Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Most mit szerénykednek? Miért nem mindjárt 1000 $ ?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Az Samsungnak jobban all a lekerekitett sarok a hajlitott kijelzo miatt. Ugyanakkor en udvozlendonek tartanek egy olyan LG-t, ami abszolut flat, akar egy G3 (es nem kerekitett sarku).

(#3) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

ne mondja nekem senki, hogy kb ugyanaz a 2 telefon.
Annyi a különbség, hogy az egyiknek edge kijelzője van..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Az hogy hátulra kerül az ujjlenyomat olvasó nem éppen praktikus, amúgy már léteznek olyan technikák amik az ujjlenyomat olvasó a kijelzőbe integrálódik, itt is praktikusabb lenne már ez a lehetőség.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Benetnes


Benetnes
tag

Most már csak pár nap..... :C
Vagyis csak az LG részéről, a Samu még odébb van!
Arra az ujjlenyomat olvasóra kíváncsi leszek, magasan is van meg nem is középen! :F
Csak az üzemidő legyen rendben mert kiborulok az egy napos telefonoktól......

(#6) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Elég tetszetős az a G6, és legalább nem elcseszett helyen van az ujjlenyomat olvasó, mint az S8 esetében.
Úgy látszik amúgy, hogy tavaly a dupla kamera volt a trend, idén a kijelzőméreten megy majd a lovaglás.

(#7) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Szomorú ez, hogy ekkorák lesznek a kijelzők - ha igazak a pletykák. 5-5.2" még mindig bőven elég, ezek már marha kényelmetlenek lesznek.

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kíváncsi leszek S7 edgehez képest mennyi újítást hoz, és mennyi fejlesztést

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) szupermacs válasza zsolt501 (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Csak egy kérdés: mi szükség van ujjlenyomat olvasóra? Nekem amúgy sem tetszik hátul, az iPhone home gombos megoldása nagyon jó, de így sem használom.

(#10) Juhaszatti válasza Benetnes (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Először én is furcsálltam az ujjlenyomatolvasó helyét, szokatlan is hogy nincs középen.
De aztán rájöttem hogy jelenleg is úgy tartom az 5,5"-os telefont, hogy a kamera mellett van az ujjam, így teljesen kézre esik. :D
Más kérdés hogy ha szándékosan tapogatnék arra, nem fogdosnám-e sűrűn össze a kamerát. Bár valószínűleg egy idő után nem.

(#11) PowerBuldog válasza szupermacs (#9) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én meg OP3 után szokatlannak találok mindent amiben nincs ujjlenyomat olvasó.Ez van. :P

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) ORCA58 válasza szupermacs (#9) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezért jó, hogy kikapcsolható!
Egyébként mindkettő nagyon ronda hátulról, ha tényleg ilyenek lesznek.

(#13) Zolik válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

Hogy a több mint fél éve megjelent iphone 7+ nak még mindig 250 ezer az ára és az új iphone 320 körül kezd majd az persze normális. Ha samu mer elkérni többet egy csúcs telóért akkor meg megy a háborgás..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#14) PowerBuldog válasza Zolik (#13) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ki mondta, hogy az alma árát normálisnak tartom? :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) sBc válasza szupermacs (#9) üzenetére


sBc
aktív tag

Szerintem az ujjlenyomatolvasó csak másodlagos biztonsági lehetőség lesz, mert az írisz-szkenner szemből használható. :D
...a Samsung-nál.
LG be lesz?

[ Szerkesztve ]

(#16) Benetnes válasza bedibazsa (#7) üzenetére


Benetnes
tag

A képarány változás miatt nem lesznek nagyobbak a készülékek a tavaly kiadottaknál!
Vagyis inkább remélem mert az már nem kényelmesen zsebre vágható!

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Mar a G5nek is igy kellett volna kineznie.

