Hirdetés

2020. október 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) jUUh

jUUh
őstag

9T-sként szívesebben láttam volna egy olyan verziót, ami 90hz-s, amoledes panellel van szerelve, frissített középkategóriás SOC-cal, és mindenképp pop-up kamerával. :(

Xiaomi Mi 9T 6/128 "davinci"

(#2) barabbas

barabbas
kezdő

Kíváncsi vagyok, hányszor fogják átcímkézni ezeket...
Pár lehetséges befutó:
Redmi K40
Poco X4 Racing
Mi Note 11 Youth

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#3) Graphics válasza barabbas (#2) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Van jelentősége? Úgy is azt veszi az ember, ami itthon elérhető. :)

Az autógyártók is átcímkéznek folyamatosan, azért feleekkora hisztit nem olvasni a szaksajtóban...

[ Szerkesztve ]

(#4) Micsurin válasza Graphics (#3) üzenetére

Micsurin
veterán

De az mááás! Az csak "facelift"! :P ;]

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#5) Laci.M

Laci.M
senior tag

Most komolyan van aki ennyi pénzt kiad egy LCD-s telefonért oldalsó ujjlenyomattal? Ha még a QI is kimarad akkor pláne semmi értelme a Mi10-el szemben, már az is 175-ért megkapható normális boltban (turbado). (tudom xiaomi.hu-n 210k)

Aláírás

(#6) Bwin87 válasza Laci.M (#5) üzenetére

Bwin87
tag

Karácsonyra lemennek az ára akkor elfogathatóbb lesz remélem.

Sony xperia XA1,Xiaomi Mi 9t pro 256gb.

(#7) Micsurin válasza Laci.M (#5) üzenetére

Micsurin
veterán

Most komolyan van aki ennyi pénzt kiad egy LCD-s telefonért oldalsó ujjlenyomattal?

Egyiket sem látom eget verő problémának. :F Főleg, hogy amoled témában a mai napig rendszeresen előkerül a beégés ha már nem lesz jelen akkor ideje lesz temetni és ekézni az LCD-t...

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#8) juuzer

juuzer
őstag

Hát ez még mindig ritka ronda. :DDD Plusz a Mi 9T után nem érzem előrelépésnek. Ott legalább a screen amoled volt.

Vamos a la playa.

(#9) jUUh válasza juuzer (#8) üzenetére

jUUh
őstag

Na meg lyuk nélküli.

(#10) Soleco

Soleco
tag

550 és 640 euróért nyitnak... Majd Amazonon, Bangoodon, Alibabán, Gearbesten normális garancia nélkül fél-egy hónapos kiszállítással és persze csak az első x darab kerül majd annyiba, mint X3 nfc-nél...

(#11) exedoc

exedoc
aktív tag

Jó ez. Remélem meg tudom csípni aukciósan brekkflájdéjen vagy mi a rákon. :DDD

Unreal Engine Archviz render -> https://youtu.be/ighSeS7TQss

(#12) Inkvizitor1

Inkvizitor1
tag

Rohadtjól néz ki szerintem

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#13) Kolondrum

Kolondrum
félisten

Drága IPS panellal.

Poco F2 Pro

(#14) Laci.M válasza Micsurin (#7) üzenetére

Laci.M
senior tag

Amoled beégés... Tipikusan olyanok írják ezt a hülyeséget akiknek még életben nem volt amoledes telefonjuk. Érdekes, az elmúlt 5 évben egyik Amoledes telefonom sem égett be, ellenben előtte az akkori LG csúcsmodern QHD LCD használhatatlanul csúnya volt 2 év után, az 5 éves amoledeknek meg semmi bajuk nincs 5 év után sem, pedig nem kímélem őket sem tartalommal, sem fényerővel. (használatban vannak a mai napig a család többi tagjainál. Oneplus 3 majd 5, most Xiaomi MI9). Aki már használt Amoledet az többet nem hajlandó gagyi LCD-re váltani általában, lehet az 80000Hz-es is akár... AOD-ról és egyéb fekete színről nem is beszélve.

