Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tényleg vízmosásokban, hegyoldalakon, gyepen kell motorozni?

Két motor is sok, de gondolj bele. Minden kétkerekű tulajdonos úgy dönt, hogy ez a szórakozás neki is jár. Száz, kétszáz, ezer, vagy még több motor "szántja fel a hegyet völgyet". Mi marad a szép tájakból?

Az effajta szórakozásokkal nem értek egyet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Varoz


Varoz
őstag

Nem semmi, ügyesek. :C :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3) Z86 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Z86
őstag

Ugyan ezt gondolom én is.
A hülyegyerekek kimennek a vadonba és meg se fordul a fejükben mennyi kárt okoznak.

(#4) Varoz válasza Z86 (#3) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor a kirándulókat is tiltsuk ki onnan. Meg a madarakat is, mivel menetközben sz.rnak, így szennyezik a környezetet. :U
Ne nevettesetek már. Fáj ha valaki jól érzi magát?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5) JetiRulez válasza Vakegérke (#1) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nekem ez tájvédelmi körzetnek tűnik. Elítélem őket ezért. Ellenben a motoros tudásuk előtt kalapot emelek.

szerk.: Azt akarom ezzel mondani, hogy bármi más terepen, erdőben, tudja a rozsseb hol motorohatnak nyugodtan. Na de tájvédelmi körzetben azért nem kéne. Már pedig ez nyilvánvalóan az. Nem holmi szántóföld vagy csömöri erdő.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) KYZRR válasza JetiRulez (#5) üzenetére


KYZRR
őstag

Nemtudom, 2:20-nél nekem nem tűnik tájvédelmi körzetnek, hiszen 2sávos csapás is van, ami azt jelenti számomra, hogy kocsik is járnak ott.
:F

You can only die once, make sure it is worth it...

(#7) Varoz válasza JetiRulez (#5) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, nem az. Ez a Francia Alpok. A videó végén benne is van.

Néztem a végén, volt azért amikor nem adta ki nekik. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8) Vakegérke válasza Varoz (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

A madarak a természet része. A kirándulók nem kipörgő kerekkel gyalázzák a természetet.

Nos igen. Dúljunk fel mindent nyugodtan. Ne párosban motorozzunk, hanem falkában, ezerszám. Akkor hamarabb tűnik el a gyep, hamarabb tesszük tönkre a most még szép vízmosásokat.

Ha ez a téma, akkor igenis fáj, ha jól érzi magát a motoros ott, ahol semmi keresnivalója nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Varoz válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Varoz
őstag

Ne jöjjünk itt ilyen szélsőségekkel. Két darab motoros van a videón. Nem egy cross verseny, aminek tényleg nincs helye a vadonban.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10) Vakegérke válasza Varoz (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aha. Nekik szabad, de a többi motoros ne érezze jól magát?

Egyetlen motorosnak sincs keresnivalója a természetben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Zaja2


Zaja2
senior tag

Ajajajjjjj. :C

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#12) Varoz válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Varoz
őstag

De ugyanekkora erővel az állatoknak sincs. Ők is tönkre teszik, lelegelik a gyepet stb.

De szerintem hanyagoljuk, mert úgy se lehet meggyőzni a másikat. Csak nem értem miért kell egy ilyen bejegyzéshez írni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13) Zaja2 válasza Varoz (#12) üzenetére


Zaja2
senior tag

Most komolyan ezeken veszekedtek?

Eszem megáll!

Kíváncsi lennék,mi lenne ha a motoros videó helyett egy ilyet linkeltem volna?! :Y

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#14) Vakegérke válasza Varoz (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért írtam, hogy megosszam a véleményem az ide tévedőkkel. Hogy aztán ez nem egyezik a tiéddel, talán nem is számít.

Azon a véleményen vagy, hogy éljenek a motorosok, letarolhatnak bármit. Én viszont elítélendőnek, és károsnak ítélem meg tevékenységüket.

Tudod mit?
Kívánom neked, hogy bármerre mész kirándulni a gyermekeiddel, motorok által felszántott területen sétáljatok.
Ja, hogy ne legyek ilyen gonosz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Varoz válasza Zaja2 (#13) üzenetére


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16) KYZRR válasza Vakegérke (#14) üzenetére


KYZRR
őstag

Na neked már ugyis mindegy, másoknak legyen szar, mi?
Gusztustalan ez a hozzáállás.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#17) Zaja2


Zaja2
senior tag

Mert biztos egy vízesésen fölfelé fogok kirándulni.:D

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18) beefjeez válasza Vakegérke (#14) üzenetére


beefjeez
senior tag

Engem pl. nem zavarnának a motornyomok.
Miért mennék egy vízesésben, ahol lemossan a nyomokat a víz?
Vagy meredék hegyoldalba?
Hopsz, Zaja2 megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#19) 8th válasza Varoz (#4) üzenetére