(#18) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Mind a 2 készülék kimondottan tetszik. Már ha így fognak kinézni tényleg.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#19) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Nem hiszem, hogy ilyen lesz a samu hátulról, elég idiótaság az asszimetrikus ujjlenyomatolvasó és randa.
Én pl. bal kézzel szoktam a telefont kezelni, hogy a jobbik kezem, amivel tudok írni stb szabad maradjon.
És akkor hogy érném el az ujjlenyomatolvasót. Mondjuk az a veszély, hogy S8-at veszek nem fenyeget az ára miatt.
Elölről mind két készülék tetszik hátulról mindkét készülék randa szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20) zsolt501 válasza sBc (#15) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Fényre sötétedő illetve napszemüveggel vagy gyulladt szemmel is használhatatlan az írisz-szkenner.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#21) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Kérem vissza a lekerekített sarkokat a G6-ra!!! :((

A samsung árát nézve van remény, hogy az LG megfizethetőbb lesz!! Csak olcsóbban adják majd tavalyi hw használatával, nem!? :O

Remélem!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#22) bwoay válasza ToniSoprano (#19) üzenetére


bwoay
nagyúr

aszimmetrikus

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#23) doooo


doooo
veterán

G6 jobban nézne ki a képernyő sarkainak lekerekítése nélkül (Evan Blass képe), az S8 viszont jobban nézne ki egy Samsung felirattal az alsó káván (SamMobile képe), ami bár felesleges, de üresen hagyva nem túlságosan bizalomgerjesztő az a káva.

[ Szerkesztve ]

(#24) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

S7 799$en nyitott, rátoltak még +150$t?

950*290*1.27= 349.000Ft :Y

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) Griff55


Griff55
senior tag

Ennél agyatlanabb helyre nem is kerülhetett volna az ujjlenyomat olvasó a samsungon... Az még nem baj, hogy a hátlapon található, de ez h berakták a kamera mellé, teljesen átgondolatlan (nem baj lesz mivel villogni ha kijön az S9 hogy ezt is sikerült kijavítani) valamit úgy látszik mindig el kell b@szni. Állandóan zsíros mancsos lesz a lencse hála a leolvasó elhelyezésének.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#26) Jeanne d'Arc válasza zsolt501 (#4) üzenetére

Én kifejezetten szeretem hátul tapizni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#27) ORCA58 válasza Griff55 (#25) üzenetére


ORCA58
addikt

Forradalmi újítás lesz!

(#28) hemaka válasza Griff55 (#25) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, hogy az az? Akkor tenyleg sikerult a leghulyebb helyre rakni, jol ossze tapizod majd a kamerat allandoan, raadasul ha jobb kezzel fogod a mobilt, az is egy erdekes mutatvany lesz a mutatoujjadnak. :D

(#29) -Skylake- válasza Dare2Live (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ennek igy nem sok az ertelme. Viszont annak mar igen, hogy a 950 USD-t bruttonak szamolom es igy a valtasom egy sima 950USD -> 950EUR. 950 euron mar nincs plusz afad igy csak felszorzod 312-vel (EURHUF). Mennyit kapsz ? 296.400 Melyik telefon ellen is kuldik ezt ? Az i7+ ellen ami mennyi is ? 299.990 Kb ennyi a megoldas, pont egy centel olcsobb lesz mint a kozvetlen ellenfele.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#30) tepenzed


tepenzed
őstag

Csak én találom rondának az lg-t? A g2 óta mondjuk egyik sem tetszik külsőre

(#31) zsolt501 válasza Jeanne d'Arc (#26) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én is de az nem a telefon :DDD

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32) -Faceless- válasza -Skylake- (#29) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem mintha az ár számítana ebben a szegmensben. Ha van 260 ezred egy telefonra, akkor van akár 350 is akár.

#zsolt501 :D

[ Szerkesztve ]

(#33) sBc válasza zsolt501 (#20) üzenetére


sBc
aktív tag

:D Ennyi erővel az ujjlenyomatolvasó sem müködik koszos kézzel, kesztyűben, sérult csonkolt ujjbeggyel stb...

