Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Ronda, gagyi műanyag hátlap. Meg nem venném. Karcold csak, karcold! ;]

(#2) mjani1172 válasza Kaktusz92 (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

A hátlap nem ronda és lehet nem is gagyi.
De én sem venném meg. Nem bánnám ha kicsit erősebb lenne,mármint fizikailag.

[ Szerkesztve ]

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Az úgynevezett"új Nokia"ezt össze-vissza verik strapa teszten:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Az alut bevonni muanyaggal, micsoda hulyeseg ez mar megint...
Inkabb toltak volna bele meg egy kis alut es akkor nem reped szet a szele, a muanyag gomb meg total ciki. :DDD

(#5) wolfman válasza Kaktusz92 (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Az jutott eszembe. Pixel! Ronda is, sz@r is!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) MikeWazowski válasza wolfman (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De legalább drága! ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) Szakiii


Szakiii
addikt

Ezeknek a teszteknek a kijelző karcolgatásán kívül nem sok értelmét látom max még a hajlítás de azt is túlzásnak érzem :) de kijelzőt karcolgatni is felesleges minden telónál mert esetek 90%ban valamelyik gg van ott, elég lenne csak az adott gg-t letesztelni kb.

(#8) moleculez


moleculez
veterán

"...Pixel 2 a Soros" - Magyarországi értékesítés elmarad.
#illuminatiexposed

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) doooo


doooo
veterán

Zack Nelson... haladunk. A következő, vele kapcsolatos hírben, remélem az anyja lánykori neve is szerepelni fog! ;]

(#10) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez a hátlapi kamera-vaku elrendezés a simánál még mindig milyen ronda, te jó ég!

[ Szerkesztve ]

(#11) atikó


atikó
őstag

kissé lelett huzva az u 11 jelenleg használom nagy megellgedettséggel,
De kérdezem ki az a barom aki farsebben lévő telefonnal akar leülni. Mert fém hétlappal szemben törik az üveg ez igaz.

[ Szerkesztve ]

(#12) forgonati válasza hemaka (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Az LG is ugyanezt csinálta a G5-nél. Meg is kapták a magukét ők is ezért.

És hát ja, elég gáz hogy egy enny8be kerülő cucc törik mint a ropi...

Keelah Se'lai!

(#13) Seangaijin válasza moleculez (#8) üzenetére


Seangaijin
senior tag

:DD :DDD :C

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#14) tony_snow válasza moleculez (#8) üzenetére


tony_snow
tag

A honap hozzaszolasa :D :D

(#15) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ezek alapján jobb lett volna tényleg a műanyag külső és az alumínium váz. Így a külső Qi töltéssel is kiegészülhetett volna.

Finn the human

(#16) RaveForce válasza doooo (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

A mobilarena hirekben olyan sokaig "jerryztek" le szegeny zacket, hogy ez a minimum, hogy bone igy teszi jova, hogy most mar teljes neven hivatkozik ra :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem tudom, hogy a cégek mennyire veszik komolyan a srác tesztjeit, de ez az eredmény eléggé égő egy ilyen szintű és árazású mobil esetében. Nem is beszélve arról, hogy a HTC gyártotta a készüléket, és ez őket is megítéli.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) eazypeezy


eazypeezy
tag

Ez egy tökéletes telefon... kb. 95ezer ft-ért :)) :))

(#19) Balzak83


Balzak83
senior tag

Én csak azt nem értem, miért ott kell kivezetni az antennát? Ahol a userek egy része gyakorlatilag ráfog.

(#20) lexter00 válasza Szakiii (#7) üzenetére


lexter00
őstag

Pontosan,csakhát kell a nézettség/pénz

(#21) dutrás válasza Szakiii (#7) üzenetére


dutrás
őstag

Egyetértünk

P50 pro/P40 Lite

(#22) nrg_52 válasza moleculez (#8) üzenetére


nrg_52
addikt

Sirvarohogos. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#23) juhasz22 válasza doooo (#9) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ahhoz képest hogy régen meg Jerry volt mindenképpen haladnak :DDD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#24) doooo válasza juhasz22 (#23) üzenetére


doooo
veterán

Kompenzálni kell, értem én.. :DDD

(#25) Viktor0610 válasza juhasz22 (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elképzelem a Mobilarena.hu oldalát 100 év múlva.

