Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) morgyi

morgyi
(veterán)

Annyira nem tűnik gáznak. Bár kínából vagy egy okoskarperec a minimál értesítési funkciókkal, vagy egy pebble. Nálam ez a két véglet van.

Amúgy most olvastam először tesztet tőled, és nagyon hangulatosan fogalmazol. Mikor a 2. oldalnál jártam akkor vettem észre (mivel az oldalsávról tévedtem ide) hogy ez nem is egy Mobilarena cikk és nem Bog írta.
Grat!

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#2) Barnuss

Barnuss
(tag)

Big respect, tényleg nagyon jó volt végig olvasni a tesztet, még akkor is ha egy hulladéknak tartom magát a tesztelt eszközt :DDD

(#3) Graphics

Graphics
(félisten)

Ertem en hogy villanymotor, de mi hajtja?

Pár dolog azert kimaradt :)

(#4) RBJ

RBJ
(addikt)

Azt gondolná az ember minimum vízálló, az már minimum lassan minden kütyünél meg ennyi pénzért.
A mi band alvás monitorozást azért sokan cáfolnák, működik. :P

Linux Mint XFCE / Samsung Galaxy A8 / Honor Band 4

(#5) Csapoati válasza RBJ (#4) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Úgy-ahogy (nekem is volt).

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#6) tDr1v3r válasza RBJ (#4) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Vagy inkább működött... az utóbbi fél évben nem valami pontos nálam. Gondolom ilyen f.szán frissítik...

最低だ、俺って。

(#7) mrgergoke válasza Barnuss (#2) üzenetére

mrgergoke
(aktív tag)

Köszönöm a dicsérő szavakat neked is és morgyinak is :)
Ha érdekel több is, az aláírásomban ott a blogom :)

[ Szerkesztve ]

(#8) RBJ válasza tDr1v3r (#6) üzenetére

RBJ
(addikt)

Érdekes másnál, nálam teljesen pontos. :P

Linux Mint XFCE / Samsung Galaxy A8 / Honor Band 4

(#9) Csapoati válasza RBJ (#8) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Olyan pontos, mint nálam, amikor alvás után kimentem a fürdőszobába, leültem a fotelba kb 1,5 órára és azt is alvásnak vette? ;]

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#10) hatpersze válasza mrgergoke (#7) üzenetére

hatpersze
(tag)

Simán a tizenévvel ezelőtti Bog jutott nekem is eszembe a teszt olvasása közben. Ott lenne a helyed közöttük (helyettük), biztos nem csak átfutnám a cikkeket ha látnám Te írtad (:

Gratulálok, csak így tovább, egy rendszeres olvasót már biztos szereztél, attól függetlenül, hogy az általad (szó szerint is) boncolgatott terméket még nagyon erős kényszerítéssel sem lehetne rám erőszakolni (:

(#11) mrgergoke válasza hatpersze (#10) üzenetére

mrgergoke
(aktív tag)

Köszönöm, igyekszem úgy írni, hogy a nagy többség valóban ne csak átfussa, és a legutolsó bekezdést olvassa csak el, ahol leírom, hogy ajánlott-e, avagy nem, hanem élvezze az olvasást végig :)
Sajnos logoutra lassan jönnek ki a cikkek, de az aláírásomban lévő blogon minden hétfőn délelőtt 10-kor megtalálod a legfrissebb cuccot :)

(#12) bigrock

bigrock
(őstag)

Én is beruháztam egy ilyen kütyüre (most látom, igencsak halott a topic...) Nem tudja valaki, miért nem írja ki a hívó nevét, csak a számát az óra?
Üdv.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.