(#34) -Skylake- válasza -Faceless- (#32) üzenetére


-Skylake-
addikt

Neviccelj mar itt 25-30% arkulonbsegrol beszelunk. Nyilvan enis azt gondolom, hogy aki 260ert keresgel annak akar a 300 is beleferne. De attol meg ez igenis komoly kulonbseg annak is, akinek telik ra. Ebbol a szenpontbol erdemes az arral foglalkozni. Ha valamire tobbet koltessz akkor masra kevesebb marad. Ez barmilyen nagy szamnal igaz.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#35) zsolt501 válasza sBc (#33) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Azért szemüveges emberből több van :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#36) whatwhatwhat válasza doooo (#23) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Komolyan az a bajod, hogy nem raknak logót a telefonra(leglaábbis az elejére)? Így végre kicsit kevésbé vagy egy mozgó reklámfelület telefonnal a kezedben, + letisztultabb a design. Nekem nagyon tetszik logó nélkül.

(#37) lezuvius


lezuvius
őstag

Kar, hogy ezekkel a dizajnokkal megszunnek az egyedi megjelenesu telefonok... :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#38) -Ben- válasza lezuvius (#37) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem azért lesznek még meglepetések.

(#39) ZavaBalazs válasza zsolt501 (#20) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

erről a lumia 950 (xl)-nek elfelejtettek szólni. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#40) sBc válasza zsolt501 (#35) üzenetére


sBc
aktív tag

Jó! :-)
Ezért fogják használni szemüvegesek és a lencsések az ujjlenyomat olvasót.
Többség meg az írisz-szkennert.
De igazából az iPhone és az S7 gombjai szimpatikusabbak, mert asztalról nem kell megemelni a telót, hogy aktiváld, feloldjad.

[ Szerkesztve ]

(#41) doooo válasza whatwhatwhat (#36) üzenetére


doooo
veterán

Mondtam. Az üresség zavar, nem a logó hiánya (de mi mással lehetne enyhíteni az ürességet?).

(#42) -Ben- válasza doooo (#41) üzenetére


-Ben-
veterán

Lassacskán találkozhatunk olyan mobilokkal is (max 1 év), amik teljesen keretmentesek lesznek. Na az mennyire lesz csupasz? :D

(#43) jacis


jacis
nagyúr

Szépek

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) Dare2Live válasza -Skylake- (#29) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Lehet neked nem sok de évek óta így van.

pl S7 Edge MSRPje 799$ azaz 799*284*1.27=288.183Ft. kb forintra megkaptuk, hogy hol nyitott és volt félévig?

és akkor 950*290*1,27= 349.000Ft :Y

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#45) -Ben- válasza Dare2Live (#44) üzenetére


-Ben-
veterán

Eszement árak ezek.... Ér ennyit egy telefon? :F Mondjuk, aki megveszi, annak biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A G6-nál nem tetszik a képernyő lekerekítés, nem látom hasznát. Az S8 render viszont elég mutatós, csak lassan tényleg egy normális használt autó árába fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#47) Ixion77 válasza -Ben- (#45) üzenetére


Ixion77
őstag

Hogy mi mennyit ér, az bonyolult kérdés.
Mennyit ér egy séta az erdőben egy napfényes tavaszi napon? (ár: ingyenes)
Mennyit ér egy melegítőnadrág? (ár: Hugo Boss 50eFt. Adidas 20e, C&A 5e, noname: 2e)

Kinek mi mennyit.
A piac majd eldönti, megveszik-e annyiért, amennyiért adják.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#48) bulikavagyok válasza Mr.Silkó (#46) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"...csak lassan tényleg egy normális használt autó árába fog kerülni." -attól azért még nagyon messze vannak ezek az árak. :B

(#49) Mr.Silkó válasza bulikavagyok (#48) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kinek mi a normális. :)

(#50) -Ben- válasza bulikavagyok (#48) üzenetére


-Ben-
veterán

Nyilván, egy használt Ferrari még odébb van... de eljutunk oda is. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.