Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Nagyon tetszetős cucc, viszont én a kiosztás-mókolást nem vállalnám be. Pontosan hol vetted? Engem egy EU kiosztás+nagy Enter verzió érdekelne, feliratozás nélkül.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Egy ilyen baltával faragott kiosztás melett, mi értelme van egy billentyüzetnek?

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#3) vitya2 válasza domos (#1) üzenetére


vitya2
csendes tag

(#4) domos válasza vitya2 (#3) üzenetére


domos
senior tag

Ezt ismerem, viszont 60k körül van az ára, annyit nekem nem ér.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#5) Ringman


Ringman
nagyúr

magicforce 68-nál én is a caps-ra mappeltem az esc-t (magyar kiosztás átka, hogy kb egyedüliként a 0 a bal sarokban van, nem a 9-es mellett)

az í/Í nem volt kényelmes az altgr + j; altgr + i billentyűkombinációval?

(#6) Ceree válasza Ringman (#5) üzenetére


Ceree
senior tag

En pl a mai napig altgr+j kombot hasznalaom a hosszu i-re, mert angol bill.-en szocializalodtam kiskoromban. :-) minden csak szokas kerdese.

Másolat_eredetije

(#7) zdanee válasza domos (#1) üzenetére


zdanee
őstag

Egy random AliExpress boltban vettem, ami eladások számában és értékelésekben kb megbízhatónak tűnt. $46 volt szállítással és 20 nap alatt ért ide (pont a Karácsony utáni első munkanapra). Nagy-enteres verziót nem láttam, amikor ezeket néztem, de én eleve csak a kompakt billentyűzeteket néztem, szóval simán lehet.

@Feruendios: A szövegbevitel? Ami a baltával faragottságot illeti, éppen hogy visszatettem a 0-át a megszokott helyére. Az Esc a CapsLockon egyáltalán nem olyan rossz, könnyebb elérni, nagyobb gomb, amit valljuk be, az életben nem használ senki, mégis ott virít még a legkompaktabb kiosztásokon is. A dupla Shift=CapsLock szerintem annyira logikus, hogy nem is értem, miért nem ezt vezették be mondjuk a '70-es évektől. Sokkal kevesebb elütés lenne. A Shift = 'következő betű nagy' szintén olyan dolog, amit mostanra mindenki megszokott a mobilján egy évtized alatt. Plusz nem kell a fél billentyűzeten átnyújtózni a kezeddel egy nagybetűért.

@Ringman: Minden laptopom angol billentyűzetes, úgyhogy teljesen jó ott is, de ha már rávettem magam az autohotkey beállítására, úgy gondoltam ártani nem árt. Majd később lehet, hogy valami hasznosabb funkciót adok neki.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.