Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

9T-sként szívesebben láttam volna egy olyan verziót, ami 90hz-s, amoledes panellel van szerelve, frissített középkategóriás SOC-cal, és mindenképp pop-up kamerával. :(

Samsung Galaxy S23+

(#2) barabbas


barabbas
kezdő

Kíváncsi vagyok, hányszor fogják átcímkézni ezeket...
Pár lehetséges befutó:
Redmi K40
Poco X4 Racing
Mi Note 11 Youth

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#3) Graphics válasza barabbas (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van jelentősége? Úgy is azt veszi az ember, ami itthon elérhető. :)

Az autógyártók is átcímkéznek folyamatosan, azért feleekkora hisztit nem olvasni a szaksajtóban...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Micsurin válasza Graphics (#3) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De az mááás! Az csak "facelift"! :P ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) Laci.M


Laci.M
senior tag

Most komolyan van aki ennyi pénzt kiad egy LCD-s telefonért oldalsó ujjlenyomattal? Ha még a QI is kimarad akkor pláne semmi értelme a Mi10-el szemben, már az is 175-ért megkapható normális boltban (turbado). (tudom xiaomi.hu-n 210k)

Aláírás

(#6) Bwin87 válasza Laci.M (#5) üzenetére


Bwin87
tag

Karácsonyra lemennek az ára akkor elfogathatóbb lesz remélem.

Sony Xperia 1 V

(#7) Micsurin válasza Laci.M (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most komolyan van aki ennyi pénzt kiad egy LCD-s telefonért oldalsó ujjlenyomattal?

Egyiket sem látom eget verő problémának. :F Főleg, hogy amoled témában a mai napig rendszeresen előkerül a beégés ha már nem lesz jelen akkor ideje lesz temetni és ekézni az LCD-t...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) juuzer


juuzer
addikt

Hát ez még mindig ritka ronda. :DDD Plusz a Mi 9T után nem érzem előrelépésnek. Ott legalább a screen amoled volt.

Vamos a la playa.

(#9) jUUh válasza juuzer (#8) üzenetére


jUUh
addikt

Na meg lyuk nélküli.

Samsung Galaxy S23+

(#10) Soleco


Soleco
tag

550 és 640 euróért nyitnak... Majd Amazonon, Bangoodon, Alibabán, Gearbesten normális garancia nélkül fél-egy hónapos kiszállítással és persze csak az első x darab kerül majd annyiba, mint X3 nfc-nél...

(#11) exedoc


exedoc
senior tag

Jó ez. Remélem meg tudom csípni aukciósan brekkflájdéjen vagy mi a rákon. :DDD

(#12) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Rohadtjól néz ki szerintem

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Drága IPS panellal.

(#14) Laci.M válasza Micsurin (#7) üzenetére


Laci.M
senior tag

Amoled beégés... Tipikusan olyanok írják ezt a hülyeséget akiknek még életben nem volt amoledes telefonjuk. Érdekes, az elmúlt 5 évben egyik Amoledes telefonom sem égett be, ellenben előtte az akkori LG csúcsmodern QHD LCD használhatatlanul csúnya volt 2 év után, az 5 éves amoledeknek meg semmi bajuk nincs 5 év után sem, pedig nem kímélem őket sem tartalommal, sem fényerővel. (használatban vannak a mai napig a család többi tagjainál. Oneplus 3 majd 5, most Xiaomi MI9). Aki már használt Amoledet az többet nem hajlandó gagyi LCD-re váltani általában, lehet az 80000Hz-es is akár... AOD-ról és egyéb fekete színről nem is beszélve.

QI - Használtad már? Autóban és irodában nagyon jó tud lenni, otthonra nem érdekel, estére rá tudom dugni a töltőre. Az autóban nagyon jó, hogy amikor beülsz, csak odarakod a töltőhöz a telefont már tölti is, nem kell kábellel szenvedni állandóan, márpedig én pl mindig Waze-el megyek mindenhova. Mióta nem 5W-osak vannak, hanem 30-50wattosak azóta pláne jó megoldás (nekem 20w-os van, már az is brutálgyors).

[link]

Aláírás

(#15) mjani1172 válasza Laci.M (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

Semmi gond nincs ezekkel.

(#16) RoBos válasza barabbas (#2) üzenetére


RoBos
senior tag

Redmi K40?! Hmm...

Hát a jelek szerint még az is lehet, h még idén év végén piacra dobják, de inkább 2021 Q1-be SD875-tel jön(ne) a K40 PRO és SD775-tel a K40!
Ja, és a Realme is belengette, h jön az Ő új flagship telójuk is majd 21 Q1-be az SD875-tel!

Szal lesz itt még telefon dömping az utolsó negyedévben bőven. ;)
Jön még a Mi 10T mellett/után/előtt az RN10 család is, de lehet, h a sima Redmi 10 sorozat is kijön!

