Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wikings2


wikings2
őstag

Azta kva robbin de megöregedett :D vagy csak én nem láttam nagyon régóta :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) Brutális eb válasza wikings2 (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

A télapós szakáll miatt .

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ejjjj...nagyon gyorsan szereznem kell egy 3DS-t..de minimum vissza kell kérnem GC-re..akaroooom :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Zsom! válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Zsom!
tag

Nekem is kéne egy 3DS, de egyelőre csak ez az a játék amit megvennék. Igaz jön a Paper Mario, Super Mario, stb. De szerintem én várok egy 3DSi-t/3DS Lite-ot.
Amúgy nekem megvan N64-re. :))

[ Szerkesztve ]

(#5) Lenry válasza wikings2 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

de még mindig jó arc :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Sirandrish válasza Zsom! (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem GC-re van meg de ugye az ugyanaz :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.