Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) glutamin


glutamin
őstag

A legfelső nagyon tetszik. Bár nekem olyan érzésem van, hogy eléggé a periférián mozognak ezek a termékek. Esetleg a nagy netbook láz miatt lehet rá igény.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Jól eltették az árukat. LS ide vagy oda akkor sem ér meg ennyit egy hordozható DVD iró szerintem.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Atis707


Atis707
tag

Az alsó nagyon tetszik 5* :R ! Csak az áruk... :O

Attila

(#4) Integra


Integra
titán

a pio nagyon passzul a thinkpadhez:))
amúgy meg nem tudom hova erőlködünk sebességben, a leggyorsabb újraírható dvd hatszoros volt, amit valaha magyar bolt polcán láttam.
de tök jó, hogy tudna nyolcszorosan is írni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) dudika10


dudika10
veterán

Ezek a gyártók mindig előre gondolkoznak...
Eladtak több millió netbookot DVD író nélkül, az emberek meg csak vásárlás után ébredtek rá, hogy az nekik kéne, és most eladják a DVD írókat külön, jó drágán. :DDD

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6) Füge007 válasza glutamin (#1) üzenetére


Füge007
senior tag

Pontosan eltaláltad, a netbook láz generálja a keresletet irántuk! Szinte minden ismerősöm akinek netbookja van beszerzett belőlle, főleg ha csak az az egy gépe van, mert ugyebár arhiválni csak kell, meg a lemezen kapott anyagot be kell juttatni a gépébe.

Füge

(#7) Killing


Killing
addikt

Blu-Rayt is szívesen látnék.Habár akkor nem occsó'é adnák. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8) bartucc


bartucc
addikt

Az utolsó tetszik, ide is záporozhatna, de az égből :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) Stiky


Stiky
senior tag

Előbb láttam az összeget amibe kerülni fognak, mint a valuta típusát... szóval azt hittem hogy $18-$19 lesz :DDD Nah ez már jór ár lenne értük. ;)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#10) Atis707


Atis707
tag

Ezekről lehet win-t telepíteni beépített cd olvasó nélküli notikra is? :C

Attila

(#11) Male válasza Atis707 (#10) üzenetére


Male
nagyúr

Persze hogy lehet.... már ha a noti tud USB-ről bootolni. (Ami azért igen valószínű még a régebbiknél is.)

(#12) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hát, én azért nem egy ilyen "egyszerű" vékonyka külső égetővel archiválnék. Szeretem ha jó minőségben írja meg az író a lemezt, ha már amúgy sem valami hosszú élettartamra lehet számítani. Netbookba meg minek DVD író, egyedül XP telepítése macerásabb pendrive-ról, minden más sima ügy. A filmeket meg hálóról küldöm át. Vessen magára az meg akinek az egyetlen gépe egy netbook.

<-ƘƘ->

(#13) twollah


twollah
nagyúr

LG-t soha tobbet.

Maradok a Pioneer-nal.

(#14) pampika válasza Integra (#4) üzenetére


pampika
őstag

Nekem is a TP párhuzam ugrott be először :))

(#15) forgonati


forgonati
őstag

A Pio irója nagyon tecc! Olyan szolid fekete, szögletes. Nagyon menne az IBM noteszom mellé :)

Keelah Se'lai!

(#16) Alchemist


Alchemist
addikt

Vajon ezek jobbak, mint a notis DVD írók? a tapasztalataim szerint azok nemcsak lassabbak az asztaliaknál, de gyengébb minőségben is írnak.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#17) Male válasza Alchemist (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Ezek kb notis DVD írók egy dizájnos USB-s házban ;) Szóval minden tekintetben azt várhatod tőlük, amit a notiba építhetőektől.

(#18) Dr. Akula válasza dudika10 (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha előre gondolkoznának, már vagy 5 éve nem erőltetnék a dvd-t. 21. században már minek?

(#19) Champipi


Champipi
senior tag

Ennyi pénzből veszek egy 320 GB-os 7200 fordulatos Seagate Momentus 7200.4-et, betolom egy külső házba, és USB-ről küldöm.

Ráfér 68 DVD anyaga, de gyorsabban másol és gyorsabban is olvas. Bootolni is tudok róla. :U

(#20) Male válasza Champipi (#19) üzenetére


Male
nagyúr

Azért kicsit egyszerűbb egy külső DVD-ről felrakni egy OS-t, mint egy külső vinyóról...

Nomeg azt is megnézném, hogyha viszed ezt magaddal, majd a kezedbe nyomnak egy DVD-t, hogy nézd meg, akkor azt hogyan oldod meg a külső vinyóval :U

(Ennyi erővel 5-6000-ért veszek egy normál DVD írót, és 3000Ft-ért hozzá egy SATA->USB átalakítót... de ez éppúgy nem váltja ki ezeket a kis cuccokat, ahogy a te megoldásod sem.)

[ Szerkesztve ]

(#21) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Pioneer DVR-XD09J-es ebbe a fekete színben nagyon bejön.
Nekem pedig jól jönne mostanság, egy ilyen ketyere. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.