Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Laci.M válasza Micsurin (#7) üzenetére


Laci.M
senior tag

Amoled beégés... Tipikusan olyanok írják ezt a hülyeséget akiknek még életben nem volt amoledes telefonjuk. Érdekes, az elmúlt 5 évben egyik Amoledes telefonom sem égett be, ellenben előtte az akkori LG csúcsmodern QHD LCD használhatatlanul csúnya volt 2 év után, az 5 éves amoledeknek meg semmi bajuk nincs 5 év után sem, pedig nem kímélem őket sem tartalommal, sem fényerővel. (használatban vannak a mai napig a család többi tagjainál. Oneplus 3 majd 5, most Xiaomi MI9). Aki már használt Amoledet az többet nem hajlandó gagyi LCD-re váltani általában, lehet az 80000Hz-es is akár... AOD-ról és egyéb fekete színről nem is beszélve.

QI - Használtad már? Autóban és irodában nagyon jó tud lenni, otthonra nem érdekel, estére rá tudom dugni a töltőre. Az autóban nagyon jó, hogy amikor beülsz, csak odarakod a töltőhöz a telefont már tölti is, nem kell kábellel szenvedni állandóan, márpedig én pl mindig Waze-el megyek mindenhova. Mióta nem 5W-osak vannak, hanem 30-50wattosak azóta pláne jó megoldás (nekem 20w-os van, már az is brutálgyors).

[link]

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.