QI - Használtad már? Autóban és irodában nagyon jó tud lenni, otthonra nem érdekel, estére rá tudom dugni a töltőre. Az autóban nagyon jó, hogy amikor beülsz, csak odarakod a töltőhöz a telefont már tölti is, nem kell kábellel szenvedni állandóan, márpedig én pl mindig Waze-el megyek mindenhova. Mióta nem 5W-osak vannak, hanem 30-50wattosak azóta pláne jó megoldás (nekem 20w-os van, már az is brutálgyors).

[link]

Aláírás

(#15) mjani1172 válasza Laci.M (#5) üzenetére

mjani1172
addikt

Semmi gond nincs ezekkel.

(#16) RoBos válasza barabbas (#2) üzenetére

RoBos
aktív tag

Redmi K40?! Hmm...

Hát a jelek szerint még az is lehet, h még idén év végén piacra dobják, de inkább 2021 Q1-be SD875-tel jön(ne) a K40 PRO és SD775-tel a K40!
Ja, és a Realme is belengette, h jön az Ő új flagship telójuk is majd 21 Q1-be az SD875-tel!

Szal lesz itt még telefon dömping az utolsó negyedévben bőven. ;)
Jön még a Mi 10T mellett/után/előtt az RN10 család is, de lehet, h a sima Redmi 10 sorozat is kijön!

(#17) kop8 válasza jUUh (#1) üzenetére

kop8
őstag

Van ilyen telefon k30 ultra a neve :C
Az lenne a jó ha lehetne kapni itt eus verziot

Amugy ez a telefon minek van :F
Szerintem egy poco f2 pro/k30pro jobb és olcsobb

GIGABYTE Z77-DS3H / i5 2500k Scythe Mugen 2 PASSZÍV / 4*2GB DDR3 1600Mhz / R9 380 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi9t pro

(#18) jUUh válasza kop8 (#17) üzenetére

jUUh
őstag

2 gondom van vele: nehéz (lehetetlen) beszerezni, és a nagyobb baj: MTK procival nem veszek Xiaomi-t. :N

(#19) pusszycat válasza jUUh (#18) üzenetére

pusszycat
veterán

"MTK procival nem veszek Xiaomi-t." - Miért más márkában jobban teljesit az MTK proci :U

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart. Tervezett telefon: Mindegy milyen csak szép, gyors és 5G-s legyen :P

(#20) Micsurin válasza Laci.M (#14) üzenetére

Micsurin
veterán

Mióta van szinte csak QI-val töltök , ja tipikusan olyanok írták nekem S10 topikban a kérdésre akikr S6-7 vagy korábban szokták rá a termékcsaládra. :)

(#21) Graphics válasza jUUh (#18) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Nekem az lesz a következő, hogy a Dimensityt kipróbáljam. :)

(#22) kop8

kop8
őstag

Az az mtk proci odabasz élég szépen :K
Én simán megvenném semmi hátránya nincsen
Plusz megeszi reggelire a mi9t-t ami snapdragonos

Régen volt 10magos redmi pro telom mtks az is nagyon jo volt

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77-DS3H / i5 2500k Scythe Mugen 2 PASSZÍV / 4*2GB DDR3 1600Mhz / R9 380 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi9t pro

(#23) Laci.M válasza kop8 (#22) üzenetére

Laci.M
senior tag

Annyi hátránya van, hogy ha szeretsz romolni akkor a driverek miatt MTK-val nehéz. Sokkal több minden elérhető a SD procikhoz. Meg azért tényleg rosszabb a teljesítmény/fogyasztás aránya a snapihoz képest, de messze nem annyira mint amennyire eljátszák néhányan a hattyúk halálát.

Aláírás

(#24) Graphics válasza Laci.M (#23) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Mondjuk a fogyasztást már megnézném, mert az új Mediatekek rendben vannak

(#25) joey04

joey04
titán

Na most 700 eur-t olvastam...