8th
addikt

Ha neked is egy olyan motorbuzi faszfej jutott volna szomszédul mint nekem akkor neked is "fájna", hogy "jól érzi magát". Tök jó amikor egy hosszú végigdolgozott nyári nap után kint ülsz az udvaron a kezedben egy sörrel és szeretnél egy kis nyugit azt hallod, hogy 3-4 hülye gyerek (bocsánat de nem tudom szebben mondani) a házaktól ~150méterre egy földúton nyél gázon össze vissza száguldozik egészen amíg be nem sötétedik. Azért mikor összeverődnek hárman négyen és 600ccm-s endurokkal és quadokkal kergetik egymást az nem olyan jó poén. Nekünk. Ugyanis kilométerekre elhallatszik a zajuk. Mondjuk most fel van kötve a kacsója mert bibis lett. (értsd.: esett egy kibaszott nagyot) Van isten! :))

A videón szerepló motorosok meg csak szimpla idióták. Triálozni épített pályán kell nem a természetben...

(#20) Varoz válasza 8th (#19) üzenetére


Varoz
őstag

Nem. Engem biztos, hogy nem zavarna. Sőt éjjel 2-kor is csinálhatják, az se zavarna. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21) JetiRulez válasza 8th (#19) üzenetére


JetiRulez
őstag

A videón szerepló motorosok meg csak szimpla idióták. Triálozni épített pályán kell nem a természetben...

Ott a pont.

szerk.: Vagy vannak a direkt ilyen célokra kiépített erdei pályák. Mondjuk ott tudomásom szerint inkább bicajozni szoktak.

(#13) Zaja2:

Direkt azt vártam, hogy mikor pörköli seggbe őket a pásztor. Kicsit se vagyok szemét... ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#22) Vakegérke válasza Varoz (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy ezzel a megjegyzéseddel csak mások véleménye iránti dacodat fejezted ki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) beefjeez válasza Vakegérke (#22) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem, inkább motor/autóbuzi :DDD

(#24) Varoz válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Varoz
őstag

beefjeez közelebb jár a dologhoz. :D

8th
Úgy, hogy azt se tudod ki vagyok, nehéz megitélni. ;)
Én zajok mellett nőttem fel. Volt sokszor oylan, hgoy apám éjjel ment el a traktorral és sokszor az ablakom alatt. Érdekes módon tudtam aludni. Ja, hgoy engem nem úgy neveltek, hgoy még a széltől is óvtak. Így normális gyerek lettem, nem riadtam fel minden sz.rra. Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25) 8th válasza Varoz (#20) üzenetére


8th
addikt

Nem a fenét nem! Megnézném mennyire természetes a mosolyod amikor délután lerakod a gyereket aludni az árnyékba és ordítva riad fel álmából erre az elviselhetetlen zajra. Ez nem egyszer előfordult. Három házzal arrébb két kisgyerek is van. Ők is haragszanak ezért. Mi amikor építkeztünk délután ötkor abba hagytunk minden munkát, hogy ne zavarjuk vele a szomszédainkat pedig a leghangosabb dolog a betonkeverő vagy maximum a láncfűrész volt a tetőn... Én személy szerint azért jöttem vidékre mert elég volt a nagyvárosi zajból, bűzből, zsúfoltságból és a kretén szomszédokból. Nyugalmat szeretnék és egy kis életteret. Nem érzem ezt akkora luxusnak. Ha elmegy egy két traktor nem zavar, ha éjjel ugatnak a kutyák meg sem hallom. De az nem normális, hogy nyitott ablaknál nem hallod a tv-t mert pár hülye fel alá száguldozik a kerted végében a motorjával. És bent a faluban is így mennek. Végig 40km/h-s korlátozás van. Ezek meg ~80km/h-val mennek keresztül kasul a településen mert magasról leszarják mások nyugalmát. Volt aki bement a jegyzőnőhöz panaszt tenni de nem történt semmi. Úgy látszik fél tucat ember szórakozása előrébb való mint másik ~30 nyugalma. :U

(#26) ferensz válasza 8th (#25) üzenetére


ferensz
senior tag

Just go with it. Tenni ugy sem tudsz veluk semmit. Legfeljebb pofanverheted oket egyesevel.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#27) JetiRulez válasza ferensz (#26) üzenetére


JetiRulez
őstag

Vidéken, ahol sok ember ismer sokmindenkit, ez szerintem nem túl jó ötlet. Ne adj isten ez a pofánverés beindíthat valami folyamatot, de sajnos nekem sincs más ötletem. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28) 8th válasza ferensz (#26) üzenetére


8th
addikt

Az a vicces az egészben, hogy amikor az ő gyerekük volt kicsi akkor még a Family Frost-os jégkrémes kocsit is elzavarták a szomszéd háza elől, hogy ne ott zenéljen mert nem tud aludni a gyerek. Most, hogy mások kölke nem tud aludni az ő motorjától az persze nem gond. :(((

(#29) ferensz válasza 8th (#28) üzenetére


ferensz
senior tag

Az nem megoldas, hogy esetlegesen a kolok/kolkok szuleivel beszelni?

@27: 15 evig egy 1600 fos faluban laktam, valamilyen uton-modon mindig el lehetett intezni a dolgokat.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.