Emlékeztek, mikor 2017-ben jerryzték azt a Zack gyereket?!

"Tetszik", hogy minden cikknél megjegyzi valaki (aki egyébként NYILVÁN tökéletes ;] :P ), de már "kicsit" unalmas.

Hibáztak, tanultak belőle, továbbléphetne mindenki. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#26) petipetya


petipetya
nagyúr

Gyalázatos eredmény. Nexus áron még elfogadható lenne, de Iphone áron nevetséges, főleg ha megnézzük mellé az alma karcolást is.

"nincs rá lezsóidő"

(#27) Viktor0610 válasza petipetya (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a 3310 kategóriájában SEM elfogadható, ha egy készülék eltörik, elhajlik.

Ha másért nem, akkor a korábbi hasonló incidensek miatt kellene erre jobban figyeljenek a gyártók. :(((

Samsung Galaxy A54

(#28) petipetya válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szétszedhetné majd, hogy lássuk mi van belül. A Nextbit Robin tört így ketté anno, mint a nápolyi.

"nincs rá lezsóidő"

(#29) Viktor0610 válasza petipetya (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szétszedősök az ifixites srácok. :D
Majd azok is befutnak. :)

Samsung Galaxy A54

(#30) Viktor0610 válasza petipetya (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Féloff: Pixel 2 XL vs. iFixit. :D

Samsung Galaxy A54

(#31) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

A telótól függetlenül nem értem ezt a sok savazást.
Használat során ki a franc akarja hajlítgatni, ketté törni a telefont? Senki.
Aki meg képes ráülni... :D

(#32) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Tudom..tudom..de akkor is rossz nézni ahogy leamortizálja a telókat... :)

(#33) Trevize1987 válasza Viktor0610 (#29) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Zack is szétszedős srác. Amúgy :)

(#34) nrg_52 válasza <Lacy85> (#31) üzenetére


nrg_52
addikt

Mondjuk mert nem mindenkinek mindegy, hogy a nem keves penzeert milyen minoseget kap.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#35) troviko


troviko
senior tag

A videóban szerepel a tökéletes meglátás a telefonnal kapcsolatban: "Google just built a phone that goes against everything Android used to stand for." - A Google csinált egy telefont, amit szembe megy mindazzal, amit az Androidnak képviselnie kéne."

Abszolút tökéletes meglátás. Egy ruppótlan, igénytelen házba betesznek egy csak félig komolyan vehető hardvert, nincs dupla kamera, memória kártya támogatás, vacak a kijelző, nincs jack csati, max cseppálló, műanyag borítású, ratyi vékony alu házban, ami még el is törik. Stb.
És mindezt eladják iPhone áron. Nem csoda, hogy a kutyának nem kell.

Külön szégyen, hogy ezt a google így ki merte adni, mintha nem tanult volna a konkurensek hibáiból, mi több büszkén felvállalná, hogy halmozottan elköveti a legsúlyosabb hibákat, és még sok pénzt is kér érte.
Hát, meg is érdemlik ezek után a buktát.

Ami a Zack gyereket illeti, szerintem igen is van értelme annak, amit csinál, lehet, hogy életszerűtlenek a tesztjei (főleg az öngyújtós, valljuk be, nem nagyon fogjuk tűzbe dobálni, és egy tűző nyári napos, 50 fokos hűségben sem sűrűn hagyjuk a telónkat fekete kocsi műszerfalán, és/vagy télen sem tároljuk radiátoron), mégis sokat meg lehet tudni belőlük egy telefon általános minőségéről. Arról nem is beszélve, hogy ezek a tesztek a mérnököket is egyre jobb és jobb teljesítményre ösztönzik.
Emlékeztek még, mikor meghajlította az iPhone-t, aztán következő évben már az Apple erősebb aluból csinálta, és baromira nem lehetett meghajlítani? Ez kb. az ő érdeme, és valószínűleg több ezer vagy tízezer embernek spórolt meg egy csomó pénzt, akiknek nem hajlott el a következő iPhone a zsebében.
Más kérdés, hogy a google mérnökei - úgy fest - azt hiszik magukról, nekik ilyen tényezőkkel nem kell foglalkozniuk.