(#26) kop8 válasza Laci.M (#23) üzenetére

kop8
őstag

Régebben kellett a romokat cserélgetni de már jópár éve teljessen jók.
Akinek meg nem jo a MIUI az ne vegyen ilyet....

Szerintem ez az egyik legjobb android, rengeteg beálítás van benne...

(#27) Laci.M válasza kop8 (#26) üzenetére

Laci.M
senior tag

LG G4 óta én sem cseréltem, Oneplusnál nem volt rá szükség, de aki vett már EU-s Xiaomi telefont az tudja, hogy a gyártó nem gondolja komolyan az európán kívüli kereskedést, ezért a sw is mostohagyerek sajnos. Erre megoldás a Xiaomi.EU (dev és stabil) rom ami a kínai rom csupaszított verziója kínai alkalmazások és eóegyéb felesleges dolgok nélkül. Én 3 hónap után mentem át Xiaomi.EU-ra és sokkal jobb mint a gyári. Úgyhogy nem a MIUI rossz, én azt egy Novával eltüntettem, (mint minden korábbi telefonomnál is a gyári felületet) hanem az EU-s MIUI a felejtős. Ja és ha mindezt a tavalyi MI9 csúcsmodellen megteszik akkor gondolom a Redmiken méginkább fennáll a probléma.

Szerencsére Xiaomikon a gari bukása nélkül lehet romolni, mert kb lehetetlen téglázni a telefont annyira, hogy a fastboot mód ne jöjjön elő.

Aláírás

(#28) kop8

kop8
őstag

Hát én is hasznaltam ezeket a romokat régen de már semmi szükség ilyenekre.
Én nem tudom milyen hiba kell hogy legyen hogy le kell cserélni?!

(#29) RoBos

RoBos
aktív tag

Úgy néz ki a Mi 10T/10T PRO mellett lesz egy Mi 10T Lite 5G is ebben a szériában! ;)

(#30) RoBos

RoBos
aktív tag

(#31) Laci.M válasza RoBos (#30) üzenetére

Laci.M
senior tag

Ha ez igaz és tényleg van bennük QI akkor lehet ez már használható telefon lesz. Árak hátha lefele mozdulnak el. Remélem a QI mostmár alap lesz a 100k feletti kategóriában.

Szerk:
Ja mégsem, elfelejtettem, hogy IPS... Akkor marad a Mi10 mint jövőbeni (vagy inkább mi11), mégis jó a Mi9 még egy évig.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#32) RoBos

RoBos
aktív tag

Elvileg megvannak a most 30-án debütáló verziók árai:

Mi 10T Lite 5G:
6GB+64GB: €300
6GB+128GB: €350

Mi 10T 5G:
8GB+128GB: €500

Mi 10T Pro 5G:
8GB+128GB: €550
8GB+256GB: €600

És ugye az a pletyka járja, h a RN10 egy rebranded Mi 10T Lite lesz, és azért durva, h egy Redmi Note kb. 130k HUF lesz/lenne (6+128GB) :U

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza RoBos (#32) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

A pletykafotókon inkább egy Poco X3-ra hasonlított pl. a hátlap :D

(#34) RoBos

RoBos
aktív tag

Egyre biztosabbnak látszik a Mi 10T Lite 5G főbb jellemzői:

SD750G 5G
4820mAh battery
33W charging
120Hz refresh rate
NFC

Az ára meg..., bőven 100k HUF felett lesz...

Ma meglátjuk, várjuk a bejelentést!

(#35) RoBos

RoBos
aktív tag

(#36) Graphics válasza RoBos (#35) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Mi 10T Lite lett a Poco X3 Pro kb :DDD

(#37) Laci.M válasza RoBos (#35) üzenetére

Laci.M
senior tag

Csak kimaradt a Qi.... Még a 200ezresbe se fért bele, röhej...

Aláírás

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.