(#17) kop8 válasza jUUh (#1) üzenetére


kop8
őstag

Van ilyen telefon k30 ultra a neve :C
Az lenne a jó ha lehetne kapni itt eus verziot

Amugy ez a telefon minek van :F
Szerintem egy poco f2 pro/k30pro jobb és olcsobb

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#18) jUUh válasza kop8 (#17) üzenetére


jUUh
addikt

2 gondom van vele: nehéz (lehetetlen) beszerezni, és a nagyobb baj: MTK procival nem veszek Xiaomi-t. :N

Samsung Galaxy S23+

(#19) pusszycat válasza jUUh (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"MTK procival nem veszek Xiaomi-t." - Miért más márkában jobban teljesit az MTK proci :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Micsurin válasza Laci.M (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mióta van szinte csak QI-val töltök , ja tipikusan olyanok írták nekem S10 topikban a kérdésre akikr S6-7 vagy korábban szokták rá a termékcsaládra. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#21) Graphics válasza jUUh (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem az lesz a következő, hogy a Dimensityt kipróbáljam. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) kop8


kop8
őstag

Az az mtk proci odabasz élég szépen :K
Én simán megvenném semmi hátránya nincsen
Plusz megeszi reggelire a mi9t-t ami snapdragonos

Régen volt 10magos redmi pro telom mtks az is nagyon jo volt

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#23) Laci.M válasza kop8 (#22) üzenetére


Laci.M
senior tag

Annyi hátránya van, hogy ha szeretsz romolni akkor a driverek miatt MTK-val nehéz. Sokkal több minden elérhető a SD procikhoz. Meg azért tényleg rosszabb a teljesítmény/fogyasztás aránya a snapihoz képest, de messze nem annyira mint amennyire eljátszák néhányan a hattyúk halálát.

Aláírás

(#24) Graphics válasza Laci.M (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk a fogyasztást már megnézném, mert az új Mediatekek rendben vannak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) joey04


joey04
titán

Na most 700 eur-t olvastam...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) kop8 válasza Laci.M (#23) üzenetére


kop8
őstag

Régebben kellett a romokat cserélgetni de már jópár éve teljessen jók.
Akinek meg nem jo a MIUI az ne vegyen ilyet....

Szerintem ez az egyik legjobb android, rengeteg beálítás van benne...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#27) Laci.M válasza kop8 (#26) üzenetére


Laci.M
senior tag

LG G4 óta én sem cseréltem, Oneplusnál nem volt rá szükség, de aki vett már EU-s Xiaomi telefont az tudja, hogy a gyártó nem gondolja komolyan az európán kívüli kereskedést, ezért a sw is mostohagyerek sajnos. Erre megoldás a Xiaomi.EU (dev és stabil) rom ami a kínai rom csupaszított verziója kínai alkalmazások és eóegyéb felesleges dolgok nélkül. Én 3 hónap után mentem át Xiaomi.EU-ra és sokkal jobb mint a gyári. Úgyhogy nem a MIUI rossz, én azt egy Novával eltüntettem, (mint minden korábbi telefonomnál is a gyári felületet) hanem az EU-s MIUI a felejtős. Ja és ha mindezt a tavalyi MI9 csúcsmodellen megteszik akkor gondolom a Redmiken méginkább fennáll a probléma.

Szerencsére Xiaomikon a gari bukása nélkül lehet romolni, mert kb lehetetlen téglázni a telefont annyira, hogy a fastboot mód ne jöjjön elő.

Aláírás

(#28) kop8


kop8
őstag

Hát én is hasznaltam ezeket a romokat régen de már semmi szükség ilyenekre.
Én nem tudom milyen hiba kell hogy legyen hogy le kell cserélni?!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#29) RoBos


RoBos
senior tag

Úgy néz ki a Mi 10T/10T PRO mellett lesz egy Mi 10T Lite 5G is ebben a szériában! ;)

(#30) RoBos


RoBos
senior tag

(#31) Laci.M válasza RoBos (#30) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ha ez igaz és tényleg van bennük QI akkor lehet ez már használható telefon lesz. Árak hátha lefele mozdulnak el. Remélem a QI mostmár alap lesz a 100k feletti kategóriában.

Szerk:
Ja mégsem, elfelejtettem, hogy IPS... Akkor marad a Mi10 mint jövőbeni (vagy inkább mi11), mégis jó a Mi9 még egy évig.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#32) RoBos


RoBos
senior tag

Elvileg megvannak a most 30-án debütáló verziók árai:

Mi 10T Lite 5G:
6GB+64GB: €300
6GB+128GB: €350

Mi 10T 5G:
8GB+128GB: €500

Mi 10T Pro 5G:
8GB+128GB: €550
8GB+256GB: €600

És ugye az a pletyka járja, h a RN10 egy rebranded Mi 10T Lite lesz, és azért durva, h egy Redmi Note kb. 130k HUF lesz/lenne (6+128GB) :U

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza RoBos (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A pletykafotókon inkább egy Poco X3-ra hasonlított pl. a hátlap :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) RoBos


RoBos
senior tag

Egyre biztosabbnak látszik a Mi 10T Lite 5G főbb jellemzői:

SD750G 5G
4820mAh battery
33W charging
120Hz refresh rate
NFC

Az ára meg..., bőven 100k HUF felett lesz...

Ma meglátjuk, várjuk a bejelentést!

(#35) RoBos


RoBos
senior tag

(#36) Graphics válasza RoBos (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi 10T Lite lett a Poco X3 Pro kb :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Laci.M válasza RoBos (#35) üzenetére


Laci.M
senior tag

Csak kimaradt a Qi.... Még a 200ezresbe se fért bele, röhej...

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.