Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kiki18


Kiki18
őstag

Én végigjátszottam az Originst, egyszerűen imádtam. Kellett a frissítés a szériának.

Aztán végigjátszotam az Odysseyt, sokal nyögvenyelősebb volt már, pont azok az okok miatt amit le is írtál. Hozzátenném, hogy a játékidő is sokkal több volt az Odysseyben mint az Originsben, legalább 30%-al több fölösleges mellékküldetéssel!

Valhalláról: Előrendeltem, bízván benne hogy ugyanazokat a jó dolgokat bennehagyják, és beleraknak sok újat mitől színesebb lett a játék. Ami nekem nagyon pozitív a Valhallából, az a harcrendszer, kétkezes fegyverhasználat lehetősége. Ezzel végtelen kombinációt kaptunk, illetve végre újra VAN PAJZS, ami az Odysseyben számomra elfogathatalan volt, kriminális hiba...szerintem.

Még csak 5 órát öltem bele a játékba, annyit meg tudok erősíteni, hogy tényleg személytelenebbnek érzem a játékot, üresebb a főhős karaktere is. De amíg a sztorit végig nem viszem, erről nem akarok végérvényesen nyilatkozni!

(#2) rajkos88


rajkos88
csendes tag

Meg sem lepődöm ezen az íráson.
Teljesen egyet értek veled.
Számomra a Black Flag volt az utolsó értékelhető AC rész és az Origins az utolsó amit kipróbáltam.
Amíg nem reformálják meg drasztikusan a szériát addig én elengedtem.
Ugyan olyan pofátlanság mint a Fifa sorozat.
Évről évre újra meg újra szinte ugyan az.

Üdv RajkoS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.