Ő maga pedig nagyon sok pénzt keres egy-egy ilyen telefon "tesztelésével". Dollár 10 vagy akár 100 ezreket, bolond lenne abbahagyni.

Számomra szégyen, hogy pont a Google, akinek példát kéne mutatnia, az kezd bele ilyen szemét termékek gyártásába, és méreg drágán való terjesztésébe. Szomorú.

https://www.oldtech.hu/

(#36) RaveForce válasza troviko (#35) üzenetére


RaveForce
veterán

"vacak a kijelző"
Mondjuk csak az XL LG poled kijelzoje vacak, a kisebben samsung van, azzal nincs gaz.

"Emlékeztek még, mikor meghajlította az iPhone-t, aztán következő évben már az Apple erősebb aluból csinálta, és baromira nem lehetett meghajlítani? Ez kb. az ő érdeme, és valószínűleg több ezer vagy tízezer embernek spórolt meg egy csomó pénzt, akiknek nem hajlott el a következő iPhone a zsebében."
Eleg regen volt mar, de tuti, h nem user beszámolók alapjan robbant ki a hajlitas gate? Es zack ennek hatasara vette be kesobb a tesztelesi metodusai koze a hajlitast?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#37) mjani1172 válasza troviko (#35) üzenetére


mjani1172
addikt

Majdnem mindennel egyetértek, de a konklúziót pont máshogy látom.
Pontosan ez a Google és az android, minél kevesebb dolgot minél drágábban eladni. Tehát ez nem tévedés hanem maga a CÉL!
A telefonokból minden kopik ki, (infra,jack, hdmi, mass sorage, az akksi egyre kisebb amit cserélni sem lehet, sd kártya, filléres led, hol van már a szabad root) és ezt azonnal átveszi mindenki. Amit írtam az pár éve egy alcatel ot 995 ben benne volt 40 ezer forintért.
Most már egyben sincs.

(#38) Zeki válasza mjani1172 (#37) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagyon jó a meglátás!

A telefonok egyre jobban drágulnak, mert csak. Erősebbek már mint egy notebook ugyanannyi pénzért.
De minek? Ja, hogy többért lehessen eladni.

Anno a Lenovo A660-at 2x ezer Ft-ért vettem Kínából, a kornak megfelelő felszereltséggel, + ütés és vízálló is volt. Akkor azt hittem, milyen szép világ jön majd, ha ilyen jó telókat lehet kapni jó áron.
Nem így lett.

(#39) emvy válasza Zeki (#38) üzenetére


emvy
nagyúr

> Erősebbek már mint egy notebook ugyanannyi pénzért.

Nem erosebbek. (Geekbench eredmenyekkel ne gyere legyszives.)

while (!sleep) sheep++;

(#40) Zeki válasza emvy (#39) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem erősebb. Főleg ha a Xiaomit nézem.

(#41) Matada2.3 válasza petipetya (#28) üzenetére


Matada2.3
veterán

Viszont abban semmi fém megerősítés nem volt, anno a Nexus 6P csinálta ugyan ezt, csak ott nem antenna, hanem az On/Off gomb miatt.

Finn the human

(#42) emvy válasza Zeki (#40) üzenetére


emvy
nagyúr

Erősebb a telefon, ha közben egy Xiaomit nézel? :)

while (!sleep) sheep++;

(#43) Roxbury


Roxbury
őstag

Kar erte

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.