint a grafika csak 1080p dx11-nél kezdődik.

A Slime draws near! Command?

(#7) Sirandrish válasza ldave (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS a játék is annyi hogy feláll a bré a graftól és juppijájééé :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) sti10p


sti10p
senior tag

Idave és Sirandish: ezt most nem veszem magamra...

Én is szerettem pl. az Orcania-t, épp ezért vagyok kicsit csalódott, hogy 2011-ben egy ilyen brand szebb grafikát érdemelt volna, a wii szerintem ennél többre is képes.

[ Szerkesztve ]

XY

(#9) Sirandrish válasza sti10p (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. a WII nem képes többre (szerintem)
2. nem is kell ennél több...ez a játék gyönyörű...félig poligon félig cel shaded...marha jól néz ki.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) sti10p válasza Sirandrish (#9) üzenetére


sti10p
senior tag

Lehet...

Én mondjuk a Wii U-s Zeldát várom inkább, az egy kicsit khm...

XY

(#11) Sirandrish válasza sti10p (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem már a TP is nagyon bejött..
Csak a hangulat maradjon...akkor én azzal de főleg ezzel az SS-el grafikával el leszek 20év múlva is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.